Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Fertovs tiek iekļauts kārtas simboliskajās izlasēs

Edmunds Novickis
Edmunds Novickis @EdmundsN

Fertovs tiek iekļauts kārtas simboliskajās izlasēs
Aleksandrs Fertovs
Foto: www.fcsevastopol.com

Latvijas futbola izlases pussargs Aleksandrs Fertovs, kurš pārstāv Ukrainas Premjerlīgas klubu "Sevastopol", iekļauts 20. kārtas simboliskajā izlasē divu lielāko valsts futbola portālu versijā.

20. kārtas spēlē Aleksandra Fertova pārstāvētā "Sevastopol" ar 5:0 sagrāva Zaporožjes "Metallurg", un mūsu pussargs guva divus kvalitatīvus vārtus - pirmos un trešos. Protams, atzinība par šādu sasniegumu neizpalika. Fertovu kārtas simboliskajā izlasē iekļāva gan Ukrainas lielākais sporta portāls football.ua, gan arī cits ukraiņu futbola portāls ua-football.com. Abu šo portālu versijās simboliskajā izlasē prata iekļūt pieci futbolisti.

ua-football.com (starp citu, šis portāls par kārtas treneri au sesto reizi sezonā nosauca Romānu Grigorčuku, kura "Chernomorets" pēc "Dnipro" uzveikšanas šoreiz nospēlēja neizšķirti ar Kijevas "Dynamo") Fertovu raksturojusi sekojoši: "Sevastopoles latviešu pussargs diezgan ātri atradis savu vietu Krimas komandā un jau vairākās spēlēs pēc kārtas paguvis nospēlēt nozīmīgu lomu. Arī 20. kārtas spēlē pret Zaporožjes "Metallurg" viņš bija labākais - guva divus vārtus, kā arī vairāk nekā pārliecinoši darbojās vidējā līnijā. Zaporožjes futbolisti pilnībā zaudēja sevastopoliešiem cīņu par laukuma vidu, kas arī kļuva par iemeslu, kāpēc Červenkova ["Sevastopol" treneris - aut.] komanda guva savu lielāko uzvaru Ukrainas čempionāta vēsturē."

Savukārt football.ua liela Fertovu sekojoši: "Galvenais varonis "Sevastopol" spēlē ar Zaporožjes "Metallurg". Latviešu pussarga kontā divi vārti un piedalīšanās citās svarīgās komandas darbībās mačā, kas noslēdzās ar sagrāvi."

Jāpiemin, ka football.ua savdabīgo situāciju, ka Krimā, kuru "de facto" šobrīd kontrolē Krievija, bāzētais "Sevastopol" piedalās Ukrainas čempionātā, pēc pēdējās 5:0 uzvaras aprakstījis šādi: "Politiķiem jānodarbojas ar politiku, kareivjiem jākaro. Izskatās, Sevastopolē arī izmanto šo loģiku - futbolistiem jāspēlē futbols. Pie jebkuriem apstākļiem. Protams, nedomāt par tagadni un nākotni Sevastopolē vienkārši nevar, taču, redzot "Sevastopol" spēles, ir saprotams, ka komandai ir izdevies nedaudz distancēties no pasaulīgām problēmām par labu futbolam. Pēc viena principiāla pretinieka Angela Červenkova komandai izdevies apspēlēt arī nākamo pretinieku - Zaporožjes "Metallurg". Turklāt Sevastopoles futbolistu darbībā skaidri pamanāma vēlme spēlēt futbolu un sasniegt kaut vai kādus īstermiņa mērķus vārtu vai uzvaru izskatā. Galu galā situācija veidojas tāda, ka no futbolistiem nākotne nav atkarīga. Savukārt futbola tagadne - tā ir viņu "druva". Lūk arī izdevās lielisks mačs ar skaistu, graujošu uzvaru. Futbols un nekas vairāk."

ua-football.com Ukrainas Premjerlīgas 20. kārtas simboliskā izlase

Izmantotie resursi:
Футбол. UA-Футбол – новости футбола Украины....
Football.ua — Новости футбола. Всё о футболе:...

     [+] [-]

, 2014-04-26 08:11, pirms 5 gadiem
Vajag turpināt uz šā viļņa!
Kritizētāji var tagad apklust