Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:124, Did:0, useCase: 0

Bendtneru notiesā uz 50 dienām cietumā, Verati pieķerts, braucot reibumā

Rolands Eliņš

Bendtneru notiesā uz 50 dienām cietumā, Verati pieķerts, braucot reibumā
Niklass Bendters (pa labi) ar advokātu atstāj Kopenhāgenas pilsētas tiesu. Foto: Reuters/Scanpix

Kopenhāgenas tiesa paziņojusi savu lēmumu Dānijas futbolista Niklasa Bendtnera lietā, piespriežot viņam 50 dienu cietumsodu par fiziski uzbrukumu taksometra vadītājam. Bendtnera pārstāvji gan paziņojuši, ka pārsūdzēs lēmumu, un futbolists sodu nesāks izciest līdz augstākās instances lēmumam.

30 gadus vecais Niklass Bendtners, ilggadējais „Arsenal” uzbrucējs un Dānijas izlases uzbrucējs, kurš šobrīd spēlē Norvēģijas komandā „Rosenborg”, tiesā atzina, ka iesitis taksometra vadītājam. Incidents notika septembrī, un tiesā tika prezentēts materiāls no video novērošanas kamerām, kurās redzams kā Bendtners iesitis taksistam pa seju.

Bendtners tiesā norādīja, ka taksistam uzbrucis tikai tādēļ, ka juties apdraudēts. Bendtners apgalvoja, ka taksists metis pudeli viņa un viņa draudzenes virzienā, kad viņi devušies prom no taksometra nesamaksājuši.

Bendtneram piespriesto 50 dienu cietumsodu viņa advokāti apstrīdējuši un pārsūdzējuši augstākā instancē, un līdz tās lēmumam Bendtneram cietumā dosies nenāksies.

„Rosenborg” kluba vadība paziņojusi, ka šis notikums nenāk par labu komandai un nenāk par labu pašam futbolistam, taču viņš joprojām ir „Rosenborg” spēlētājs, un kluba vadība pauda apņēmību paturēt viņu sastāvā.
Nepatikšanās ar likumsargiem iekūlies arī Itālijas izlases pussargs Marko Verati, kurš otrdienas naktī tika apturēts pie automašīnas stūres, un policisti konstatējuši viņam pārāk augstu alkohola līmeni asinīs, apstiprinājis Verati pārstāvētais klubs PSG, paziņojot, ka finansiāli sodīs spēlētāju.

„Nākamajā dienā spēlētājs uzreiz atvainojās trenerim un komandas vadībai,” vēstīts PSG paziņojumā. „Kā paredzēts spēlētāja līgumā, Marko Verati nesaņems daļu no viņa ikmēneša ētikas prēmijas, kas atgādina spēlētājiem, ka viņiem ir jākalpo kā piemēram pārējiem un ar savu uzvedību jāattaisno piederība PSG komandai.”

Francijas mediji vēsta, ka Verati konstatētas 0.49 alkohola promiles, kas ir krietni virs Francijā atļautā limita (0.20 promiles). „L`Equipe” norāda, ka Verati pēc aizturēšanas bija spiests pavadīt neilgu laiku laiku atskurbtuvē. Apsūdzība tiesā viņam tiks izvirzīta vēlāk.

Izmantotie resursi:
https://www.football-italia.net/130...
https://www.bbc.com/sport/football/...

     [+] [-]

, 2018-11-02 22:30, pirms 7 mēnešiem
Kas tie tādi????

     [+] [-]

, 2018-11-02 22:31, pirms 7 mēnešiem
arskurptuvē ar 0.49 promilēm. Vo Francūži ibio