Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Nākamās nedēļas nogalē – četru valstsvienību turnīrs Valmierā

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Nākamās nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. septembrim, Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies augsta līmeņa turnīrs florbolā, kurā par uzvaru cīnīsies četru valstu izlases – Latvijas un Igaunijas vīriešu valstsvienības, kā arī Somijas un Šveices vīriešu U23 komandas.

Piektdien, 6. septembrī, pulksten 16.00 laukumā dosies somi un igauņi, bet pulksten 19.00 nūjas krustos latvieši un šveicieši. 7. septembra spēļu diena sāksies ar maču starp Somijas un Šveices florbolistiem pulksten 16.00, bet pulksten 19.00 paredzēts principiāls mačs starp kaimiņiem – latviešiem un igauņiem. Turnīra pēdējā dienā jau pulksten 9.00 no rīta spēkiem mērosies igauņi un šveicieši, bet pulksten 14.00 tiksies Latvijas un Somijas florbolisti.

Arto Rīhimeki vadītās Latvijas valstsvienības sastāvs tiks paziņots jau tuvākajā laikā. Ieejas maksa uz vienas dienas spēlēm – 3,00 eiro.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...