Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Jaunie treneri nosaukuši 30 izlases kandidātus

Jaunie treneri nosaukuši 30 izlases kandidātus

Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Pirms nedēļas Latvijas Florbola savienības valde par vīriešu izlases treneriem apstiprināja divus somu speciālistus - galvenā trenera amats tika uzticēts Arto Rīhimeki, bet par viņa asistentu kļuva Pertu Kitehonka. Jaunie izlases vadītāji jau paspējuši sev izvēlēties palīgu no latviešu florbola treneriem, kā arī nosaukuši 30 spēlētājus, uzaicinot viņus uz pirmajām treniņnometnēm - pārbaudes turnīriem.

Latvijas izlases treneru nosauktajā 30 spēlētāju sarakstā ļoti lielai daļai florbolistu jau ir lielāka vai mazāka pieredze nacionālās izlases rindās, bet tie pāris, kuriem tādas nav, ir spēlējuši mūsu junioru valstsvienībā. Par savu asistentu no latviešu florbola speciālistu vidus galvenais treneris Arto Rīhimeki izvēlējies Ingu Laiviņu, kurš savā laikā spēlējis arī Somijas Elites līgā.

Pirmais izlases kandidātu pārbaudījums būs starptautiskais pirmssezonas turnīrs "Latvian Open 2018", kas no 24. līdz 28. augustam norisināsies Valmierā, bet no 6. līdz 10. septembrim mūsu valstsvienība piedalīsies 4 Nāciju turnīrā, kas notiks Kocēnu sporta namā.. Jau tagad zināms, ka Rīhimeki un Kitehonka nebūs kopā ar izlasi turnīrā "Latvian Open", tur mūsu labākos florbolistus vadīs Ingus Laiviņš, kuram palīdzēs Latvijas U19 vīriešu izlases galvenais treneris Ainārs Juškēvičs.

Uz "Latvian Open" nav aicināti tie mūsu izlases kandidāti, kuri spēlē ārvalstu klubos - brāļi Jānis un Andris Rajecki, kā arī Morics Krūmiņš. No četriem sarakstā iekļautajiem vārtsargiem Valmierā būs jāspēlē Kristiānam Ķīlim, Kocēnos - Agrim Rogainim un Andim Blindam, bet Jānis Salcevičs piedalīsies abos turnīros.

Latvijas vīriešu izlases kandidāti:

Nr.p.k.Vārds un UzvārdsP.
1.Jānis RajeckisA
2.Artūrs JurševskisA
3.Artis SavinsA
4.Gatis LiepiņšA
5.Aivis KusiņšA
6.Ivo BalodisA
7.Kārlis Jānis PetrovskisA
8.Morics KrūmiņšA
9.Gvido LaugaU
10.Toms AkmeņlauksU
11.Andris RajeckisU
12.Artis RaitumsU
13.Pēteris TrekšeU
14.Toms BitmanisU
15.Mārtiņš BroksU
16.Atis BlindsU
17.Juris GribustsU
18.Rolands KovaļevskisU
19.Kārlis BulānsU
20.Edžus CeriņšU
21.Atis StepānsU
22.Jānis RagovskisU
23.Kristers EglītisU
24.Andris BlumbahsU
25.Mihails KostusevsU
26.Kaspars ŠķēlsU
27.Jānis SalcevičsV
28.Agris RogainisV
29.Andis BlindsV
30.Kristiāns ĶīlisV

Galvenais treneris: Arto Rīhimeki
Treneris: Pertu Kitehonka
Treneris: Ingus Laiviņš

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...

     [+] [-]

, 2017-08-04 22:43, pirms gada
Sliktāk jau par Gruncki vairs nevarēja būt.
Tie paši Laiviņš un Juškēvics vismaz ir pierādījuši, ka var trenēt dažādu līgu, vecumu un līmeņu komandas, nevis kā Bauska - vislaik pa tabulas lejasgalu vai viduci dzīvojas.

     [+] [-]

, 2017-08-04 22:57, pirms gada
cik to Andi Blindu var aicināt? Tak caurums

     [+] [-]

, 2017-08-07 13:12, pirms gada
Nu jā, ķīļa vietā Bramani vajadzēja labāk ņemt.

Tev jābūt autorizētam,