Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Sveikti Florbola čempionāta labākie

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Sveikti Florbola čempionāta labākie
Vīriešu Virslīgas simboliskā izlase: A.Kusiņš (no kreisās), I.Laiviņš, A.Abramovs, At.Blinds un Ā.Aldiņš
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgas Latviešu biedrības namā tika sveikti un apbalvoti Latvijas Florbola čempionāta 2013./2014. gada sezonas labākie spēlētāji, treneri un tiesneši.

Latvijas Florbola savienība (LFS) katru sezonu noslēdz ar čempionāta labāko spēlētāju, treneru un tiesnešu godināšanu. Katru reizi šis pasākums notiek citā - kādā īpašā vietā. Aizvadītās sezonas izcilnieku sumināšana norisinājās Rīgas Latviešu biedrības Līgo zālē.

Laureātu saraksts:

U10 zēniem

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākais spēlētājsDarels DukursInčukalns/Coyote
Labākais uzbrucējsOskars TūtānsLielvārde
Labākais aizsargsVilhelms NodievsFS Masters/Ulbroka
Labākais vārtsargsRičards ĶīlisTalsu NSS/Krauzers

U12 zēniem

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākais spēlētājsRihards MertensFK Irlava/Avant
Labākais uzbrucējsDāvis ZēmelisRubene
Labākais aizsargsReinis RudzītisFS Masters/Ulbroka
Labākais vārtsargsLauris KārkliņšLielvārde

U12 meitenēm

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākā spēlētājaAnna AnkudinovaRīgas Lauvas
Labākā uzbrucējaLaura GaugereRubene
Labākā aizsardzeKristiāna KuplāĶekavas Bulldogs
Labākā vārtsardzeEstere LismanteRīgas Lauvas

U14 zēniem

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākais spēlētājsAdrians MihailovsFK Rīga/Fastum
Labākais uzbrucējsRūdis ŽukelisLielvārde
Labākais aizsargsUlvis MētraFS Masters/Ulbroka
Labākais vārtsargsValters KasjaņenkoTalsu NSS/RROOOMM U-14

U14 meitenēm

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākā spēlētājaAnna AnkudinovaRīgas Lauvas
Labākā uzbrucējaKate JeigeĶekavas Bulldogs
Labākā aizsardzeSimona GrāpēnaRubene
Labākā vārtsardzeKetlīna KazakaRubene

U16 jauniešiem

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākais spēlētājsOlafs ZvīnisPārgauja/CPSS-97
Labākais uzbrucējsReino JešēvicsFS Masters/Ulbroka
Labākais aizsargsPauls ErenbotsPārgauja/CPSS-97
Labākais vārtsargsMarkuss PlūdumsTalsu NSS/KEEL U16

U16 jaunietēm

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākā spēlētājaInga AmetereĶekavas Bulldogs
Labākā uzbrucējaLinda DadajevaRīgas Lauvas
Labākā aizsardzeElizabete PavlovskaRubene
Labākā vārtsardzeSintija BaneĶekavas Bulldogs

U18 jauniešiem

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākais spēlētājsEdžus CeriņšFS Masters/Ulbroka
Labākais uzbrucējsRolands KovaļevskisBauskas BJSS
Labākais aizsargsMiķelis DravnieksFS Masters/Ulbroka
Labākais vārtsargsKristiāns ĶīlisTalsu NSS/ADAX

U18 jaunietēm

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākā spēlētājaInga AmetereĶekavas Bulldogs
Labākā uzbrucējaMonika DžigureRīgas Lauvas
Labākā aizsardzeZane JustamenteRubene
Labākā vārtsardzeKristīne KirilovaRīgas Lauvas

2.līga vīriešiem

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākais spēlētājsRihards KrauklisKoknese
Labākais uzbrucējsUģis FeldmanisLīgatne
Labākais aizsargsToms ZālmanisIrlava/Avant
Labākais vārtsargsKristaps LazdiņšLīgatne

1.līga vīriešiem

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākais spēlētājsArtūrs PētersonsApelsīns/Talsi
Labākais uzbrucējsImants LastovskisJelgavas novads
Labākais aizsargsSandijs EglītisApelsīns/Talsi
Labākais vārtsargsKaspars UrbānsRubene-1

1.līga sievietēm

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākā spēlētājaInita VoitiņaKrustpils
Labākā uzbrucējaKarīna FatejevaRubene-1
Labākā aizsardzeLiene KraujaRīgas Lauvas
Labākā vārtsardzeKristīne KirilovaRīgas Lauvas

Virslīga vīriešiem

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākais spēlētājsAlvis DāleFK Rīga
Labākais uzbrucējsAleksandrs AbramovsCēsu alus/Lekrings
Labākais aizsargsOskars FīrmanisRTU/Inspecta
Labākais vārtsargsĀris AldiņšRubene
MVPIngus LaiviņšCēsu alus/Lekrings

Virslīga sievietēm

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākā spēlētājaEdīte BankavaRubene
Labākā uzbrucējaElīza Elizabete BērziņaFK Ķekava
Labākā aizsardzeBaiba JurušaRubene
Labākā vārtsardzeIlga JēkabsoneRubene
MVPEdīte BankavaRubene

Veterānu līga

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Rezultatīvākais spēlētājsValdis PadomsSilarozes/Aizkraukle
Labākais uzbrucējsKonstantīns BalzarisLINO.LV/STARTER
Labākais aizsargsAtis RīsmanisLekrings Sr.
Labākais vārtsargsGustavs PlūmeAlusvēderi

Tiesneši un treneri

NominācijaVārds un uzvārdsKomanda
Labākais jaunais tiesnesisMatīss Bičevskis
Labākais jaunatnes trenerisMārtiņš MaķevicsTalsi
Labākais jaunatnes trenerisJurijs FedulovsRīgas Lauvas
Labākais trenerisIļja NazarovsLielvārde

Simboliskā izlase vīriešiem:
Aleksandrs Abramovs – Atis Blinds – Aivis Kusiņš
Ingus Laiviņš – Oskars Fīrmanis
Āris Aldiņš

Simboliskā izlase sievietēm:
Edīte Bankava – Elīza Elizabete Bērziņa – Līga Vancāne
Baiba Juruša – Gundega Vancāne
Ilga Jēkabsone

Balva par Godīgu spēli:
FK "Ādaži" un "Ulbroka/FS Masters"

Fotogalerija: ŠEIT

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...

  +1 [+] [-]

, 2014-06-09 11:16, pirms 6 gadiem
Talsu jaunā paaudze aug - 4 grupās (U10, U12, U16 un U18) labākie vārtsargi.

     [+] [-]

, 2014-06-09 20:23, pirms 6 gadiem
LXI rakstīja: Talsu jaunā paaudze aug - 4 grupās (U10, U12, U16 un U18) labākie vārtsargi.
Nu pēc junioriem neko nevar spriest...