Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

18.jūnijā "333 Veikparka" atklāšanas sacensības

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

18. jūnijā sporta kompleksā 333 ar Latvijā pirmajām veikborda sacensībām kabeļparkā tiks atklāts jaunizveidotais „333 Veikparks”! Sacensībās piedalīsies Latvijas vadošie veikbordisti rādot trikus uz ūdens un speciāli būvētām konstrukcijām un tramplīniem.

Veikborda „kabeļparkā” (Cable park) atšķirībā no klasiskā veikborda (wakeboard) netiek izmantota laiva, bet gan krastā nostiprināts elektromotors – tas padara braukšanu daudz dinamiskāku braucējiem un interesantāku skatītājiem. Sacensībām apmeklētājiem būs arī iespēja atpūsties skaistā pludmalē meža ielokā, malkojot veldzējošus dzērienus, spēlējot pludmales volejbolu un baudot ūdens priekus.

Par to, kā radusies ideja tehnisko sporta veidu centrā izveidot pludmali un veikparku, stāsta tās autors Haralds Šlēgelmilhs: „Ideja man dzima jau pagājušajā gadā. Ņemot vērā, ka viss, kas ir saistīts ar ūdeņiem man ļoti patīk, jau daudzus gadus labprāt pavadu brīvo laiku ķerot vēju un viļņus ar kaitbordu (kiteboard), kā arī labprāt iesaistos veikborda aktivitātēs – tas ir ļoti labs izturības un koordinācijas treniņš auto sacīkstēm. Vienu vakaru skatoties uz 333 trasē esošo ūdenskrātuvi izštukoju, ka vajadzētu vēl kaut ko tur pasākt. Tā nu radās ideja par vasaras bāriņa un lineārās veikborda sistēmas uzstādīšanu.

Apkārt ūdenstilpnei ir kāpas un koki, kas vējainā laikā neļauj veidoties viļņiem, tādejādi radot visideālākos apstākļus veikbordam. Liels bonuss ir tuvais attālums Rīgai un ļoti tīrais ūdens. Ātri vien atradu divus domubiedrus - bērnības draugu Modri Lešinski un motokrosistu Gundaru Gauši. Veikparka būvniecībā mums nebija nekādas pieredzes, bet ar draugu atbalstu idejas realizēšana izvērtās gana jautra un interesanta. Uzskatu, ka gala rezultāts ir izdevies gana labs! Visi, kas līdz šim ir iemēģinājuši veikparku, ieskaitot Latvijas Čempionu veikbordā Jāni Sideru, atzinuši to par ļoti interesantu gan iesācējiem, gan profesionāļiem.”18.06.11. sacensību sākums 14.00, skatītājiem ieeja bez maksas. Norises vieta: Ropažu nov., Sila Priedes, Sporta Komplekss 333. Pasākumu atbalsta: O’NEIL hidrotērpi, CTRL wakeboarding, RED BULL, TUBORG.

     [+] [-]

, 2011-06-17 12:11, pirms 8 gadiem
Lai izdodas!