Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Piedzīvojumu sacensību seriāls "Triatel xRace" noslēdz 1. sezonu

Andrejs Siliņš

11. septembrī Valmierā norisinājās Triatel xRace piektais un šīs sezonas noslēdzošais posms. Līdz ar to piedzīvojumu sacensību seriāls veiksmīgi noslēdza savu pirmo sezonu. Pēc sacensībām Valmieras Multiklubā tika godināti gan posma, gan arī kopvērtējuma uzvarētāji.

Arī šoreiz sacensību organizatori bija parūpējušies, lai Valmieras posma dalībniekiem nebūtu garlaicīgi. Šajā posmā noderēja fotogrāfiskā atmiņa, alpīnisma prasmes, laivošanas pieredze nedaudz ekstrēmos apstākļos un matemātiskā domāšana.

Vislabāk šajā posmā sporta klasē veicās vīru komandai EBIKE/ SK Mežaparks (Kristaps Jaudzems, Andris Ansabergs, Jānis Ansabergs), kas finišēja 6h 11min. Otrie finišēja Ethicsport.lv (Uģis Voiceščuks, Toms Veits, Mārtiņš Daļeckis) 6h 27 min. Savukārt trešo vietu izcīnīja pazīstamā mix komanda StudijaBambino.lv (Kaspars Zvirgzdiņš, Ilze Bērtule, Jānis Balodis), finišā ienākot pēc 6h 50 min.

Tautas klasē cīņa ritēja daudz spraigāk. Visas pirmās trīs uzvarētājkomandas finišā ienāca vienā laikā – pēc nepilnām piecās stundām jeb 4h 44 min. Visu izšķīra sekundes. Un tomēr – sports paliek sports un pirmie finiša līniju pārkāpa 30draugi.lv (Sandis Zuzāns, Kaspars Purmalis, Ieva Dukse), aiz sevis atstājot vīru komandu Ālētāji (Jānis Lapa, Elgars Teicāns, Ingus Alksniņš) un mix komandu Po (Jānis Miķelsons, Marta Leitāne, Uldis Briedis).

Kopvērtējums tiek aprēķināts, saskaitot katras komandas četru labāko posmu iegūtos punktus. Sporta klasē absolūto pirmo vietu ieņem mix komanda StudijaBambino.lv, kas godam nopelnīja veikala Gandrs dāvanu karti 1000 vērtībā. Otrajā vietā ierindojās Līksna V (Artūrs Grīnbergs, Uvis Soika, Arturs Skroderis), bet trešā vieta pienākas Vitamax Racing Team (Valts Ābols, Imants Vēliņš, Aigars Eriņš).

StudijaBambino.lv kapteinis Kaspars Zvirgzdiņš atklāj, ka “Triatel xRace sacensībām ir augstākais līmenis, kāds Latvijā pašreiz ir. Pirmkārt, jau katram komandas dalībniekam ir sava karte, tātad visi var sekot līdzi un papildināt cits citu. Tas pats attiecas arī uz servisu, kas tiek nodrošināts sacensībās, – vienmēr silta duša un vakariņas. Lieliska mājas lapa, kurā var atrast bildes un video. Arī posmi tika plānoti tā, lai tomēr būtu mazliet jāpārkāpj savai iespēju robežai. Organizatoriem es ieteiktu nākamgad sarīkot vienu posmu no saulrieta līdz saullēktam, ļaujot izbaudīt vasaras burvību un nakts dinamiku.”

Tautas klasē kopvērtējumā pirmo vietu sīvā cīņā ieguva Trīs vīri laivā (Artis Dobulis, Atis Liepkalns, Jānis Romanovskis), aiz sevis atstājot spēcīgo sieviešu komandu SEL team (Kristīne Veita, Zanda Abzalone, Ilze Urtāne) un Po.

“Līdz pirmajai vietai kopvērtējumā mums pietrūka 10 minūtes. Valmieras posmā startējām pusslimas, tāpēc bija grūti piedzīt, taču lielas kļūdas nepieļāvām, un rezultāts neizpalika. Šis ir pirmais gads, kad piedalāmies piedzīvojumu sacensībās, un esam ļoti priecīgas par tik atbilstošu formātu! Lepojamies, ka esam trīs meitenes, kas visu dara pašas, – pašas lasām leģendas, rāpjamies kokos un šķūņos... Mēs esam cīnītājas, tāpēc gandarījums par 2. vietu kopvērtējumā ir liels. Pēc sacensībām uzreiz radās jautājums – kā sagaidīsim pavasari? Skaidrs ir viens – ja būs Triatel xRace, mēs arī būsim!” emocijās dalās SEL team kapteine Kristīne Veita.

Sacensību organizatori Jānis Vanags un Juris Dzenītis ir ieguldījuši daudz darba, pūles un enerģijas, lai noorganizētu Triatel xRace piedzīvojumu sacensības.
“Mums ir patiess prieks, ka ar katru posmu kopējais dalībnieku skaits auga, un Valmierā piedalījās jau vairāk nekā 400 sportot gribētāju. Vēlamies pateikt lielu paldies visām komandām, arī organizatoru komandai par neizsīkstošo spēku, un, protams, vislielākais paldies mūsu atbalstītājiem, kas ļāva mums izveidot tik aizraujošas, kvalitatīvas un atmiņā paliekošas sacensības.”

Informācija par Triatel xRace piedzīvojumu sacensībām sociālajos tīklos Twitter / ? www.facebook.com/xrace un Triatel xRace - Sākums - draugiem.lv

Informāciju sagatavoja
Jānis Vanags