Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Skrituļslidotājs Nils Jansons izcīna otro vietu "Winterclash" sacensībās Nīderlandē

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Skrituļslidotājs Nils Jansons izcīna otro vietu "Winterclash" sacensībās Nīderlandē
Nils Jansons
Publicitātes foto

Jūrmalnieks Nils Jansons pagājušās nedēļas nogalē izcīnīja 2.vietu prestižajās ekstrēmās skrituļslidošanas sacensībās „Winterclash”, kas norisinājās Nīderlandes pilsētā Eindhovenā.

Iespēju piedalīties „Winterclash” sacensību profesionāļu grupā starp pasaules labākajiem skrituļslidotājiem Nils Jansons ieguva 2011.gadā, izcīnot 3.vietu šo pašu sacensību amatieru grupā. Veiksmīgi startējot citās sacensībās Eiropā un Latvijā, uzvarot Zviedrijas atklāto čempionātu, Nils tika atzīts par labāko 2011.gada skrituļslidotāju „World Rolling Series” fanu balsojumā, kā arī žūrija viņu ierindoja 3.vietā gada reitingā.

Šo panākumu dēļ uz jauno jūrmalnieku tika liktas lielas cerības gan no latviešu atbalstītājiem, gan no industrijas pārstāvjiem. Izcīnot 2.vietu „Winterclash” sacensībās starp profesionālākajiem skrituļslidotājiem no visas pasaules, Nils ar lieliem soļiem ieiet šī sporta veida pasaules elitē. Nils ir priecīgs par paveikto un laimīgs, ka visi locekļi ir vietās pēc tik trakām sacensībām. Jūrmalnieks atzīst, ka ar nepacietību gaidīs sacensību video atskatus, lai redzētu, ko izpildīja konkurenti, jo pozitīvi haotiskajā sacensību atmosfērā pats visam nevarēja izsekot.

Nils Jansons būs pašmāju favorīts jūnija beigās plānotajā "Ghetto Games" starptautiskajā festivālā Ventspilī, kur mūsu labākie sportisti sacentīsies ar ārvalstu viesiem.

Mikus Ojers, Skeitparki.lv