Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Vasiļjevam astotā labākā īsā programma Japānas "Grand Prix"

Vasiļjevam astotā labākā īsā programma Japānas "Grand Prix"
Deniss Vasiļjevs
Foto: NHK Trophy

Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs šodien demonstrēja īso programmu "Grand Prix" posmā, kas risinās Japānas trešajā lielākajā pilsētā Osakā. Pēc pirmās dienas daugavpilietis ieņem astoto vietu.

Japānas "Grand Prix" īsajā programmā Deniss Vasiļjevs uzrādīja 76.51. Šis vērtējums deva astoto vietu starp 11 dalībniekiem. Piedzīvotais kritiens patraucēja tikt augstāk. Pēc pirmās dienas līderis ir krievs Sergejs Voronovs (90.06), seko Izraēlas pārstāvis Aleksejs Bičenko (85.52) un amerikānis Džeisons Brauns (85.36). Galīgā vietu secība noskaidrosies pēc sestdienas garās programmas.

Rīgā tikmēr risinās tadicionālais "Volvo Open", kur šogad nepiedalās mūsu labākie spēki. Sieviešu sacensībās gatavojas uzstāties Brazīlijas daiļslidošanas flagmane Izidora Viljamsa - Soču olimpisko spēļu dalībniece šoruden izcīnīja ceļazīmi arī uz Phjončhanas spēlēm. Vīriešu sacensībās galvenais favorīts Ivans Rigini (Itālija) īsajā programmā uzrādīja 79.71.

"Volvo Open" junioru sacensībās startēja 29 meitenes. Pirmo vietu izcīnīja galvenā favorīte Anastasija Guļakova no Krievijas (171.17), savukārt otro vietu ieguva Igaunijas pārstāve Nastasija Jerjomina (132.70). Bronzas medaļu nopelnīja latviete Anete Lāce (129.44), piektā ir mūsu Poļina Andrejeva (122.33), bet citas Latvijas daiļslidotājas nostartēja ne tik labi.

Kā jau ziņots, 2017. gada marta pasaules čempionātā Angelina Kučvaļska un Deniss Vasiļjevs izcīnīja ceļazīmes uz Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Olimpiskās kvotas attiecīgajā disciplīnā iegūst attiecīgās valstis, kuru federācijas lemj par to sadalīšanu. Tas nozīmē, ka Latvijas Slidošanas asociācija lems par šo ceļazīmju sadali. Vīriešu sakarā minētā sadale ir formalitāte, savukārt uz sieviešu ceļazīmi pretendē Angelina Kučvaļska un Diāna Ņikitina.

Izmantotie resursi:
kristalice.lv
isu.org