Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Arī Kalgari Bērziņš otrajā vietā, līdz uzvarai 0,017 sekundes

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Arī Kalgari Bērziņš otrajā vietā, līdz uzvarai 0,017 sekundes
Gints Bērziņš. Foto: Sandra Škutāne, f64

Kalgari trasē Kanādā noticis Pasaules kausa junioriem trešais posms kamaniņu sportā, un latvietis Gints Bērziņš trešo reizi sezonā kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

Par sacensību uzvarētāju tika kronēts slovāks Mariāns Skupeks, kurš divus braucienus pieveica minūtē un 28,469 sekundēs. Viņš bija līderis pēc pirmā brauciena, otrais tika aizvadīts neveiksmīgāk, tomēr iegūtais pārsvars ļāva saglabāt pirmo vietu. Skupeks ir arī kopvērtējuma līderis, jo viņš uzvarējis visos trīs posmos.

Savukārt visos posmos otrais bijis Gints Bērziņš, kurš no slovāka atpalika nieka 0,017 sekundes. Aizsniegties līdz zeltam neļāva pirmais brauciens, pēc kura latvietis bija trešajā vietā. Savukārt otrajā braucienā viņam labākais laiks. Skupeks kopvērtējumā savācis 300 punktus, bet Bērziņš – 255.

Bronzu ieguva krievu sportists Pāvels Repilovs, kurš bija stabilākais, abos braucienos finišējot otrajā vietā. Viņu no uzvaras šķīra 0,103 sekundes. Sacensībās startēja 19 sportisti, bet sekundes robežās iekļāvās tikai labākie astoņi.

Divnieku ekipāžām piekto vietu izcīnīja Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, kuri pēc pirmā brauciena bija sestie, bet otrajā sasniedza ceturto labāko laiku. Līdz uzvarai pietrūka 0,974 sekundes. Kopumā startēja tikai astoņas divnieku komandas.