Zubkovs: "Ne visi ārzemju treneri brauc uz Krieviju pēc naudas"

Zubkovs: "Ne visi ārzemju treneri brauc uz Krieviju pēc naudas"

Aleksandrs Zubkovs
Foto: Itar Tass/Scanpix

Bobsleja starpsezona 2012

Krievijas bobsleja pilots, divu olimpisko spēļu medaļnieks un divkārtējais pasaules čempions Aleksandrs Zubkovs ir pārliecināts, ka titulētā kanādieša Pjēra Lidēra piesaistīšana Krievijas bobsleja izlasei dos lielu labumu.

"Lēmums par treneru maiņu ir pārdomāts. Olimpiskais čempions un divkārtējais pasaules čempions Lidērs ir pilots ar milzīgu pieredzi. Viņš Krievijai noderēs," uzskata Zubkovs. "Šodien brīvu profesionāli nav nemaz tik viegli atrast. Patiesībā es biju pārsteigts un vienlaikus priecīgs, ka Lidērs piekrita. Viņš strādāja ar Kanādas jauniešiem, kaut kādu iemeslu dēļ viņu nevarēja piesaistīt pieaugušo izlasei, kur jau ir spēcīgi speciālisti. Gada laikā viņš izveidoja labu komandu, praktiski visi talantīgie Kanādas jauniešu bobslejisti ir izsitušies līdz pamata izlasei. Tas vien ir rādītājs."

"Ne visi ārzemju treneri uz Krieviju brauc pēc naudas. Nopelnīt ir viena lieta, taču, ja ārvalstu speciālists atnāk, bet kaut kas viņam nepadodas, tad vēlāk ir grūti atrast pienācīgu darbu. Kad nāk ārzemnieki, nav svarīgi pat bobslejā vai citā sporta veidā, viņi saprot – tagad vai nekad," uzsvēra pilots.

Zubkovs pazīstams kā diezgan ietiepīgs cilvēks. Uz žurnālista jautājumu vai tas netraucēs sastrādāties ar Lidēru, bobslejists atbildēja: "Esmu sasniedzis ļoti daudz, tāpēc cienu sevi kā sportistu. Domāju, ka Pjērs zina, kāds es patiesībā esmu. Ja būs nesaprašanās, mierīgi apsēdīsimies, izrunāsim un atrisināsim visu. Trasē ir vajadzīgs cilvēks, kurš starp braucieniem pasaka, ko esmu darījis nepareizi un, ko darīt, lai otrajā braucienā palielinātu atrāvienu no konkurentiem."

Izmantotie resursi:
Футбол, хоккей, баскетбол, теннис, бокс,...

  -1 [+] [-]

, 2012-06-22 22:52, pirms 6 gadiem
Simpatizee Zubkovs kaa sportists

     [+] [-]

, 2012-06-22 23:51, pirms 6 gadiem
kramblers rakstīja: Simpatizee Zubkovs kaa sportists
Aceroties shito gadijumu gribas tadam sportistam seja iesplaut!

Russian bobsled team reacts to Canadian crash
...

Tev jābūt autorizētam,