Sporta naktī iespēja pārbaudīt spēkus pret bobslejistiem

Sporta naktī iespēja pārbaudīt spēkus pret bobslejistiem

Daumants Dreiškens un Edgars Maskalāns
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze

Bobsleja starpsezona 2012

Latvijas bobslejisti aktīvi piedalīsies otrajā ”Rīgas Sporta naktī”, kas Latvijas galvaspilsētā notiks 1.jūnijā. Jau no pulksten 17:00 Esplanādē starp Katedrāli un viesnīcu ”Latvija” pulcēsies arī mūsu labākie bobslejisti, turklāt šoreiz ikvienam būs iespēja samērot savus spēkus ar pašiem sportistiem.

Viens no vingrinājumiem – 7 kg lodes mešana abām rokām gan uz priekšu, gan atmuguriski, kas labi parāda eksplozīvo spēku. Bobslejistu vidū rekordists ir stūmējs Daumants Dreiškens – ja kādam viņu izdosies pārspēt, LBF viceprezidents Zintis Ekmanis ir apsolījis naudas balvu šim stipriniekam.

Tāpat Esplanādē notiks arī improvizētā stūmēju atlase – treneru rīcībā būs elektroniskā laika mērīšanas iekārta, un katrs varēs veikt bobslejista testa elementus. Vērā tiks ņemta atšķirība starp vieglatlētikas manēžu un skriešanu naglenēs, taču īstu lietaskoku varēšot ieraudzīt arī šādos brīvdabas apstākļos.

Visi interesenti varēs arī tikties ar pašiem sportistiem, kas Esplanādē uzkavēsies vismaz līdz deviņiem vakarā. Šoreiz ģimenes apstākļu dēļ nevar absolūti droši garantēt skeletonistu brāļu Dukuru piedalīšanos Sporta naktī. Brāļi jau aizvadījuši pirmo treniņnometni, tēva vadībā atkal top jaunas kamanas un tuvākajās dienās gaidāms vēl kāds zīmīgs notikums.

LBF viceprezidents Zintis Ekmanis un skeletona tēvs Dainis Dukurs jau 2.jūnijā dosies uz olimpiskajiem Sočiem, lai piedalītos starptautiskās federācijas kongresā un arī paši klātienē aplūkotu jauno ledus trasi.

Informāciju sagatavoja:
LBF

  +1 [+] [-]

, 2012-05-29 17:39, pirms 6 gadiem
Urtānu nelaidiet klāt...

     [+] [-]

, 2012-05-29 18:14, pirms 6 gadiem
sasperjods rakstīja: Urtānu nelaidiet klāt...
Urtāns ta4u nevarēs aizmest

     [+] [-]

, 2012-05-29 18:20, pirms 6 gadiem
es atkal dzirdēju, ka Urtāns turpat blakus to lodi grūdīs. Nedomāju, ka viņš ķēpāsies ar kaut kādu mešanu

Tev jābūt autorizētam,