Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Amerikānis Kaninghems beidz bobslejista karjeru, bet pieļauj atgriešanos

Andrejs Siliņš

Amerikānis Kaninghems beidz bobslejista karjeru, bet pieļauj atgriešanos
Foto: Reuters / Scanpix

Amerikāņu pilots Niks Kaninghems paziņojis, ka pārtrauc bobslejista karjeru, taču paliks sportā, palīdzēs ASV izlasei ar jauno talantu attīstīšanu, kā arī vieglatlētiem, bet pieļauj atgriešanos uz 2022. gada olimpiskajām spēlēm.

33 gadus vecais Kaninghems pavēstījis, ka pēc vairāku mēnešu ilgām pārdomām nonācis pie lēmuma beigt karjeru: "Šis ir īstais laiks atdot enerģiju savas trenera karjeras izveidei. Nākamos mēnešus pavadīšu trenēt ASV attīstības komandu, bet pēc tam došos uz dzimto Montereju, Kaliforniju, kur strādāšu vieglatlētikā."

"Skatoties uz to, kā attīstīsies mana karjera nākamo divu gadu laikā, es varētu atgriezties bobslejā, lai piedalītos 2022. gada olimpiskajās spēlēs. Tomēr nākamos divus gadus par 100% veltīšu, lai citiem nodotu savas zināšanas, kas nepieciešamas startēšanai koledžā un profesionāļos," raksta Kaninghems.

Kaninghems piedalījies trīs olimpiskajās spēlēs. Šī gada sākumā Phjončhanā notikušajās spēlēs Kaninghema divnieks izcīnīja 21. vietu, bet četrinieks ierindojās 19. pozīcijā. Pasaules kausa kopvērtējumā Kaninghemam pagājušajā sezonā divniekos 15. vieta (sudrabs pirmajā posmā Leikplesidā) un četriniekos 22. vieta.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja