Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:130, Did:0, useCase: 0

Maksibasketbola čempioni noskaidroti

Maksibasketbola čempioni noskaidroti
Kārlis Strēlis (ar bumbu)
Organizatoru foto

Noslēdzies 19. Latvijas veterānu jeb maksibasketbola čempionāts, noskaidroti uzvarētāji. Sportacentrs.com sadarbībā ar sacensību organizatoriem publicē pēdējo sacensību rezultātus un galīgo vietu sadalījumu.

Dāmas 30+

1.Rīgas satiksme 30 (Z.Redāla, V.Druka-Jaunzeme, D.Krūmiņa, A.Eglīte, D.Kuzina, K.Žeimute, I.Melnace, D.Ribiņa, I.Jansone, Dz.Grīnšteine)
2.Līvāni (I.Smilškalne, O.Bidzāne, I.Aišpure, L.Čevere, S.Golubeva, M.Vasiļjeva, D.Svirska, D,Stikāne, E.Liepniece, K.Jokuma, M.Vilcāne, R.Mazjāne)

Dāmas 35+

1.Cēsis (G.Timaškova, U.Eislere, I.Krūmiņa, Z.Rozīte, D.Sarkane, I.Trekše, A.Dubrovska, S.Krieviņa, K.Limbaha, S.Freiberga, L.Vītola, G.Kulačkovska)
2.BK Tukums (G.Horelika, S.Netlaua, L.Lagzdiņa, K.Zara, I.Valbe, K.Meija, A.Roķe, I.Ščadriņika, I.Pakere, V.Kaņepe)
3.SSB Jūrmala (V.Dābola, I.Beļakova, A.Cēbere, D.Tetere, L.Tetere, A.Jurkevica, I.Bašena, A.Feldmane, G.Bukovska, G.Lapiņa, I.Karlivāne, L.Namatēva, V.Zīlīte, I.Kāposta, D.Maniņa)

Dāmas 45+

1.BK Tukums (G.Horelika, I.Tīse, L.Dreimane, S,Briede, I.Pakere, V.Strēlniece, T.Kirilova, D.Kriškāne, E.Nīmande, D.Zeltiņa)
2.Cēsis(R.Brice, E.Bujāne, R.Mikāle, R.Skrinda, S.Eglīte, G.Timaškova, I.Dreimane, A.Glāzere, A.Bundule, U.Eislere, I.Krūmiņa, Z.Rozīte, M.Sestule)
3.SSB Jūrmala (L.Janberga, A.Cīrule, L.Ločmele, I.Soreiko, V.Zdanovska, L.Ķirse, V.Zīlīte, M.Ikmane, D.Pētersone, Z.Šuļepina, D.Jēkabsone, I.Kāposta, J.Litte, D.Baumane, D.Mitrova)

Dāmas 50+

1.Rīgas satiksme (I.Naudžuna, M.Čunda, R.Ķirse, I.Ose, T.Hendele, I.Kubliņa, L.Lisnere, I.Simanoviča)
2,Zemgales zeltenes (L.Rožlapa, I.Vīnberga, S.Jankovska, I.Bergmane, L.Zariņa, L.Sauša, I.Beķere, D.Dombrovska, G.Pētersone, G.Krastiņa, I.Tīse, S.Briede)

Kungi 40+

BK Tukums - Ikšķile 72:49
(Mednis 22, Neilands 18, Baumanis 14 - Rocēns 16, Štrauhs 14, Jākobsons 12)

Ventspils – Doks Jelgava 69:50
(Lasmanis 22, M.Gipsers 18, Bernāts 15, Soks 10 - Bacāns 16, Gulbis 13)

1.Ventspils (D.Bertāns, A.Bernāts, J.Petrovs, I.Pāže, U.Lasmanis, G.Celms, Ģ.Štekerhofs, M.Lejasmeijers, I.Melkurts, B.Leimanis, Ģ.Gipsers, M.Gipsers, A.Soks)
2.Doks Jelgava (M.Skudra, A.Vereščagins, A.Dambergs, V.Jurēvics, J.Kļaviņš, R.Krasovskis, V.Krūmiņš, A.Maspāns, A.Kārkliņš, J.Bacāns, E.Gulbis, Ģ.Neimanis, E.Ausējs)
3.BK Tukums (D.Antons, A.Gods, A.Liepiņš, J.Neilands, D.Dauksts, A.Baumanis, A.Zeilis, V.Mickēvičs, G.Mednis, U.Horeliks, I.Bolgzds, I.Eks)
4.Ikšķile
5.SSB Jūrmala
6.Basketfani
7.Būvuzņēmums Ambi

Kungi 45+

Barons – Basketfani 78:73
(Jān.Hāzners 24, Liepiņš 18, Uškovs 17, Bricis 12 - Lapāns 26, Daniševskis 13, Retenais 10, Jēgeris 10)

Kolonna – Zemgale 78:74
(Jansons 27, Bertāns 12 - Mednis 18, Horeliks 18, Hauks 12, Vīnbergs 10)

1.Kolonna (R.Ruģelis, A.Cālītis, D.Bertāns, R.Dreija, V.Kupčs, A.Viļums, A.Krištopāns, V.Rudzītis, Z.Jansons, A.Kaufmanis, V.Markuss, T.Naglis, I.Pāže)
2.Zemgale (G.Mednis, V.Bērziņš, A.Stikāns, V.Upītis, A.Hauks, G.Lazda, S.Gruničevs, D.Dauksts, A.Kuļikovskis, A.Vīnbergs, I.Gaujenietis, P.Hohlovs, V.Mickēvičs, V.Pavlovičs, A.Ērglis, U.Horeliks kom.pārst.E.Bergmanis)
3.Barons (J.Bricis, A.Liepiņš, P.Tukums, Jān.Hāzners, G.Plucis, P.Uškovs, I.Balodis, A.Feldmanis, K.Atanasovs)
4.Basketfani
5.Ikšķile
6.Ķekava
7.Sigulda

Kungi 50+

Auda – Ekla Limbaži 69:64
(Cālītis 17, Ruģelis 17, Viļums 12 - Naglis 22, Jekalis 14, Radels 11)

BK Tukums – Zemgale 47:59
(Retenais 11 - Hauks 15, Lazda 13, Vīnbergs 12)

1.Auda (R.Ruģelis , A.Cālītis, Ē.Ankipāns, E.Vonsovičs, A.Viļums, M.Krastiņš-Bauze, J.Frolovs, V.Rudzītis, Jur.Hāzners)
2.Ekla Limbaži (A.Kontiņš, A.Jekalis, A.Lietiņš, V.Rolmanis, I.Veide, A.Eniņš, T.Naglis, E.Troņikovs, U.Rollers, Z.Radels, R.Niedra)
3.Zemgale (G.Lazda, A.Kuļikovskis, V.Upītis, A.Hauks, I.Gaujenietis, V.Bērziņš, A.Stikāns, P.Hohlovs, S.Gruničevs, V.Pavlovičs, A.Vīnbergs, V.Ivanovs, kom.pārst.E.Bergmanis)
4.BK Tukums
5.Rīgas vilki
6.Ikšķile
7.Ķekava
8.Dakteri

Kungi 55+

SK Jūrmalas sports – BK Tukums 82:45
(Vonsovičs 24, Ruģelis 14, Ankipāns 14, Viļums 13 - Frolovs 26)

Ikšķile - Ķekava 46:36
(Bondars 17, Zariņš 10, Briedis 10 - Stikāns 13, Mačs 12)

1.SK Jūrmalas sports (A.Konstantinovs, A.Čuda, D.Pagens, J.Kamparzāle, E.Vonsovičs, J.Ozoliņš, A.Viļums, Ē.Ankipāns, R.Ruģelis, J.Drulle, J.Griķis)
2.BK Tukums (I.Žvīgurs, J.Frolovs, R.Kalviņš, I.Cickovskis, P.Meija, J.Šteinbergs, A.Driķis, J.Burģis, D.Rozenfelds, A.Ziediņš, I.Šmits, I.Krūmiņš)
3.Ikšķile(V.Mucenieks, V.Kaktiņš, A.Zariņš, V.Vaivods, G.Grišulis, M.Jagmanis, P.Tukums, V.Kraševskis, A.Laurs, J.Briedis, A.Bondars, A.Bukovskis)
4.Ķekava
5.LLU Jelgava

Kungi 60+

I.O.S.offshore – LBSK 62:66
(Birznieks 23, Kimonts 16, Bergvalds 10 - Strēlis 30, Vasips 10)

BK Tukums – SK Jūrmalas sports 41:33
(Cickovskis 14, Rozins 10 - Jansons 9)

1.LBSK (A.Vasips, E.Mežmalis, E.Pāns, E.Miglinieks, A.Svirido, J.Dambītis, S.Krūms, V.Malzubs, M.Āns, U.Ļebedevs, J.Miglinieks, A.Fišers, I.Kuzma, J.Jaunzemis, K.Strēlis)
2.I.O.S.offshore (J.Birznieks, M.Kalve, I.Krūmiņš, M.Būmanis, J.Zāmuelis, A.Bergvalds, J.Frolovs, A.Geistards, V.Kimonts)
3.BK Tukums (A.Jaroševskis, G.Zakenfelds, P.Meija, J.Rancāns, V.Stepānovs, V.Smilga, J.Šteinbergs, V.Reinbergs, K.Rozins, I.Cickovskis, V.Kiseļevs, A.Driķis)
4.SK Jūrmalas sports
5.Ikšķile
6.Zinātņu akadēmija

Kungi 65+

1.LBSK (E.Mežmalis, S.Krūms, K.Strēlis, I.Kuzma, M.Frīdvalds, M.Āns, U.Ļebedevs, K.Niedra, V.Malzubs, E.Miglinieks, J.Miglinieks, E.Pāns, I.Plitkins, A.Svirido, J.Jaunzemis)
2.BK Tukums (V.Leitlands, J.Pomerancis, P.Meija, V.Smilga, J.Šteinbergs, O.Rubenis, V.Stepānovs, G.Zakenfelds, J.Kārkliņš)
3.Ogre (V.Pucis, A.Balodis, J.Sviķis, A.Ozoliņš, G.Grišulis, A.Kreņevskis, L.Amoliņš, J.Eiduks, G.Birznieks, K.Nekrašs, V.Jefimovs)

Individuāli labākie:

Rezultatīvākie spēlētāji:

Spēlētājs (-a) Komanda Grupa
Dace KrūmiņaRīgas satiksmed30+
Ingrīda KubliņaRīgas satiksmed45+
Aigars BernātsVentspilsk40+
Andris LiepiņšBaronsk45+
Tonijs NaglisEkla Limbažik50+
Raitis RuģelisSK Jūrmalas sportsk55+
Juris BirznieksI.O.S.offshorek60+
Egīls PānsLBSKk65+

Labākie sodu metēji:

Spēlētājs (-a) Komanda Grupa
Zane RozīteCēsisd30+
Ingrīda KubliņaRīgas satiksmed45+
Aigars BernātsVentspilsk40+
Dainis BertānsKolonnak45+
Andris CālītisAudak50+
Aivars ViļumsSK Jūrmalas sportsk55+
Juris BirznieksI.O.S.offshorek60+
Edgars MiglinieksLBSKk65+

Labākie 3 punktu metēji:

Spēlētājs (-a) Komanda Grupa
Iveta AišpureLīvānid30+
Guna HorelikaBK Tukumsd45+
Uldis FeldmanisSSB Jūrmalak40+
Aleksandrs FeldmanisBaronsk45+
Aleksandrs FeldmanisRīgas vilkik50+
Edmunds VonsovičsSK Jūrmalas sportsk55+
Kārlis StrēlisLBSKk60+
Kārlis StrēlisLBSKk65+

Informāciju sagatavoja:
Z.Grēvele, sacensību galvenā tiesnese

  +4 [+] [-]

, 2010-05-11 19:59, pirms 9 gadiem
Cepuri nost šo fiziski aktīvo cilvēku priekšā! Die's dod veselību un izturību tā turpināt!