Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:130, Did:0, useCase: 0

Maksibasketbolā klāt pusfinālu laiks

Maksibasketbolā klāt pusfinālu laiks
Foto: Ritvars Raits, Sportacentrs.com

Latvijas 19. maksibasketbola jeb veterānu čempionātā aizvadītas praktiski visas regulārā turnīra spēles un jau šajā nedēļas nogalē tiks aizvadītas pirmās pusfinālu cīņas.

19. maksibasketbola čempionāts, par spīti ekonomiski grūtajai situācijai, sākās oktobrī trijās vecuma grupās sievietēm un sešās vīriešiem.

Basketbola veterāni aizvien ir veselīga dzīvesveida piekritēji it visā Latvijā, ko apliecina pilsētu pārstāvniecība – Tukums, Ikšķile, Ventspils, Jūrmala, Jelgava, Ķekava, Sigulda, Limbaži, Līvāni, Cēsis un Rīga.

Pusfināla cīņas notiks Rīgā, "Turības" sporta zālē. Fināli katru gadu tiek izspēlēti citā Latvijas pilsētā un šogad finālspēles norisināsies 1. maijā Cēsīs.

Latvijas maksibasketbola 19.čempionāta rezultāti un tabulas

Dāmas 30+

VietaKomanda U-Z P
1.Rīgas satiksme 308-024
2.BK Tukums 355-217
3.Cēsis 354-315
4.Līvāni 302-612
5.SSB Jūrmala0-88

neizspēlēta spēle BK Tukums 35 – Cēsis 35 (tiks aizvadīta 24.aprīlī)

Dāmas 45+

VietaKomanda U-ZP
1.BK Tukums 458-024
2.Rīgas satiksme 506-220
3.Cēsis 453-514
4.Zemgales zeltenes 502-612
5.SSB Jūrmala 451-710

Kungi 40+

BK Tukums – Basketfani 72:56
(Neilands 23, Baumanis 23, Horeliks 10 - Abrams 22, Daniševskis 15, Krieviņš 11)

BK Tukums – Doks Jelgava 72:78
(Liepiņš 28, Baumanis 18, Horeliks 12 - Gulbis 15, Krasovskis 14, Bacāns 11)

Ikšķile – Basketfani 67:67
(Jansons 21, Vilcāns 14, Rudzītis 13 - Daniševskis 25, Abrams 17, Brūvelis 11)

VietaKomandaU-N-ZP
1.Ventspils12-0-036
2.Doks Jelgava9-1-231
3.BK Tukums8-0-428
4.Ikšķile5-2-524
5.SSB Jūrmala3-0-918
6.Basketfani1-2-916
7.Būvuzņēmums Ambi1-1-1015

Kungi 45+

VietaKomandaU-ZP
1.Kolonna12-036
2.Barons9-330
3.Zemgale7-526
4.Basketfani6-624
5.Ikšķile6-624
6.Ķekava2-1016
7.Sigulda0-1212

Kungi 50+

Ikšķile - Zemgale 43:53
(Žvīgurs 24 - Vīnbergs 16, Hauks 13, Lazda 11)

VietaKomandaU-ZP
1.Auda12-238
2.BK Tukums12-238
3.Ekla Limbaži10-434
4.Zemgale10-434
5.Rīgas vilki6-826
6.Ikšķile4-1022
7.Ķekava2-1218
8.Dakteri0-1414

Kungi 55+

Ikšķile – Ķekava 58:78
Bondars 21, Laurs 11, Briedis 11 - Mačs 22, Rozins 19, Eglītis 18, Stikāns 12)

VietaKomandaU-ZP
1.SK Jūrmalas sports8-024
2.BK Tukums4-416
3.Ikšķile4-416
4.Ķekava3-514
5.LLU Jelgava1-710

Kungi 60+

Ikšķile – I.O.S.offshore 39:81
(Mucenieks 10 - Frolovs 24,Bergvalds 18,Birznieks 16)

VietaKomandaU-ZP
1.I.O.S.offshore10-030
2.LBSK8-226
3.BK Tukums5-520
4.SK Jūrmalas sports5-520
5.Ikšķile2-814
6.Zinātņu akadēmija0-1010

Kungi 65+

VietaKomandaU-ZP
1.LBSK8-024
2.BK Tukums2-612
3.Ogre2-612

Pusfinālu kalendārs:

DatumsLaiksKomandasGrupaVieta
16.0419.00BK Tukums – IkšķileK55+Diagnostikas c.sp.z.
24.0412.30BK Tukums – Ekla LimbažiK50+Turības sp.z.
13.45Auda – ZemgaleK50+Turības sp.z.
15.00Ventspils – IkšķileK40+Turības sp.z.
16.15Doks Jelgava – BK TukumsK40+Turības sp.z.
25.0410.00I.O.S.offshore – SK Jūrmalas sportsK60+Turības sp.z.
LBSK – BK TukumsK60+Turības sp.z.
SK Jūrmalas sports – ĶekavaK55+Turības sp.z.
Kolonna – BasketfaniK45+Turības sp.z.
Barons – ZemgaleK45+Turības sp.z.

Informāciju sagatavoja:
Z.,Grēvele, sacensību galvenā tiesnese

Tev jābūt autorizētam,