Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Ostapenko cer izveseļoties, Sevastova grib nokārtot uzvaru ar vienspēlēm

Jānis Freimanis

Ostapenko cer izveseļoties, Sevastova grib nokārtot uzvaru ar vienspēlēm
Daniela Vismane, Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko
Foto: Dmitrijs Suļžics/f64

Latvijas dāmu tenisistes nedēļas nogalē Hantimansijskā aizvadīs Federācijas kausa izcīņas pārspēles pret Krieviju par iekļūšanu II. Pasaules grupā. Šodien Centrālajā dzelzceļa stacijā Aļona Ostapenko, Anastasija Sevastova un Daniela Vismane izteica savas domas par gaidāmo dueli un Latvijas tenisa vēsturisko iespēju.

"Uz māla spēlēt mums būs labi, jo īpaši, pēc pagājušās sezonas, kurā mēs uz šī seguma startējām ļoti veiksmīgi. Protams, arī māls mēdz būt dažāds, bet mums vēl būs laiks sagatavoties," norādīja Ostapenko, kura joprojām nebija vesela, jo pēdējās dienās nācies cīnīties ar klepu un temperatūru. "Krievijā vairums līdzjutēju būs par mājiniecēm, tomēr līdzi būs arī daži atbalstītāji no Latvijas. Centīsimies parādīt labāko sniegumu. Galvenais, lai ir veiksme un komandas gars."

"Pēc balss variet dzirdēt, ka neesmu pilnībā vesela. Diemžēl pēc atgriešanās no ASV saslimu ar vīrusu, bet cerams, ka līdz mačiem viss būs kārtībā," teica Ostapenko, bet Sevastova piebilda, ka pagājušajā nedēļā esot bijusi piecās valstīs. "Jau rīt atkal dosimies ceļā, bet esmu gatava, jo man patīk māls, trenējos un spēlēju uz māla."

"90-to gadu sākumā Latvija jau spēlēja Pasaules grupā. Atgriezties tur būtu vēsturisks sasniegums. Taču Krievijas izlase ir stipra komanda arī bez dažām vadošajām tenisistēm (Darja Kasatkina, Svetlana Kuzņecova, Marija Šarapova)," uzskata Sevastova. "Domāju, ka turnīrs Tallinā mums palīdzēja. Tur bija četras spēles, bet šeit būs tikai viena. Turklāt Hantimansijskā mēs zinām mūsu pretinieces. Tallinā mazliet patrenējāmies arī dubultspēlē, bet cerams, ka pret Krieviju līdz tai nenonāks. Jāuzvar vienspēlēs."

"Man un Aļonai nav problēmu kopā spēlēt dubultspēli, taču Jekaterina Makarova un Jeļena Vesņina kopā spēlē visu sezonu vairākus gadus no vietas. Viņas ir uzvarējušas vairākos turnīros un ir viens no labākajiem dubultspēļu pāriem pasaulē," skaidro Anastasija. "Tā ir problēma."

Ostapenko atcerējās, ka, spēlējot kopā ar savu pārinieci, Makarovai un Vesņinai zaudējušas tikai trešā seta pagarinājumā. "Viņas spēlē labi, taču viss ir iespējams - dubultspēles ir dubultspēles. Vienu dienu spēlē labi, bet otrā. Turklāt, iespējams, mājās viņas izjutīs lielāku atbildības slogu. Mums vienkārši jāspēlē sava spēle."

Sevastovai iepriekš karjerā pret Anastasiju Pavļučenko un Makarovu nav veicies. Ja pret Pavļučenko ir bijušas arī labas izredzes uzvarēt, tad Makarovu Sevastova nosauc par neērtu pretinieci. "Taču jāskatās, kā būs uz māla iekštelpās, tādēļ grūti spriest, kā būs šoreiz."

Centrālās dzelzceļa stacijas ēkā pasākumā personisku iemeslu dēļ nepiedalījās Diāna Marcinkēviča, bet klāt bija 17 gadus vecā Daniela Vismane, kura neslēpa, ka ir pagodināta būt par daļu no šīs komandas. "Esmu priecīga būt šajā komandā kopā ar tādām zvaigznēm, kā mūsu labākās spēlētājas. Pirms dažām dienām atlidoju no Spānijas, kur gatavojos māla sezonai. Jūtos labi."

  +4 [+] [-]

, 2018-04-16 16:11, pirms 10 mēnešiem
Vēlu veiksmi mūsu meitenēm. Sekošu līdzi un turēšu īkšķi.

  +3 [+] [-]

, 2018-04-16 20:42, pirms 10 mēnešiem
šajā pic Latvijas pirmā rakete Sevastova izskatās visskaistākā

     [+] [-]

, 2018-04-16 21:44, pirms 10 mēnešiem
andris_rejs_5490890 rakstīja: šajā pic Latvijas pirmā rakete Sevastova izskatās visskaistākā
te nav skaistumkonkurs.. bet nu labi ja ir visskaistākā