Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Fed Cup 2018

Pirmdiena, 1. janvāris — pirmdiena, 31. decembris

Sacensību jaunumi
Eiropas/Āfrikas zonas 1. grupa6:4, 6:3Anastasija Sevastova — Ayla Aksu 
 2:6, 6:3, 3:6Aļona Ostapenko — Çağla Büyükakçay 
 2:1Latvija — Turcija 
 6:1, 6:1Ostapenko/Sevastova — Aksu/Özgen 
 6:1, 6:2Anastasija Sevastova — Magdalena Fręch 
 6:3, 6:3Aļona Ostapenko — Magda Linette 
 2:1Latvija — Polija 
 1:6, 0:6Marcinkeviča/Vismane — Linette/Rosolska 
 6:0, 6:1Anastasija Sevastova — Pia König 
 2:6, 6:0, 6:3Aļona Ostapenko — Melanie Klaffner 
 3:0Latvija — Austrija 
 2:6, 6:2, 6:3Marcinkeviča/Vismane — Klaffner/König 
 2:6, 4:6Anastasija Sevastova — Olga Danilović 
 6:2, 6:1Aļona Ostapenko — Dejana Radanović 
Pasaules 2. grupas 1. kārta3:2Austrālija — Ukraina 
Eiropas/Āfrikas zonas 1. grupa2:1Latvija — Serbija 
Pasaules 1. grupas 1/4fināls2:3Baltkrievija — Vācija 
Pasaules 2. grupas 1. kārta3:1Rumānija — Kanāda 
Eiropas/Āfrikas zonas 1. grupa6:1, 6:2Ostapenko/Sevastova — Danilovic/Marinkovic 
Pasaules 1. grupas 1/4fināls3:1Čehija — Šveice 
 3:2Francija — Beļģija 
Pasaules 2. grupas 1. kārta4:1Slovākija — Krievija 
 3:2Itālija — Spānija 
Pasaules 1. grupas 1/4fināls3:1ASV — Nīderlande 
Pasaules 2. grupas play off6:3, 2:6, 6:4Anastasia Pavlyuchenkova — Anastasija Sevastova 
 5:7, 4:6Ekaterina Makarova — Aļona Ostapenko 
Pasaules 1. grupas play off4:1Austrālija — Nīderlande 
Pasaules 2. grupas play off3:2Japāna — Lielbritānija 
 2:3Krievija — Latvija 
Pasaules 1. grupas play off3:2Baltkrievija — Slovākija 
 3:1Rumānija — Šveice 
Pasaules 1. grupas pusfināls1:4Vācija — Čehija 
Pasaules 2. grupas play off3:1Spānija — Paragvaja 
Pasaules 1. grupas play off0:4Itālija — Beļģija 
Pasaules 1. grupas pusfināls2:3Francija — ASV 
Pasaules 2. grupas play off3:2Kanāda — Ukraina 
 5:7, 1:6Anastasia Pavlyuchenkova — Aļona Ostapenko 
 2:6, 5:7Ekaterina Makarova — Anastasija Sevastova 
 6:4, 6:2Vesnina/Vikhlyantseva — Marcinkeviča/Vismane 
Pasaules 1. grupas fināls10. novČehija — ASV 
restorāni Rīgā - saņem atlaides