Nākamā lapa

Sevastovai Štutgartē cīņa pret pasaules septīto raketi Kontu (3) 27.04.2017 09:00

Anastasija Sevastova (WTA 26.) šodien turpinās Štutgartes "Premier" sērijas turnīru, ap plkst. 15:00 sacenšoties ar ranga 7. vietā esošo Lielbritānijas tenisisti Johannu Kontu.

Ostapenko Štutgartē zaudē neizmantoto iespēju mačā (15) 26.04.2017 19:50

Aļona Ostapenko (WTA 50.) Štutgartes "Premier" pamatturnīra 1. kārtas mačā pret ranga 23. vietā esošo Koko Vandevei abos setos nenoturēja breika pārsvaru, pastāvīgi mocījās spēlē ar otro servi un amerikānietei zaudēja ar rezultātu 6:7(3), 6:7(3).

Ostapenko favorītes statusā pret "Australian Open" pusfinālisti (20) 26.04.2017 10:00

Aļona Ostapenko (WTA 50.) šodien turpinās Štutgartes "Premier" sērijas turnīru, sacenšoties ar ranga 23. vietā esošo amerikānieti Koko Vandevei. Spēles sākums ap plkst. 18:00.

Sevastova pieveic Stousuru, gūstot sezonas lielāko uzvaru (26) 25.04.2017 16:35

Anastasija Sevastova (WTA 26.) Štutgartes "Premier" sērijas turnīra 1. kārtas mačā ar 6:1, 4:6, 6:3 pieveica 2010. gada finālisti Samantu Stousuru (#18), gūstot sezonas pirmo Top 20 uzvaru.

Sevastovai Štutgartē sezonas otrais mačs pret Stousuru (15) 25.04.2017 09:00

Anastasija Sevastova (WTA 26.) šodien ap plkst. 15:00 sāks Štutgartes "Premier" sērijas turnīru, sacenšoties ar 2010 .gada finālisti Samantu Stousuru (#18), kurai zaudējusi divas no trim iepriekšējām spēlēm.

Ostapenko kvalificējas Štutgartes "Premier" turnīram (9) 24.04.2017 14:00

Aļona Ostapenko (WTA 50.) pirmdien kvalificējās Štutgartes WTA "Premier" sērijas pamatturnīram, trešajā spēlē uz Vācijas māla ar 5:7, 6:1, 6:3 pieveicot ranga 76. vietā esošo ASV tenisisti Dženiferu Breidiju.

Ostapenko nokļūst uzvaras attālumā no Štutgartes WTA pamatturnīra (4) 23.04.2017 15:00

Aļona Ostapenko (WTA 50.) svētdien Štutgartē ar 6:4, 6:3 pieveica ranga 78. vietā esošo Krievijas tenisisti Natāliju Vihļjancevu un sasniedza "Premier" sērijas turnīra kvalifikācijas finālu.

Lībietis zaudē "Challenger" kvalifikācijā (4) 22.04.2017 21:00

Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Miķelis Lībietis (ATP 424.) sestdien zaudēja Talahasī (Florida) "Challenger" kvalifikācijas turnīra 1. kārtā, ar 6:2, 2:6, 2:6 piekāpjoties ranga 399. vietā esošajam Vācijas tenisistam Dominikam Kepferam.

Gulbim neveiksme arī Barselonas kvalifikācijā pret korejieti Čonu (11) 22.04.2017 19:16

Ernests Gulbis Barselonas ATP 500 tenisa turnīra pirmajā kvalifikācijas kārtā ar 6:7(2) un 2:6 piekāpās Dienvidkorejas tenisistam Hjonam Čonam, ciešot savu ceturto zaudējumu piecās aizvadītajās spēlēs šosezon.

Sevastovai Štutgartē ielozē neparocīgo Stousuru (8) 22.04.2017 18:00

Sestdien notikušajā Štutgartes "Premier" pamatturnīra izlozē noskaidrojās, ka Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova (WTA 26.) māla seguma turnīru sāks pret sev neparocīgo Austrālijas tenisisti Samantu Stousuru (WTA 18.).

Ostapenko gūst pirmo uzvaru Štutgartes "Premier" turnīra kvalifikācijā (4) 22.04.2017 15:15

Aļona Ostapenko (WTA 50.) Štutgartes "Premier" sērijas turnīra kvalifikācijas 1. kārtā sestdien mocījās ar ranga astotajā simtā esošo Vācijas tenisisti Lēnu Ruferi (WTA 754.), par mata tiesu izvairoties no trīs setu mača – 6:2, 7:6(4).

Barselonas kvalifikācijā Gulbis pirmoreiz tiksies ar korejieti Čonu (8) 21.04.2017 22:25

Barselonas ATP tenisa turnīra izloze kvalifikācijas pirmajā kārtā latviešu tenisistu Ernestu Gulbi savedusi kopā ar 20 gadus veco korejieti Hjonu Čonu, kurš kvalifikācijā izlikts ar trešo numuru.

Ostapenko Štutgartē būs sezonas pirmā WTA kvalifikācija (5) 21.04.2017 18:00

Sestdien sāksies Štutgartes WTA "Premier" sērijas turnīra kvalifikācijas sacensības, kurās piedalīsies arī Latvijas otrā rakete Aļona Ostapenko.

Marcinkeviča šonedēļ bez uzvarām 19.04.2017 18:00

Latvijas sieviešu tenisa trešā rakete Diāna Marcinkeviča Kjaso ITF 25 000 sērijas turnīrā pirmajā mačā zaudēja gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs.

Marcinkeviča WTA līmeņa dubultspēlē zaudē titulētajai Hingisai 13.04.2017 00:00

Diāna Marcinkeviča kopā ar Vācijas tenisisti Karīnu Vitheftu trešdienas vakarā Bīles WTA "International" sērijas dubultspēļu turnīra 1. kārtas mačā ar 2:6, 3:6 zaudēja titulētajai Martinai Hingisa, kura spēlēja kopā ar citu Šveices tenisisti Timeju Bačinskī. Abas pērn izcīnīja Riodežaneiro olimpisko sudrabu.

Ostapenko ar haotisku tenisu zaudē arī trešo WTA finālu (37) 09.04.2017 21:18

Aļona Ostapenko (WTA 66.) joprojām ir bez uzvarām WTA vienspēļu finālos, svētdien Čārlstonā ar 3:6, 1:6 zaudējot savai vienaudzei Darjai Kasatkinai (#42). Ostapenko dominēja, taču viņas uzbrukums pārliecinoši zaudēja Krievijas tenisistes aizsardzībai.

Marcinkeviča nenosargā pārsvaru un zaudē WTA kvalifikācijas 2. kārtā (2) 09.04.2017 20:00

Latvijas trešā rakete Diāna Marcinkeviča (WTA 296.) Bīles WTA "International" sērijas turnīra kvalifikācijas 2. kārtā ar rezultātu 4:6, 6:4, 4:6 zaudēja Maķedonijas tenisistei Linai Gjorčeskai (WTA 187.), Šveicē paliekot tikai dubultspēļu sacensībās.

Latvija vēlreiz zaudē Marokā un izkrīt uz Eiropas zemāko grupu (14) 09.04.2017 15:05

No Eiropas/Āfrikas zonas 2. grupas izkrita Latvijas tenisa izlase, kas pārspēles Marokā zaudējusi jebkādas cerības uz panākumu. Trešās dienas pirmajā vienspēlē 19 gadus vecais Rūdolfs Mednis (ATP 1558.) ar 2:6, 2:6 un 3:6 atzina Redas El Amrani (ATP 663.) pārākumu. Otrajā vienspēlē Mārtiņš Podžus izcīnīja uzvaru pretinieka izstāšanās dēļ, kas gan neglāba Latviju no zaudējuma 2-3.

Ostapenko trešais mēģinājums uzvarēt WTA finālā (36) 09.04.2017 12:00

Aļona Ostapenko (WTA 66.) šovakar plkst. 20:00 Čārlstonas "Premier" sērijas turnīra finālā sacentīsies ar savu vienaudzi Darju Kasatkinu (WTA 42.), kura arī lūko izcīnīt pirmo WTA vienspēļu titulu. Ostapenko bija pārāka abās iepriekšējās tikšanās reizēs.

Ostapenko sasniedz trešo WTA vienspēļu finālu (25) 09.04.2017 01:00

Aļona Ostapenko (WTA 66.) Čārlstonas "Premier" sērijas turnīra pusfinālā ar 6:3, 5:7, 6:4 pieveica Horvātijas tenisisti Mirjanu Lučiču-Baroni (WTA 23.), nopelnot trešo WTA vienspēļu finālu, kur viņa plkst. 20:00 tiksies ar savu vienaudzi Darju Kasatkinu.

Marcinkeviča pārvar 1. kārtu WTA kvalifikācijā Šveicē (1) 08.04.2017 21:21

Latvijas trešā spēcīgākā tenisiste Diāna Marcinkeviča (WTA 296.) sestdien Bīles WTA "International" sērijas turnīra kvalifikācijas 1. kārtā ar 2:6, 6:2, 6:0 pieveica otrā simta spēlētāju Anastasiju Komardinu (WTA 173.).

Lībietis un Podžus uzvar dubultspēlē un saglabā iespējas (1) 08.04.2017 19:53

Eiropas/Āfrikas zonas 2. grupas Deivisa kausa izcīņā Latvijas izlase saglabājusi iespējas pacīnīties par uzvaru pret Maroku, jo šodien dubultspēlē pirmo uzvaru mūsējiem sagādāja Miķelis Lībietis un Mārtiņš Podžus.

Ostapenko šovakar cīnīsies par diviem fināliem Čārlstonā (12) 08.04.2017 13:00

Aļonai Ostapenko (WTA 66.) šovakar būs iespēja sasniegt karjeras trešo WTA vienspēļu finālu, kad viņa Čārlstonas "Premier" sērijas turnīra pusfinālā sacentīsies ar šosezon jau vienreiz uzvarēto Horvātijas tenisisti Mirjanu Lučiču-Baroni (WTA 23.). Mača sākums ap plkst. 22:00.

Latvijai jāuzvar dubultspēlē vai arī sekos izkrišana uz Eiropas vājāko grupu (9) 08.04.2017 10:39

Šodien Marokā ap 16:30 sāksies dubultspēle, kurā Latvijas tenisa izlase centīsies nepieļaut Marokas uzvaru Deivisa kausa spēlē. Latvija pēc pirmās dienas ir iedzinējos 0:2, un vēl viens zaudējums nozīmētu neveiksmi visā mačā un izkrišanu uz vājāko grupu.

Ostapenko sagrauj Vozņacki aizsardzību un iekļūst Čārlstonas pusfinālā (23) 08.04.2017 03:45

Aļona Ostapenko (WTA 66.) Čārlstonas "Premier" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā ar 6:2, 6:4 sakāva 2011. gada čempioni Karolīnu Vozņacki (WTA 12.), bijušo ranga līderi uzveicot otro reizi tikpat mačos.

Sevastova Čārlstonā zaudē ceturtdaļfinālā (5) 07.04.2017 23:10

Anastasija Sevastova (WTA 26.) sezonas pirmo māla seguma turnīru pabeidza ar zaudējumu Čārlstonas "Premier" ceturtdaļfinālā, ar 2:6, 4:6 piekāpjoties Vācijas tenisistei Laurai Zīgemundai (WTA 37.).

Marcinkevičai sezonas trešais ITF dubultspēļu tituls (2) 07.04.2017 20:00

Diāna Marcinkeviča kopā ar Šveices tenisisti Rebeku Masarovu piektdien uzvarēja Dižonas ITF 15 000 sērijas dubultspēļu turnīra finālā, iegūstot sezonas trešo un karjeras 22. ITF titulu.

Zaudē gan Lībietis, gan Podžus, Latvijai 0-2 Marokā (24) 07.04.2017 18:33

Piektdien Deivisa kausa izcīņas duelī Marrākešā par vietas nosargāšanu Eiropas-Āfrikas zonas 2. grupā Miķelis Lībietis un Mārtiņš Podžus piedzīvoja zaudējumus, līdz ar to Latvija pēc pirmās spēļu dienas pret Maroku nonākusi iedzinējos jau ar 0-2.

Ostapenko šonakt Čārlstonā pret 2011. gada čempioni Vozņacki (19) 07.04.2017 13:00

Latvijas tenisistes piektdien turpinās Čārlstonas "Premier" sērijas turnīru, cenšoties sasniegt pusfinālu. Anastasijai Sevastovai ap plkst. 22:00 mačs pret Lauru Zīgemundu, bet Aļonai Ostapenko ne agrāk kā plkst. 2:00 naktī cīņa ar 2011. gada čempioni Karolīnu Vozņacki.

Ostapenko Čārlstonā pirmais WTA māla ceturtdaļfināls (13) 06.04.2017 20:50

Čārlstonas "Premier" sērijas turnīra 3. kārtā ar 6:1, 1:0 sagraujot kājas savainojumu guvušo un cīņu pabeigt nespējušo Ungārijas tenisisti Fanniju Štollāru (WTA 282.), Latvijas otrā rakete Aļona Ostapenko (WTA 66.) Dienvidkarolīnā pirmoreiz sasniedza WTA līmeņa ceturtdaļfinālu uz māla seguma.

Sevastova grūtā cīņā uzvar 131. raketi Žabūru un sasniedz ceturtdaļfinālu (9) 06.04.2017 20:00

Latvijas dāmu tenisa līdere Anastasija Sevastova (WTA 26.) sasniedza Čārlstonas "Premier" sērijas turnīra ceturtdaļfinālu, 3. kārtas mačā ar 7:5, 7:6(6) pieveicot Tunisijas tenisisti Onsu Žabūru (131.). Sevastova abos setos bija iedzinējos ar breiku, turklāt 1. setā arī atspēlēja divas setbumbas.

Sevastovai un Ostapenko favorītu statusā cīņas par ceturtdaļfinālu (31) 06.04.2017 11:00

Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko šodien turpinās Čārlstonas "Premier" sērijas turnīru, 3. kārtā tiekoties ar ārpus ranga pirmā simtnieka esošām tenisistēm. Sevastovai plkst. 18:00 mačs pret tunisieti Onsu Žabūru, bet Ostapenko uzreiz pēc tam tajā pašā kortā spēle pret ungārieti Fanniju Štollāru.

Ostapenko pievienojas Sevastovai Čārlstonas turnīra 3. kārtā (10) 05.04.2017 21:40

Aļona Ostapenko (WTA 66.) Čārlstonas "Premier" sērijas turnīra 2. kārtas mačā ar 6:2, 4:6, 6:2 pieveica Grieķijas labāko tenisisti Mariju Sakari (WTA 91.).

Sevastova Čārlstonā pārtrauc zaudējumu sēriju (2) 05.04.2017 18:40

Anastasija Sevastova (WTA 26.) "Premier" sērijas turnīrā Čārlstonā pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, ar rezultātu 6:3, 6:4 pieveicot 2014. gada čempioni Andrea Petkoviču (WTA 75.). Vācijas tenisiste 2. setā guva kreisā ceļgala savainojumu, vairs nespējot būt nepieciešamajā līmenī, lai uzvarētu tāda līmeņa turnīra spēlē.

Sevastova Čārlstonā pret 2014. gada čempioni Petkoviču (4) 05.04.2017 10:00

Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko trešdien aizvadīs 2. kārtas mačus Čārlstonas "Premier" turnīrā. Sevastovai plkst. 17:00 pretī stāsies 2014. gada čempione Andrea Petkoviča, bet Ostapenko aptuveni trīs stundas vēlāk sacentīsies ar Grieķijas labāko spēlētāju Mariju Sakari.

Ostapenko māla sezonas ievadā pieveic otrā simta spēlētāju (9) 03.04.2017 22:40

Aļona Ostapenko (WTA 66.) pirmdien Čārlstonā sāka māla sezonu, "Premier" sērijas turnīra 1. kārtā ar 6:4, 6:2 uzvarot ranga 119. vietā esošo Rumānijas tenisisti Anu Bogdanu.

Ostapenko šovakar sāks māla sezonu (3) 03.04.2017 11:00

Aļona Ostapenko (WTA 66.) šovakar sāks "Premier" sērijas turnīru Čārlstonā, kur 1. kārtā tiksies ar kvalifikāciju izgājušo Rumānijas tenisisti Anu Bogdanu (WTA 119.). Mača sākums ne agrāk par plkst. 20:30.

Vismane debitē WTA rangā 03.04.2017 09:00

16 gadus vecā Latvijas tenisiste Daniela Vismane pirmdien, 3. aprīlī, debitēja WTA vienspēļu rangā, ieņemot 1237. vietu. Viņa kļuva par piekto šobrīd rangā esošo Latvijas tenisisti.

Sevastova Čārlstonas "Premier" turnīru sāks no 2. kārtas (1) 01.04.2017 23:30

Abas WTA ranga pirmajā simtniekā esošās Latvijas tenisistes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko nākamajā nedēļā Čārlstonā (Dienvidkarolīna) sāks māla sezonu. Sevastovai "Premier" turnīrā 1. kārta brīva, bet Ostapenko sāks ar maču pret kvalifikācijas uzvarētāju.

Podžus abos setos nenosargā pārsvaru un zaudē pusfinālā 01.04.2017 13:00

Mārtiņš Podžus (ATP 829.) nākamajā dienā pēc kādreizējā Top 100 spēlētāja Marsela Ilhana uzvarēšanas Antaljas "Futures 15 000" sērijas turnīra pusfinālā ar 3:6, 5:7 zaudēja Krievijas tenisistam Ivanam Ņedeļko (ATP 387.).