Nākamā lapa

Sevastova arī Maiami zaudē pirmajā spēlē (1) 24.03.2017 23:15

Trešo zaudējumu pēc kārtas piektdien Maiami piedzīvoja Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Anastasija Sevastova (WTA 25.), kura "Premier Mandatory" sērijas turnīra 2. kārtas mačā ar 6:7(4), 6:3, 3:6 piekāpās rumānietei Soranai Kirstejai (WTA 65.).

Lietus pārtrauc Sevastovas neveiksmīgi sākto spēli Maiami turnīrā (4) 24.03.2017 05:00

Anastasijas Sevastovas (WTA 25.) spēle Maiami "Premier Mandatory" 2. kārtā pret Rumānijas tenisisti Soranu Kirsteju (WTA 65.) 1. seta taibreikā pie rezultāta 4:6 tika pārtraukta lietus dēļ, cīņas turpinājumam tiekot pārceltam uz piektdienu.

Sevastova sāks Maiami "Premier" turnīru (5) 23.03.2017 13:13

Maiami "Premier Mandatory" turnīru ceturtdien sāks Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova (WTA 25.), kurai ap pusnakti mačs pret rumānieti Soranu Kirsteju (WTA 65.).

Vismanei arī šoreiz neizdodas tikt tālāk par 2. kārtu 23.03.2017 12:00

Ceturto reizi ITF līmenī pārvarot pamatturnīra 1. kārtu, Danielai Vismanei neizdevās tikt tālāk, zaudējot Antaljas ITF 15 000 turnīra otrajā mačā.

Ostapenko Maiami svelmē zaudē šogad divreiz uzveiktajai Brenglei (19) 22.03.2017 21:00

Aļona Ostapenko (WTA 64.) trešdien Maiami "Premier Mandatory" sērijas turnīrā tikai vienā setā spēja apspēlēt Medisonas Brengles aizsardzību un ranga 86. vietā esošajai amerikānietei trīs setu mačā zaudēja ar rezultātu 3:6, 6:3, 2:6.

Ostapenko Maiami turnīra ievadā sezonas trešā tikšanās ar Brengli (3) 22.03.2017 11:00

Aļona Ostapenko (WTA 64.) trešdien ap plkst. 19:00 debitēs Maiami WTA "Premier Mandatory" sērijas pamatturnīrā, sacenšoties ar šogad jau divreiz apspēlēto ASV tenisisti Medisonu Brengli (WTA 86.).

Vismane nopelna iekļūšanu WTA rangā (5) 21.03.2017 12:00

16 gadus vecā Latvijas tenisiste Daniela Vismane aprīļa sākumā debitēs WTA rangā, jo ir sakrājusi nepieciešamos punktus, to paveicot ar iekļūšanu Antaljas ITF 15 000 turnīra 2. kārtā.

Gulbis trešajā setā zaudē ar 0:6 un nepārvar Maiami kvalifikāciju (32) 20.03.2017 20:58

Maiami ATP "Masters 1000" turnīra kvalifikācijā zaudējumu piedzīvoja Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis, kurš pēc uzvarēta pirmā seta piekāpās ukrainim Serhijam Stahovskim ar 7:6(3), 4:6 un 0:6. Tādējādi Gulbis piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.

Sevastova rangā zaudē divas pozīcijas, Gulbim -3 (2) 20.03.2017 09:00

Anastasija Sevastova 20. martā publicētajā WTA rangā ieņem 25. vietu, kas ir par divām pozīcijām zemāk nekā iepriekšējā reitingā. Tikmēr Ernestam Gulbim turpinās lejupslīde, šonedēļ ATP ieskaitē atrodoties 172. vietā.

Gulbis Maiami kvalifikācijā pret Stahovski (6) 20.03.2017 02:00

Ernests Gulbis Maiami ATP "Masters 1000" turnīra kvalifikāciju pirmdien ap plkst. 19:00 sāks ar cīņu pret šogad jau vienreiz uzvarēto Ukrainas tenisistu Serhiju Stahovski. Aļona Ostapenko turpat notiekošā WTA "Premier Mandatory" turnīra 1. kārtā sacentīsies ar kvalifikācijas uzvarētāju, bet Anastasijai Sevastovai turnīrs sāksies ar 2. kārtu.

Marcinkevičai otrais ITF dubultspēļu tituls pēdējos trīs turnīros 17.03.2017 21:00

Diāna Marcinkeviča kopā ar Baltkrievijas tenisisti Ilonu Kremenu piektdien triumfēja Gonesas ITF 15 000 sērijas dubultspēļu turnīrā, izcīnot otro titulu Francijas tūres laikā.

Marcinkevičai trešais ITF dubultspēļu fināls pēc kārtas 16.03.2017 20:00

Latvijas dāmu tenisa trešā rakete Diāna Marcinkeviča otro nedēļu pēc kārtas sasniedza ceturtdaļfinālu ITF 15 000 vienspēļu turnīrā Francijā, kā arī kopā ar Baltkrievijas tenisisti Ilonu Kremenu tika līdz finālam dubultspēļu turnīrā.

Marcinkeviča trešo nedēļu Francijā sāk ar uzvaru vienspēlē 14.03.2017 21:00

Ar pirmo numuru izliktā Diāna Marcinkeviča otrdien viegli pārvarēja 1. kārtas barjeru Gonesas ITF 15 000 sērijas turnīrā. Tikmēr Anastasijai Homutovai sagrāve tādas pašas nozīmes sacensībās Itālijā.

Lībietis zaudē "Challenger" kvalifikācijas finālā 14.03.2017 08:00

Miķelim Lībietim arī sezonas trešajā vienspēļu turnīrā punktus nopelnīt neizdevās, kad viņš Dramondvilas (Kanāda) "Challenger" turnīrā zaudēja kvalifikācijas 3. kārtā jeb finālā.

Lībietim "Challenger" kvalifikācijā sezonas pirmā uzvara vienspēlēs 13.03.2017 00:00

Ar ceturto mēģinājumu sezonas pirmo uzvaru vienspēlēs guva Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Miķelis Lībietis (ATP 427.), kurš Dramondvilas (Kanāda) "Challenger" turnīra kvalifikācijas 1. kārtā ar rezultātu 6:4, 6:3 pieveica ranga 863. vietā esošo amerikāni Konoru Farenu.

Sevastova tikai divreiz notur servi un Indianvelsā zaudē 2. kārtā (3) 12.03.2017 07:00

Anastasija Sevastova (WTA 23.) sestdienas vakarā Indianvelsas "Premier Mandatory" turnīra 2. kārtas mačā ar rezultātu 5:7, 3:6 zaudēja ranga 38. vietā esošajai amerikānietei Lorenai Deivisai, šajā cīņā tikai divreiz spējot nosargāt servi.

Sevastovai Indianvelsā tikšanās ar mājinieci Deivisu (4) 11.03.2017 14:00

Naktī uz svētdienu Indianvelsas WTA "Premier Mandatory" turnīru sāks Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova (WTA 23.), kurai ap plkst. 5:00 spēle pret ranga 38. vietā esošo amerikānieti Lorenu Deivisu.

Ostapenko trīs setu mačā zaudē Cibulkovai (14) 11.03.2017 04:30

Aļona Ostapenko (WTA 64.) piektdienas vakarā Indianvelsa "Premier Mandatory" turnīra 2. kārtas mačā ar rezultātu 4:6, 6:3, 3:6 zaudēja pasaules piektajai raketei Dominikai Cibulkovai.

Marcinkeviča un Lībietis zaudē "Futures" dubultspēļu finālos 10.03.2017 21:00

Diānai Marcinkevičai kopā ar Baltkrievijas tenisisti Ilonu Kremenu neizdevās otro nedēļu pēc kārtas uzvarēt ITF 15 000 sērijas dubultspēļu turnīrā, kad viņas Amjēnā cieta sakāvi finālā. Piektdien finālā neveiksme arī Miķelim Lībietim, kurš kopā ar Francijas tenisistu Ugo Nisu nespēja uzvarēt Šerbrukas "Futures 25 000" turnīra pēdējā spēlē.

Ostapenko Indianvelsā mačs pret pasaules piekto raketi Cibulkovu (12) 10.03.2017 13:00

Aļona Ostapenko (WTA 64.) sestdienas naktī turpinās Indianvelsas "Premier Mandatory" sērijas turnīru, 2. kārtā sacenšoties ar ranga 5. vietā esošo slovākieti Dominiku Cibulkovu. Spēles sākums ap plkst. 2:00.

Vismanei neizdodas pirmoreiz tikt ITF ceturtdaļfinālā (1) 09.03.2017 21:00

16 gadus vecā Latvijas tenisiste Daniela Vismane pēc laba sākuma zaudēja 2. kārtas mačā ITF 15 000 sērijas turnīrā Amjēnā. Francijā spēlē arī Diāna Marcinkeviča, kura pagaidām cīnās bez zaudējumiem, vienspēlēs sasniedzot ceturtdaļfinālu, bet dubultspēlēs tiekot jau līdz finālam.

Ostapenko Indianvelsā debitē ar izglābšanos no zaudējuma pret Koviniču (14) 08.03.2017 23:40

Latvijas otrā rakete Aļona Ostapenko (WTA 64.) trešdien debitēja Indianvelsas "Premier Mandatory" sērijas turnīrā, Kalifornijā ar 6:4, 2:6, 7:6(3) pieveicot reitingā 10 pozīcijas zemāk esošo Melnkalnes tenisisti Danku Koviniču. Ostapenko pēdējā setā divreiz atspēlēja breiku un neļāva Koviničai izservēt maču.

Ostapenko Indianvelsas debijā pret nesen sagrauto Koviniču (5) 08.03.2017 11:00

Aļona Ostapenko (WTA 64.) šovakar plkst. 21:00 debitēs prestižajā Indianvelsas "Premier Mandatory" sērijas turnīrā, sacenšoties ar rangā 10 pozīcijas zemāk esošo Melnkalnes tenisisti Danku Koviniču, kuru viņa pagājušajā nedēļā sagrāva Akapulko.

Gulbis Indianvelsas kvalifikācijā zaudē Bubļikam (64) 08.03.2017 00:51

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis (ATP 169.) Indianvelsas "Masters 1000" kvalifikācijas ievadā divos setos ar 4:6, 6:7 (5) zaudēja Kazahstānas tenisistam Aleksandram Bubļikam (ATP 138.).

Marcinkeviča un Vismane iekļūst ITF turnīra 2. kārtā (5) 07.03.2017 18:00

Amjēnas ITF 15 000 sērijas vienspēļu turnīra 1. kārtu pārvarēja gan Diāna Marcinkeviča, gan Daniela Vismane. Tikmēr Miķelim Lībietim Šerbrukas "Futures 25 000" vienspēļu turnīrā tikai viens mačs.

Mūsējie Indianvelsā: Ostapenko atkal pret Koviniču, Gulbim kvalifikācija (13) 07.03.2017 07:00

Pirmdien notikušajā Indianvelsas jauktā turnīra izlozē noskaidrojās, ka Aļona Ostapenko WTA "Premier Mandatory" turnīru sāks pret nesen sagrauto Danku Koviniču, bet jau iepriekš bija zināms, ka Anastasija Sevastova prestižās sacensības sāks no 2. kārtas. Tikmēr Ernestam Gulbim "Masters 1000" kvalifikācijas ievadā pretī stāsies Kazahstānas tenisists Aleksandrs Bubļiks.

Sevastova vēlreiz labo savu rekordu, paceļoties uz 23. vietu (6) 06.03.2017 08:00

Anastasija Sevastova 6. martā publicētajā WTA rangā pakāpās vienu pozīciju, vēlreiz sasniedzot jaunu rekordu, kas tagad ir 23. vieta.

Lībietis uzvar "Futures" dubultspēļu turnīrā Kanādā (1) 05.03.2017 07:00

Miķelis Lībietis kopā ar Francijas tenisistu Ugo Nisu sestdien kļuva par čempionu Gatino "Futures 25 000" sērijas dubultspēļu turnīrā.

Marcinkevičai 20. ITF dubultspēļu tituls un ar septiņām mačbumbām zaudēta vienspēle (2) 03.03.2017 23:30

Diāna Marcinkeviča piektdienas vakarā kopā ar Baltkrievijas tenisisti Ilonu Kremenu uzvarēja Makonas ITF 15 000 dubultspēļu turnīrā, izcīnot 20. titulu šajā līmenī. Tikmēr vienspēļu sacensībās Diānai ceturtdaļfinālā ļoti sāpīga neveiksme, neizmantojot septiņas mačbumbas.

Ostapenko pēc bites dzēliena zaudē Akapulko ceturtdaļfinālā (28) 03.03.2017 05:30

Regulāri atduroties pret ranga 50. vietā esošas Ukrainas tenisistes Ļesjas Curenko aizsardzību, Aļona Ostapenko (WTA 71.) Akapulko "International" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā ar nekvalitatīvu sniegumu zaudēja divos setos – 3:6, 6:7(5).

Ostapenko šonakt cīņa par pusfinālu Akapulko (2) 02.03.2017 19:00

Aļona Ostapenko (WTA 71.) piektdien ap plkst. 3:00 aizvadīs Akapulko "International" sērijas turnīra ceturtdaļfināla maču, sacenšoties ar ranga 50. vietā esošo Ukrainas tenisisti Ļesju Curenko.

Ostapenko Akapulko sasniedz sezonas otro ceturtdaļfinālu (7) 02.03.2017 04:00

Aļona Ostapenko (WTA 71.) favorītes statusu apliecināja arī otrajā spēlē Akapulko "International" sērijas turnīrā, ar 7:5, 6:4 pieveicot ranga 92. vietā esošo amerikānieti Medisonu Brengli.

Marcinkeviča ITF turnīrā Francijā pārspēj Itālijas veterāni Brianti 01.03.2017 19:00

Esot iedzinējos ar setu un breiku, Diāna Marcinkeviča tomēr spēja atspēlēties un Makonas ITF 15 000 turnīra 2. kārtas mačā ar rezultātu 2:6, 6:4, 6:3 pieveikt bijušo Top 60 spēlētāju Albertu Brianti.

Ostapenko Meksikā sezonas otrā tikšanās ar Brengli (4) 01.03.2017 18:00

Aļona Ostapenko (WTA 71.) ceturtdien ap plkst. 2:00 (pēc Rīgas laika) turpinās Akapulko "International" sērijas turnīru, sacenšoties ar šogad jau vienreiz pieveikto ASV tenisisti Medisonu Brengli (WTA 92.).

Ostapenko pārtrauc trīs zaudējumu sēriju WTA turnīros (16) 01.03.2017 04:00

Latvijas otrā rakete Aļona Ostapenko (WTA 71.) februāra pēdējās dienas vakarā Akapulko "International" sērijas turnīrā ar 6:2, 6:2 sagrāva rangā sešas pozīcijas zemāk esošo Melnkalnes tenisisti Danku Koviniču, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Rangā nokritusī Ostapenko sāks cīņas karstajā Akapulko (5) 28.02.2017 18:00

Aļona Ostapenko (WTA 71.) trešdien aptuveni divas stundas pēc pusnakts sāks Akapulko "International" sērijas turnīru, tiekoties ar ranga 77. vietā esošo Melnkalnes tenisisti Danku Koviniču.

Marcinkeviča pārvar 1. kārtu Francijā, Podžus un Lībietis zaudē 28.02.2017 17:00

Latvijas sieviešu tenisa trešā rakete Diāna Marcinkeviča otrdien iekļuva Makonas ITF 15 000 turnīra 2. kārtā, bet neveiksmīga otrdiena bija Mārtiņam Podžum un Miķelim Lībietim, kuri zaudēja "Futures" turnīru 1. kārtas spēlēs Turcijā un Kanādā.

Sevastovai jauns rekords ar 24. vietu, Ostapenko nokrīt uz 71. (11) 27.02.2017 08:00

Anastasija Sevastova pirmdien, 27. februārī, sasniedza jaunu rekordu WTA vienspēļu rangā, paceļoties uz 24. vietu. Tikmēr Aļona Ostapenko dodas pretējā virzienā, nokrītot uz 71. pozīciju.

Ostapenko Akapulko turnīru sāks pret Koviniču (8) 26.02.2017 23:00

Svētdien notikušajā izlozē noskaidrojās, ka Aļona Ostapenko jaunnedēļ Akapulko gaidāmo WTA "International" sērijas turnīru sāks pret Melnkalnes labāko tenisisti Danku Koviniču.

Sevastova arī Dubaijā nespēj atrisināt Vozņacki mīklu (11) 24.02.2017 16:40

Anastasija Sevastova (WTA 35.) arī ar ceturto mēģinājumu nespēja uzveikt bijušo pasaules pirmo raketi Karolīnu Vozņacki (WTA 15.), viņai Dubaijas "Premier 5" turnīra pusfinālā zaudējot ar rezultātu 3:6, 4:6.