Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

"McLaren" komanda piedāvā F1 posmu rīkot Vokingas ielās

"McLaren" komanda piedāvā F1 posmu rīkot Vokingas ielās

Vokingas F1 trases plāns
Foto: McLaren

F1 2017

F1 komanda "McLaren" izveidojusi trases plānu un piedāvā pasaules čempionāta Lielbritānijas posmu aizvadīt tās mājvietā Vokingā, kas gan lielā mērā uzskatāms par joku.

Šobrīd Formulā 1 ir vasaras pārtraukums un, izmantojot situāciju, kad ir neskaidrības ap Lielbritānijas Grand Prix nākotni, "McLaren" komanda nākusi klajā ar, kā pati apgalvo, "absurdi ambiciozu plānu" par posma sarīkošanu 60 tūkstošu cilvēku apdzīvotās Vokingas pilsētas ielās.

"McLaren" tehnoloģiju grupas vadītājs Džonatans Nīls saka: "Kāpēc gan Formula 1 nevarētu notikt Vokingas ielās? Ja neskaita to, ka būtu nepieciešami lieli cilvēkresursu un finansiāli ieguldījumi, jāizveido infrastruktūra, jāatjauno ceļi, ielu asfalts, jāizvieto kilometriem garas "Armco" barjeras, jāuzceļ tribīnes, jāsamaksā čempionāta posma dalības maksa, kā arī jāiegūst apstiprinājums no FIA, es neredzu šķēršļus šī plāna īstenošanai"

"McLaren" plāns paredz, ka ielu trase būtu 4.85 kilometrus gara un sacīkstēs tiktu veikti 63 apļi. Komanda prognozē, ka labākās sacīkšu formulas trases ātrākajā vietā spētu sasniegt 313 km/h. Trases oficiālais nosaukums būtu "Woking International Circuit".

Pirms gandrīz 20 gadiem Vokingā jau bija redzams F1 bolīds, kad savu pirmo čempiona titulu ar izbraukšanu pilsētas ielās atzīmēja Mika Hakinens.

"Pirmais ar Formulu 1 Vokingas ielās 1998. gadā izbrauca Mika," saka komandas vadītājs Zaks Brauns, turpinot jokot. "Tas notikums uzšķīla dzirksteli, kas radīja uguni un sapni, ko tagad esam pārvērtuši idejā sarīkot F1 pasaules čempionāta posmu savas mājas durvju priekšā. Patiesībā pa šo trasi jau ir braukuši gan mūsu inženieri, gan mehāniķi un stratēģi, kas viņiem dot priekšroku pār visiem pilotiem. Viņi zina katru nelīdzeno vietu šajā trasē, katru niecīgāko bedrīti, katru ceļu, pa ko apbraukt sastrēgumus un katru pienācīgo restorānu piecu jūdžu rādiusā ap starta līniju. Tās ir priekšrocības, ko nevar nopirkt."

"McLaren" plāns arī paredz, ka žurnālisti strādātu nevis no mediju centra, bet gan vietējām kafejnīcām, restorāniem un iepirkšanās centriem, kur pieejams internets.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

     [+] [-]

, 2017-08-17 20:46, pirms 11 mēnešiem
Šajā miestā nav nevienas ielas, kura būtu tik plata, lai būtu iespējams apdzīt.

     [+] [-]

, 2017-08-18 13:03, pirms 11 mēnešiem
Da labi, nonjem sadalosho salu un buus ok! Nezinu vai prieksh f1 bet ralli mieriigi! McLaren prost grib ietaupiit uz travel, jo no bazes liidz wok paris juudzes, ko var formulu iesildot aizbraukt!

     [+] [-]

, 2017-08-18 15:32, pirms 11 mēnešiem
Farang rakstīja: Šajā miestā nav nevienas ielas, kura būtu tik plata, lai būtu iespējams apdzīt.
Un nevajag. Apdzīšanas vajadzībām F1 ir pitstopi!

     [+] [-]

, 2017-08-18 21:03, pirms 11 mēnešiem
Labi, pierunājāt. Skatīšos no sava balkona

Tev jābūt autorizētam,