Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Ineta Mackeviča startēs skvoša turnīrā "Nordic Junior Open"

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Ineta Mackeviča startēs skvoša turnīrā "Nordic Junior Open"
Ineta Mackeviča (priekšā)

No 1.līdz 3. oktobrim Zviedrijas pilsētā Malmē norisināsies ”Nordic Junior Open” turnīrs skvošā juniorēm, kurā piedalīsies Latvijas pirmā rakete un šobrīd labākā Baltijas skvošiste, liepājniece Ineta Mackeviča.

Turnīram pieteikto spēlētāju vidū ir Eiropā spēcīgākās skvošistes - juniores: Emīlija Vitloka, Brogana Leina (Abas Anglija) un Marika Dubravova (Čehija), kuras Eiropas junioru reitingā ieņem attiecīgi 1., 9., un 19 vietu. Ineta šobrīd reitingā atrodas 33. vietā, bet turnīrā viņa izlikta ar astoto numuru.

Ar šīm sacensībām sāks 2010/11. gada skvoša sezona, kuras laikā Mackevičas uzdevums ir sakrāt pēc iespējas vairāk reitinga punktu, lai Eiropas čempionātā, kas norisināsies 2011. gada aprīlī, tiktu pēc iespējas augstāk izsēto spēlētāju vidū.

Inetas atbalstītāji ir Latvijas skvoša federācija, Liepājas skvoša klubs, SIA „Amerikas Baltijas Tehnoloģiju korporācija” un „ Tiki Treiler Latvija”.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Bērziņa

     [+] [-]

, 2010-09-30 12:26, pirms 10 gadiem
tad ceturtdaļfinālā jātiekas atkal ar Vitloku, jāmēģina šoreiz aizķerties mačā