Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejam Ļebedevam 11 punkti Ekstralīgā

Andžejam Ļebedevam 11 punkti Ekstralīgā
Andžejs Ļebedevs (pa kreisi) labā noskaņojumā - Polijas Ekstralīgas mačā atvesti 11 punkti.

Savu līdz šim labāko maču pasaulē spēcīgākajā klubu spīdveja līgā Polijas Ekstralīgā aizvadīja Andžejs Ļebedevs - viņa komanda Vroclavas "Betard Sparta" savā mototrekā 11 000 skatītāju klātbūtnē ar 50:40 pārspēja Čenstohovas "Wlokniarz", bet Andžejs atveda 11 punktus.

Visus savus 11 punktus Andžejs ļebedevs atveda četros braucienos, jo pirmais brauciens viņam pagalam nesanāca - pats braucienā ceturtais, bet pārim 1:5 zaudējums... Toties tad sekoja trīs pēc kārtas uzvaras un tieši Ļebedeva un Šimona Vožņaka (nesen abi bija trešie "Speedawy Best Pairs" sacensību 2. posmā Landshutā) 5:1 uzvara 11. braucienā lielā mērā izšķīra mača likteni - rezultāts kļuva 37:29 mājinieku labā un tas bija viņiem pirmais nopietnais atrāviens. Ar labo sniegumu Andžejs pirmo reizi šajā sezonā izpelnījās tiesības startēt pēdējā 15. braucienā un atkal nepievīla - viņš piekāpās tikai slovēnim Matejam Žagaram un kopā ar britu Taiu Vofindenu atveda neizšķirtu 3:3, saglabādami savai komandai desmit punktu pārsvaru.
Vroclavas komandā Ļebedevs ar 11 punktiem bija viens no diviem rezultatīvākajiem braucējiem - tik pat punktu arī Macejam Janovskim, kurš sestdien bija trešais Latvijas GP izcīņā Daugavpilī.
Ekstralīgas turnīra tabulā Vroclavas komanda ar 8 punktiem 5 mačos ir 2. vietā - tik pat punktu, bet par vienu maču mazāk (svētdien vēlāk vakarā uzņem Zeļona Guras "Falubaz") ir Gožuvas "Stal" spīdvejistiem.