Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Loko" juniori - atkal turpat aiz trijnieka

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

"Loko" juniori - atkal turpat aiz trijnieka
Oļegs Mihailovs

Otrajā Polijas junioru komandu čempionāta pusfinālposmā pēc kārtas Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas juniori paliek dažu punktu attālumā no uzvarētājiem un atkal - aiz pirmā trijnieka. Šoreiz tā notika Ļubļinā, kur "Loko" jaunā maiņa ar 18 punktiem ieņēma dalītu 4. vietu ar Gožuvas junioriem.

Vienreiz izdevās uzvarēt ar 5:1, bet vienreiz pat ar 5:0 (abas reizes - Oļegs Mihailovs un Elvis Avgucevičs), divas reizes bija neizšķirts 3:3, bet divreiz nācās arī piekāpties ar 1:5 (tiesa, vienreiz tas notika Mihailova motocikla defekta dēļ). No pirmā trijnieka daugavpiliešus šķīra tikai trīs punkti, bet no uzvarētājiem Ribņikas ROW junioriem - 4 punkti.
Mihailova rēķinā - 8 punkti, Artjomam Trofimovam - 6 un Avgucevičam - 4 punkti.
Jau šovakar Daugavpils mototrekā Mihailovs un Trofimovs brauks "Lokomotīvei" tik svarīgajā Nice līgas mačā pret Gņezno komandu - tikai uzvara vai vismaz neizšķirets dos mūsējiem vietu pusfinālā. Vakar Ribņikā viņi abi vēlreiz tikās ar Gņezno junioriem un šoreiz bija neizšķirts 3:3 (uzvarēja labākais Gņezno komandas juniors Maksims Bogdanovičs). Šovakar junioru braucienā jāpacenšas uzvarēt.