Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Loko" juniori piektie Ļubļinā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

"Loko" juniori piektie Ļubļinā
Braucienā vadībā Artjoms Trofimovs.

Polijas junioru komandu čempionāta XII pusfinālposmā Ļubļinas mototrekā 5. vietu ieņēma Daugavpils "Lokomotīves" jaunie spīdvejisti, taču tikai divi punkti mūsējos šķīra no otrās vietas un tikai 4 punkti - no uzvarētājiem.

"Loko" trio Oļegam Mihailovam (apsveicam dzimšanas dienā!), Artjomam Trofimovam un Elvim Avgucevičam sešos braucienos izdevās iegūt 18 punktus. Vienreiz tika atvesta 5:1 uzvara (Trofimovs, Mihailovs) un vienreiz uzvarēts ar 4:2. Divi braucieni beidzās neizšķirti 3:3, bet divreiz nācās zaudēt - 2:4 un 1:5.
Visvairāk punktu - 10 no 12 iespējamajiem - starp mūsējiem atveda Trofimovs, kurš bija viens no labākajiem šajā posmā. Vairāk punktu bija tikai Polijas junioru izlases dalībniekam Viktoram Lampartam no Ļubļinas komandas (11), bet pa 10 punktiem atveda abi spēcīgākie Gņezno juniori Norberts Krakovjaks un Maksimilians Bogdanovičs, ar kuriem jau rītvakar būs tikšanās Daugavpilī - visticamāk, ka tieši šie abi puiši brauks Gņezno komandā Polijas Nice līgas čempionāta mačā pret "Lokomotīvi". Gņezno juniori arī uzvarēja Ļubļinā, kaut gan viņu pāri Trofimovs un Mihailovs pārspēja ar 4:2. Tiesa - Bogdanoviča vietā tajā braucienā bija Damjans Stalkovskis.
Vēl mums 6 punkti Mihailovam un 2 punkti - Avgucevičam.