Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ļebedevam 5 punkti Elitserien, "Loko" juniori trijniekā Ostruvā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ļebedevam 5 punkti Elitserien, "Loko" juniori trijniekā Ostruvā
Artjoms Trofimovs

Zviedrijas Elitserien čempionātā spīdvejā ceturto uzvaru guva čempions Eskilstūnas "Smederna" un to ar 5 punktiem sekmēja arī Andžejs Ļebedevs, savukārt Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa ieņēma dalītu 1.-3. vietu Polijas junioru komandu ;čempionāta posmā Ostruvā un savā A grupā pakāpās uz otro vietu.

Eskilstūnas komanda aizvadīja maču viesos ar "Vastervik Speedway", kura rindās ir trīskārtējais pasaules čempions Niki Pedersens, Peters Kildemands, Bartošs Smektala, Gžegožs Zengota un šīs sezonas Daugavpils "Lokomotīves" līderis Peters Ljungs. Čempionu rindās nav sliktāki meistari ar pašreizējo GP seriāla līderi Fredriku Lindgrenu priekšgalā, turklāt viesiem punktus regulāri veda visi braucēji (nevienam nebija mazāk par 3 punktiem), kas arī noteica mača galarezultātu par labu "Smederna" komandai - 50:40.
Ceturtajā braucienā Andžejs Ļebedevs uzvarēja, Aleksanders Voentins - trešais un 4:2 braucienā deva 15:15 summā. Pēc septiņiem braucieniem Vēstervikas komanda atkal bija vadībā - 23:19, taču tad viesi uzvarēja piecus no sešiem nākamajiem braucieniem, turklāt trīs reizes ar 5:1 un pirms pēdējiem diviem braucieniem mača liktenis jau bija izšķirts. 12. braucienā 4:2 uzvaru atveda Lindgrens ar Ļebedevu. Andžejam pavisam 5 punkti, bet izteikti čempionu līderi bija Nīlss Kristians Iversens un Lindgrens - attiecīgi 12 un 11 punktu.
Mājinieku rindās 9 punktus atveda Ljungs (trīs uzvaras un divas 4. vietas).
Elitserien turnīra tabulā "Smederna" ar 9 punktiem 5 mačos ir līdere, tai seko trīs komandas ar 6 punktiem katra.
Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņai kārtējais Polijas junioru komandu čempionāta posms bija saimnieces lomā, taču mājinieku lomā mūsējie bija Ostruvā. "Loko" trio šoreiz veidoja Artjoms Trofimovs un abi krāslavieši - Ernests Matjušonoks un Elvis Avgucevičs. Krāslavieši arī sāka ar 5:1 uzvaru, vēl 5:1 atveda arī Trofimovs ar Matjušonoku, trīs braucienus mūsējie pabeidza neizšķirti 3:3 un tikai vienreiz zaudēja - 2:4. Pāris reizes pievīla tehnika, citādi būtu vēl labāk.
Pa 21 punktam šajā posmā ieguva "Lokomotīve" (Trofimovs - 11 no 12 iespējamajiem, Matjušonoks - 7 un Avgucevičs - 3), Lešno "Fogo Unia" un vietējais trio no MDM "Komputery TŽ Ostrovia".
A grupā līderi ir Zeļonaguras jaunie spīdvejisti ar 14 punktiem, "Loko" ir 12 punktu, tikai par puspunktu atpaliek Lešno komanda, bet par punktu - Vroclavas komanda.