Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Mihailovs, Kostigovs un Kurmis - Balakovā, Puodžuks - Goričanā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Mihailovs, Kostigovs un Kurmis - Balakovā, Puodžuks - Goričanā
Teicami jauno sezonu iesāka juniors Oļegs Mihailovs (brauciena vadībā) un tagad viņš centīsies sevi apliecināt arī SEC līmenī.

Četri Latvijas spīdvejisti jau pavisam drīz sāks Eiropas čempionāca (SEC) kvalifikācijas sacensības. Vieta finālposmos (trešais no tiem - 18. augustā Daugavpilī) jau garantēta pašreizējam Eiropas čempionam Andžejam Ļebedevam, kā arī čeham Vāclavam Milikam, Artjomam Lagutam (Krievija), polim Kžištofam Kaspžakam un zviedram Andreasam Junsonam.

Trīs no četriem Latvijas spīdvejistiem kvalifikācijas sacensības aizvadīs 26. aprīlī vienā no Krievijas spīdveja centriem Balakovā (Saratovas apgabals) - Jevgeņijs Kostigovs, Oļegs Mihailovs un Dāvis Kurmis. Savukārt Ķasts Puodžuks startēs divas dienas vēlāk Goričanas mototrekā Horvātijā. Tikai trīs labākie no katrām sacensībām (pavisam tādas ir četras) iekļūs pretendentu finālā, kas 5. maijā notiks Terencāno mototrekā Itālijā. Tur ducim pievienosiem vēl trīs motobraucēji ar wild card jeb īpašajiem ielūgumiem (pērn tādu saņēma un par čempionu kļuva Ļebedevs!) un viens Itālijas pārstāvis.
Savus braucējus vēl nav nosaukuši dāņi, taču jebkurā gadījumā tie būs augstas klases meistari un arī bez viņiem konkurenti mūsu kvartetam ir spēcīgi. Eiropas čempionātā šosezon nolēmis nepiedalīties Maksims Bogdanovs.