Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Maksims Bogdanovs būs "Ērglis"

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Maksims Bogdanovs būs "Ērglis"
Maksims Bogdanovs nākamsezon brauks Lodzas "Orzel" rindās.

Tas, par ko runāja spīdveja kuluāros, apstiprinājās - viens no labākajiem Polijas Nice līgas braucējiem pagājušajā sezonā Maksims Bogdanovs pamet Daugavpils "Lokomotīvi" un pārceļas uz Lodzas "Orzel". Tas "Ērgļiem" ir ļoti būtisks pastiprinājums un tas nozīmē, ka viņi nākamgad apņēmušies beidzot tikt Ekstralīgā.

Maksims Bogdanovs otro reizi karjeras laikā aiziet no "Loko". Pirmā reize bija 2012. gadā, kad viņš startēja Ekstralīgas komandā Gdaņskas "Wybrzeze", taču Ekstralīgas latiņa pēc savainojuma izrārstēšanas izrādījās par augstu. Nākamās piecas sezonas "Makss" aizvadīja dzimtās pilsētas komandā, divas reizes uzvarēja ar to Nice līgā, bet pagājušajā sezonā viens no Latvijas izlases līderiem kļuva par sesto labāko braucēju Nice līgā - caurmērā 2,23 punkti vienā braucienā. Lodzas komandai ir lieli mērķi un tā varēja piedāvāt labākus nosacījumus nekā "Loko", turklāt liels kārdinājums ir tikt Ekstralīgā, jo "Lokomotīvei" tādu mērķu nākamsezon nebūs un mūs, kā zināms, Ekstralīgā neviens arī negaida.
Interesanti, ka 2016. gadā Nice līgas finālā tikās tieši "Lokomotīve" un "Orzel" (uzvarēja regulārajā čempionātā) un toreiz divu maču summā uzvarēja Daugavpils komanda. Aizvadītajā sezonā "Loko" Nice līgā ieņēma trešo, bet "Orzel" - 4. vietu. Lai ar "Maksu" sastāvā "Ērgļiem" beidzot izdodas tikt Ekstralīgā!
Par "Ērgļu" nopietnajiem nodomiem tikt Ekstralīgā liecina arī tas, ka kluba vadība ir tuvu līguma noslēgšanai ar Aleksandru Loktajevu un cer savās rindās redzēt arī pieredzējušo zviedru Peteru Jungu.