Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Peters Ljungs un Oļegs Mihailovs - starp labākajiem Nice līgā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Peters Ljungs un Oļegs Mihailovs - starp labākajiem Nice līgā
Peters Ljungs (vadībā) - visaugstāk novērtētais Nice spīdveja līgas braucējs.

Spīdvejā braucējiem rēķina gan caurmērā vienā mačā, gan vienā braucienā atvesto punktu skaitu, kas liecina gan par viņu stabilitāti, gan meistarību. Visās trijās Polijas spīdveja līgās - Ekstralīgā, Nice līgā un 2. līgā - nosaka ne tikai katras kārtas simbolisko septiņnieku, bet katrā mačā braucējiem tiek liktas arī atzīmes un šajā ziņā starp labākajiem Nice līgā ir divi Daugavpils "Lokomotīves" motobraucēji - zviedrs Peters Ljungs un Oļegs Mihailovs.

"Lokomotīvei" sezona Nice līgā jau ir beigusies (23. septembrī - Latvijas atklātais čempionāts Daugavpilī, kur no mūsu leģionāriem droši vien būs tikai Vadims Tarasenko), tā ka abu finālmaču dalībnieki Ribņikas un Ļubļinas komandās vēl varēs ietekmēt Ljunga un Mihailova pozīcijas.
Pēc katra mača braucēji tika vērtēti pēc šādas punktu sistēmas: 6 - izcils sniegums, 5 - ļoti labs sniegums, 4 - labs sniegums, 3 - viduvējs sniegums, 2 - vājš sniegums un 1 - izgāšanās.
Peteram Ljungam ir caurmērā augstākā atzīme visā Nice līgā - 4,67. Pavisam nedaudz atpaliek dānis Andress Tomsens no Gdaņskas komandas un Kacpers Vorina no Ribņikas - pa 4,63 punktiem. Ljungs ir pirmais šajā rādītājā arī starp ārzemniekiem un šeit viņam seko Tomsens, kā arī vēl viens dānis Mikels Mihelsens arī no Gdaņskas komandas - 4,60. Vēl tikai Vorina var kaut ko mainīt.
Stap junioriem otrais augstākais vērtējums ir Oļegam Mihailovam (šo svētdien Oļegam būs Eiropas U21 čempionāta fināls Štrālzundē) - 3,33. Pirmais ar 4,13 punktiem ir Viktors Lamparts no Ļubļinas komandas.
Caurmērā vienā braucienā atvesto punktu skaita ziņā no "Loko" spīdvejistiem visaugstāk arī ir Ljungs - 2,23 punkti braucienā un 6. vieta Nice līgā (pirmais ar 2,41 punktiem ir zviedrs Andreass Junsons no Ļubļinas komandas). Soms Timo Lahti ar 2,09 punktiem ir 12. vietā, bet no pašmāju braucējiem divdesmitniekā neviena nav. Andžejs Ļebedevs, kurš sezonas laikā pārcēlās no Vroclavas komandas uz Ribņikas ROW, ar caurmērā 2,07 punktiem 43 braucienos ir 14. vietā.
Starp junioriem arī šeit pirmais ir jaunākais no brāļiem Lampartiem Viktors - 2,07 punkti caurmērā vienā braucienā (vispār jau pirmais ir brits Roberts Lamberts - 2,18, taču ārzemnieks nedrīkst startēt juniora statusā un tāpēc pagājušā gada Eiropas junioru čempions gan U19, gan U21 kategorijā nav junioru nominācijā). Mihailovs ar 1,50 punktiem starp junioriem ir ceturtais, bet Artjoms Trofimovs - desmitais (1,23).
.