Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ļebedevam labs mačs un uzvara Zviedrijā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ļebedevam labs mačs un uzvara Zviedrijā
Andžejs Ļebedevs aizvadīja labu maču Eskilstūnas komandas rindās.

Pirmo uzvaru šā gada Zviedrijas Elitserien spīdveja čempionātā guva Andžeja Ļebedeva pārtstāvētā komanda Eskilstūnas "Smederna", kas viesos ar 49:41 pārspēja "Dackarna Malilla" spīdvejistus. Ļebedeva rēķinā - 8 punkti.

Pirmie pieci braucieni beidzās neizšķirti 3:3 un arī Ļebedevs pārī ar dāni Mihaelu Jepsenu Jensenu atveda 3:3, bet tad Fredriks Lindgrens un Pontuss Aspgrens (pieteikts "Lokomotīves" sastāvā Polijas Nice spīdveja līgā) atveda 5:1, viesi izvirzījās vadībā un to neatdeva līdz mača beigām.
Četri braucieni ar Ļebedeva piedalīšanos beidzās neizšķirti 3:3, bet 12. braucienā viņš pārī ar Lindgrenu atveda 4:2 uzvaru un panāca savai komandai 8 punktu pārsvaru - 40:32. Pēdējie trīs braucieni atkal beidzās neizšķirti, tajā skaitā arī polis Pžemislavs Pavļickis un Ļebedevs priekšpēdējā braucienā finišēja attiecīgi otrais un trešais.
Eskilstūnas komandā 12 punkti Lindgrena rēķinā, 11 - Pavļickim, bet Ļebedevam un Jepsenam Jensenam - 8 punktiem. Aspgrens sakrāja 5 punktus.
Daugavpils "Lokomotīve" svētdien aizvadīs Nice līgas maču Lodzā un jau ir skaidrs, ka tajā nevarēs piedalīties viens no komandas līderiem soms Timo Lahti - viņam tomēr ir kājas savainojums un vismaz divas nedēļas viņš braukt nevarēs. Lodzā neviens cits viņa vietā netiks pieteikts, jo nolemts izmantot tā saukto ZZ - braucēja aizstāšanu, kas nozīmē, ka katrā braucienu sērijā viens no "Loko" braucējiem (katrā sērijā - cits) startēs divas reizes.
Jācer, ka Lahti varēs piedalīties 26. maijā Daugavpilī mačā ar Gņezno komandu. Uz šo maču Vadima Tarasenko vietā (pagalam nesanāk braukšana Daugavpils mototrekā) bija doma aicināt Pontusu Aspgrenu.