Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Nitišs: "Šogad rezultāti iepalika no patiesā ātruma potenciāla"

Nitišs: "Šogad rezultāti iepalika no patiesā ātruma potenciāla"
Nitiša negadījums kvalifikācijā
Foto: EKS

Keiptaunā, Dienvidāfrikas Republikā šodien noslēdzās FIA pasaules rallijkrosa čempionāta 2017. gada sezona. Pasaules RX divpadsmitā posma Gumtree World RX of South Africa trešajā kvalifikācijā Reinim Nitišam 9. vieta, bet ceturtajā kvalifikācijā, pēc sadursmes brauciena pirmajā līkumā – 18. vieta. Četru kvalifikāciju kopvērtējumā tas jēkabpilieti ierindoja 18. pozīcijā.

"Sezonas pēdējā sacensības šķiet lieliski raksturoja visu sezonu kopumā, kurā gāja kā kalniem un pa lejām, rezultātam iepaliekot no patiesā ātruma potenciāla un ekspektācijām. Šodien pirmais brauciens izdevās bez liekām aizķeršanām, taču otrā brauciena sākumā, pirmā līkuma burzmā mans auto tika uzmests gaisā un pēc piezemēšanās tas sagriezās un noslāpa, kamdēļ zaudēju daudz laika un pēdējo iespēju kvalificēties pusfinālam.

Liels paldies maniem atbalstītājiem un visiem partneriem par uzticēšanos, kas ļāva man startēt FIA pasaules rallijkrosa čempionātā! Paldies ģimenei un maniem tuvākajiem draugiem, kuri allaž ir bijuši man blakus, un bez kuru iedrošinājuma sacensties uz pasaules skatuves nebūtu iespējams! Liels paldies faniem, gan pie TV ekrāniem, gan klātienē katrā no čempionāta posmiem. Starpsezona ir sākusies un ir laiks veltīt visu uzmanību "neredzamajam" darbam, lai nodrošinātu startus 2018. gada sezonā. Uz drīzu tikšanos!" pēc sezonas pēdējā finiša stāsta Reinis Nitišs.

Šī bija Reiņa Nitiša ceturtā sezona FIA pasaules rallijkrosa čempionātā, kuras izskaņā viņš 45 braucēju konkurencē, izcīnot 71 punktu, ierindojās 14. vietā.

Reinis Nitišs FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē jau ceturto sezonu un līdz šim ievērojamākais jaunā jēkabpilieša sasniegums ir uzvara 2014. gada sezonas Norvēģijas posmā un 3. vieta pasaules čempionāta tās pašas sezonas kopvērtējumā. Reinis Nitišs 2017. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē čempionvienības EKS sastāvā ar vienu no trim Audi S1 EKS RX quattro Supercar klases automašīnām. Reiņa Nitiša komandas biedri ir 2016. gada čempions un komandas īpašnieks Matiass Ekstrems un soms Tomass Heikinens. EKS komanda šogad saņem Audi AG rūpnīcas atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Unbedahts,
RA EVENTS

     [+] [-]

, 2017-11-12 21:03, pirms 11 mēnešiem
Izskatās ka Reinis nav konkuretspejigs

     [+] [-]

, 2017-11-12 22:14, pirms 11 mēnešiem
Kaut kas ar Reini nav kārtībā, jo bieži fatāli neveicas - dažādās sadursmēs un līdzīgi.

     [+] [-]

, 2017-11-12 22:42, pirms 11 mēnešiem
Reinim gāja tad, kad vinnēja tie dzelži, kas braucienus izturēja līdz galam, un Nitišam tāds bija trāpījies. Kad dominē pilota meistarība, tad Reinim līdz pjedestālam, pat pusfināliem krietns gabals. Bet visi jau tur nevar būt, to vajadzêtu Jêkabpils domē saprast!

     [+] [-]

, 2017-11-13 08:47, pirms 11 mēnešiem
var piekrist iepriekšrakstītājiem, kaut kas neiet un uz veiksmes trūkumu visu laiku atsaukties būtu tā kā nepieklājīgi, stabils vidusmēra braucējs, būs labi,ja nākamsezon vispār atradīs sev vietu šajā sacīkšu seriālā.

     [+] [-]

, 2017-11-13 14:42, pirms 11 mēnešiem
Bez šaubām, konkurence ir kļuvusi daudz nopietnāka kā 2014. gadā, un šis arī ir iemesls viduvējiem rezultātiem. Tur visi puiši pieprot to lietiņu, bet uzvar tikai labākie no labākajiem. Lai turētu līdzi labākajiem, Reinim ir daudz vairāk jāstrādā. Ja tam nav gatavs, būs jāsamierinās ar retu iekļūšanu pusfinālā. Priekā!

Tev jābūt autorizētam,