Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Mārtiņš Sesks pēc ''Rally Liepāja'' aizvada testus ar ''Peugeot Sport'' rūpnīcas ''Peugeot 208 R5''

Mārtiņš Sesks pēc ''Rally Liepāja'' aizvada testus ar ''Peugeot Sport'' rūpnīcas ''Peugeot 208 R5''

Foto: No sportista privātā arhīva

Eiropas rallija čempionāts

LMT ''Autosporta Akadēmijas'' pilots Mārtiņš Sesks pēc ''Rally Liepāja'' aizvadījis testus ar ''Peugeot Sport'' rūpnīcas ''Peugeot 208 R5'' automašīnu.

Mārtiņš Sesks ar stūrmani Andri Mālnieku ''Rally Liepāja'' ERC Junior U27 klasē izcīnīja otro vietu. Kā ziņo portāls ''Go4speed.lv'', tad pēc sacensībām Mārtiņš saņēma uzaicinājumu aizvadīt testus ar ''Peugeot Sport'' rūpnīcas ''Peugeot 208 R5'' automašīnu, ar kuru svētdien ceturto vietu izcīnīja spāņu braucējs Hosē Antonio Suarezs.

''Rally Liepāja laikā saņēmu uzaicinājumu no ''Peugeot Sport'' izbraukt ar viņu komandas ''Peugeot 208 R5'' automašīnu. Protams, tādam piedāvājumam piekritu uzreiz. Iespaidi, protams, vienreizēji. Ātrums, vadāmība, saķere – tas bija kaut kas iespaidīgs. Līkumus ar šo auto var izbraukt ļoti ātri un precīzi. Jāsaka, ka braukšana bija vienkārša, bet ātra un precīza. Protams, nedrīkst atzīmēt arī bremzēšanu, jo apstāties ar šo auto var ļoti ātri - pēdējā brīdī piebremzē un auto jau stājās.''

''Esmu guvis priekšstatu, kas tā R5 mašīna ir, tāpēc jāturpina strādāt, lai kādu dienu varētu braukt ar šādu R5 auto. Nākamgad tāpat plāns ir turpināt startēt ar R2 klases automašīnu, bet par tālāku nākotni šobrīd grūti kaut ko teikt. To rādīs laiks, bet patīkami saņemt šādu uzaicinājumu no ''Peugeot Sport'' komandas. Paldies viņiem par doto iespēju,'' tā Mārtiņš Sesks.

Jau šajās brīvdienās Sesks/Mālnieks startēs Sāremā rallijā, kurā ekipāža var izcīnīt uzreiz divus čempiontitulus.

Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed

Tev jābūt autorizētam,