Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

''Rally Alūksne'' piesakās vēl viens sportists ar ERČ rallija pieredzi

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

''Rally Alūksne'' piesakās vēl viens sportists ar ERČ rallija pieredzi
Foto: Lukasz Miklasiński

Turpinās pieteikšanās 18.-19.janvārī gaidāmajam ''Rally Alūksne'', kas būs pirmais Latvijas un Igaunijas rallija čempionāta posms, kā arī šī posma ietvaros tiks aizvadīts “RK Historic” un Latvijas rallijsprinta čempionāta pirmais posms. Dalību šim rallijam, kas sportistus sagaidīs ar īstu ziemu, pieteicis viens no ātrākajiem poļu braucējiem Tomašs Kasperčiks.

Jau ziņojām, ka nesen dalību rallijam pieteica viens no Polijas ātrākajiem rallija braucējiem, 2015.gada Polijas rallija čempions Lukašs Habajs, kurš šogad ceturto gadu pēc kārtas turpinās startēt Eiropas rallija čempionātā.

Viņa piemēram seko vēl viens poļu braucējs - Tomašs Kasperčiks, kurš savas karjeras laikā startējis 15 ERČ posmos. Šī sportista rīcībā būs jaudīgā ''Ford Fiesta R5'' automašīna. Ceturtdienas vakarā dalību bija apstiprinājusi 81 ekipāža.

Pēdējos gados Kasperčiks startē ne tikai Polijas čempionātā, bet arī ERČ. 2013. un 2015.gadā šis braucējs startēja ERČ posmā ''Rally Liepāja'', kur diemžēl abās reizēs viņam nācās izstāties.

Kopējais rallija ātrumposmu garums paredzēts līdz 98 km. Kopumā paredzēts veikt desmit ātrumposmus – pieci, kas atkārtojas divas reizes, bet divi no tiem būs diennakts tumšajā laikā.

Izmantotie resursi:
LRČ