Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

MXGP sezona varētu atsākties ar posmiem Krievijā un Latvijā

Juris Grīns
Juris Grīns

MXGP sezona varētu atsākties ar posmiem Krievijā un Latvijā
Pauls Jonass. Foto: mxgp.com

Pasaules motokrosa čempionāta rīkotāji pavēstījuši, ka notikušas kārtējās izmaiņas 2020. gada sacīkšu kalendārā, kā rezultātā pārcelti vairāki posmi.

17. maijā Itālijā, leģendārajā Madžioras trasē plānotās sacensības ir pārceltas uz 5. jūniju, kamēr Toičentāles trasē plānotais Vācijas posms no 24. maija pārcelts uz 9. augustu. Izmaiņas veiktas sakarā ar Covid-9 vīrusa izplatību pasaulē.

Šogad MXGP čempionātā aizvadīti tikai divi posmi - Lielbritānijā un Nīderlandē, kamēr Argentīnas posms plānotajā laikā nenotika. Plānots, ka uz Patagoniju sportisti dosies novembra otrajā pusē, mēneša 22. datumā aizvadot pasaules čempionāta pēdējo posmu.

Jau iepriekš tika mainīti vairāku citu posmu norises laiki - Francijas "Grand Prix" notiks 28. jūnijā, Indonēzijas posms pārcelts uz 1. novembri, bet Āzijas posms, kas arī risināsies Indonēzijā - 8. novembrī.

Pašlaik plānots, ka pasaules motokrosa čempionāta sezona varētu atsākties ar posmu 7. jūnijā Krievijā, kam nedēļu vēlāk, 14. jūnijā sekotu sacensības Latvijā, Ķeguma mototrasē.

MXGP klasē savu otro sezonu uzsācis Pauls Jonass. "Rockstar Energy Husqvarna" rūpnīcas sportists gan pirmajos posmo ar veiksmi neizcēlās, piedzīvoja vairākus kritienus un kopvērtējumā atrodas 13. pozīcijā. Labāk klājies viņa pāriniekam Arminam Jasikonim no Lietuvas, kurš pēc diviem posmiem ierindojas septītajā vietā. Tikmēr līderis ir Džefrijs Herlingss, kuram seko Tims Gajsers un Antonio Kairoli.

Mainītais 2020. gada MXGP kalendārs