Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Tanels Leoks paziņo par plāniem 2018. gada MXGP sezonai

Tanels Leoks paziņo par plāniem 2018. gada MXGP sezonai
Tanels Leoks
Foto: vsport.ee

Igauņu vadošais motokrosa braucējs Tanels Leoks paziņojis par saviem plāniem 2018. gada sezonai, kad sportists atkal būs redzams MXGP pasaules čempionātā, taču citā statusā.

2018. gada sezonā Leoks startēs ar "Husqvarna" markas motociklu kā privātbraucējs. Pašlaik zināms, ka viņš piedalīsies Eiropā notiekošajos MXGP posmos, taču cer, ka izdosies piedalīties visos 20 posmos.

Šosezon Leoks pārstāvēja "8biano Husqvarna Massignani Racing Team" vienību, trīs sacīkstēs finišēja pirmajā desmitniekā, pasaules čempionātu noslēdzot 15. pozīcijā.

Lai gan viņam esot bijušas vairākas alternatīvas, Leoks pieņēmis lēmumu 2018. gadā startēt kā privātbraucējs, un tas nozīmē, ka vairāk laika viņš varēs pavadīt Igaunijā kopā ar savu ģimeni.

Tāpat Leoks atklāj, ka plāno atbalstīt 2018. gada sezonā kādu no jaunajiem igauņu motokrosa talantiem, tomēr vēl nav izlēmis, kuru.

"Es būšu privātbraucējs un startēšu ar "Husqvarna" motociklu," stāsta Leoks. "Bija daži varianti, bet beigās nolēmu, ka labākais būtu darīt pašam savu mazo lietu. Varbūt arī paņemšu zem sava spārna kādu jauno igauni. Vairāk arī laika varēšu pavadīt Igaunijā ar savu ģimeni. Noteikti piedalīšos visos Eiropas MXGP posmos, bet, ja viss būs labi, tad visās sacīkstēs vai vismaz pirmajā posmā Argentīnā."

Izmantotie resursi:
GateDrop.com - Motocross News - MXGP, USA,...

     [+] [-]

, 2017-11-12 18:25, pirms 11 mēnešiem
Veiksmi viņam.

     [+] [-]

, 2017-11-12 18:29, pirms 11 mēnešiem
piķis jau noteikti mežonīgs tur vajadzīgs... diez vai piekabē uz āķa vadās krosinieku līdz...jāpaseko līdzi būs, ka šamējam veiksies..

Tev jābūt autorizētam,