Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Leklērs Brazīlijas posmā varētu tikt pie soda

Juris Grīns
Juris Grīns

Leklērs Brazīlijas posmā varētu tikt pie soda
Šarls Leklērs. Foto: Motorsport.com

"Ferrari" pilots Šarks Leklērs gaidāmajā F1 posmā Brazīlijā, iespējams, saņems starta vietu sodu. Šobrīd komanda vēl lepj, vai piešķirt sportistam jaunu dzinēju.

ASV "Grand Prix" trešajos treniņbraucienos sportista mašīnai radās hidraulikas noplūde, un sacīkstēs viņam bija jāstartē ar veco jaudas agregātu. Tomēr otrās specifikācijas dzinējs, kas tika izmantots Ostinas trasē, vairs nevar tikt lietots, jo jau nokalpojis noteikto kilometrāžu. Trešās specifikācijas motors minētā defekta dēļ iepriekšējā posmā nevarēja būt izmantots un, ja tiks lietots Brazīlijā, pastāv liels risks, ka tas atkal neizturēs.

Ja "Ferrari" inženieriem neizdosies šo motoru savest tādā kārtībā, lai varētu būt droši par tā izturību, Leklēram nāksies izmantot jau ceturto dzinēju, kas citādi būtu plānots vien uz 2020. gada pirmajiem posmiem. Ja komanda pieņems šādu lēmumu, viņam būs jāsamierinās ar starta vietu sodu, raksta "Motorsport.com".

Pēc portāla rīcībā esošās informācijas, "Ferrari" pagaidām vēl šaubās. Maranello veiktās pārbaudes liecina, ka trešais motors varētu būt spējīgs izturēt atlikušos divus posmus, taču reizē pastāvot liels risks, ka tas tomēr var neizturēt vēlreiz.

Ja komanda izlems dot Leklēram ceturto motoru, tas nozīmēs automātisku desmit starta vietu sodu. Tas arī varētu ietekmēt Monako pārstāvja cīņu par trešo vietu kopvērtējumā ar "Red Bull" pilotu Maksu Verstapenu. Šobrīd Leklēram gan 14 punktu pārsvars, bet tālu neatpaliek arī komandas biedrs Sebastians Fetels, kurš ir piecus punktus aiz Verstapena.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...