Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Botass zaudē galveno sponsoru un gatavojas debijai rallijā

Juris Grīns
Juris Grīns

Botass zaudē galveno sponsoru un gatavojas debijai rallijā
Botasa WRC mašīnas krāsojums Lapzemes rallijam. Foto: Twitter.com/planetemarcus

F1 pasaules čempionāta vadošās komandas "Mercedes" pilots Valteri Botass ir zaudējis savu galveno sponsoru, bet tajā pašā laikā gatavojas debijai rallijā un jau atrādījis sava WRC spēkrata krāsojumu.

Gandrīz 20 gadu garumā Botasu finansiāli atbalstīja uzņēmums "Wihuri Group", kas pieder somu miljardierim Anti Ārnio-Vihuri.

Pagājušajā sezonā Botass neuzvarēja nevienā no posmiem, kamēr viņa komandas biedrs Lūiss Hamiltons kļuva par čempionu. Tieši vājie rezultāti esot iemesls, kāpēc Ārnio-Vihuri nolēmis neturpināt atbalstīt Botasu un nav pagarinājis līgumu ar sportistu.

"Viņa sniegums bija sarūgtinošs," intervijā somu medijam "Ilta-Sanomille" izteicies uzņēmuma īpašnieks. "Tā nebija tikai viņa vaina, bija arī komandas vaina un tehniskas problēmas, bet gada otrajā pusē, manuprāt, viņš bija vājš. Ir grūti būt Hamiltona komandas biedram, bet Valteri palika arī aiz daudziem citiem un bija tikai piektais kopvērtējumā. Tas ir diezgan vājš rezultāts."

"Mercedes" komanda gan devusi Botasam vēl vienu iespēju, un arī 2019. gada sezonā viņš būs tās sastāvā.

Gatavojoties galvenajiem startiem, Botass nolēmis iemēģināt spēkus citā autosporta disciplīnā un jau šomēnes startēs dzimtajā Somijā notiekošajā "Arctic Lapland" rallijā. Sacensības notiks no 24. līdz 26. janvārim, bet Botass jau atrādījis savas "M-Sport" rūpnīcā sagatavotās "Ford Fiesta RS WRC" automašīnas krāsojumu.

Izmantotie resursi:
Motorsport Week - The latest motorsport news!

     [+] [-]

, 2019-01-10 07:12, pirms 9 mēnešiem
Nav viegli būt ruberoīda kucei tāpēc naudu nedos... Ňu tiešām lielisks argoments

     [+] [-]

, 2019-01-10 11:46, pirms 9 mēnešiem
Smuks autiņš.

Bet īsti nesaprotu tās sportistu sponsorēšanas. Lai Botass kaut vai kļūst par čempionu, es tāpat nezināšu, kas ir viņa sponsori. Jautājums kur ir tā jēga?

     [+] [-]

, 2019-01-10 14:15, pirms 9 mēnešiem
LA-BOS antifans rakstīja: Smuks autiņš.

Bet īsti nesaprotu tās sportistu sponsorēšanas. Lai Botass kaut vai kļūst par čempionu, es tāpat nezināšu, kas ir viņa sponsori. Jautājums kur ir tā jēga?
Somijā droši vien zina.