Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Raikonens: "11. vieta vai pēdējā - nav starpības"

Juris Grīns
Juris Grīns

Raikonens: "11. vieta vai pēdējā - nav starpības"
Kimi Raikonens. Foto: Alfa Romeo Racing

"Alfa Romeo" komandai aizvien vairāk atpaliekot savā attīstībā, pēdējās sacīkstēs pie punktiem neizdodas tikt arī F1 zvaigznei Kimi Raikonenam. ASV posmā viņš finišēja 11. pozīcijā un atzina, ka tikpat labi varēja iegūt pēdējo vietu, jo atšķirība, pēc viņa vārdiem, nebūtu nekāda.

Iepriekš Raikonens regulāri guva punktus, taču jau četrus posmus pēc kārtas viņam to paveikt nav izdevies. Pēdējo reizi punktos soms finišēja posmā Ungārijā, vēl pirms vasaras atvaļinājuma, bet tagad četrās sacīkstēs pēc kārtas sasniedzis 13., 12., 14. un 11. vietu.

"Ja paņemam iepriekšējos posmus, tad šajā reizē biju spēcīgāks, bet, kad finišē 11. vietā, tas nenozīmē absolūti neko, tikpat labi es varētu būt pēdējais - atšķirības nav un tieši tāpēc ir tik nepatīkami," savu sarūgtinājumu neslēpj 2007. gada F1 pasaules čempions. "Bija arī daudz pozitīvo aspektu, bet galarezultāts tāpat ir tāds pats kā iepriekš. Pirmais aplis ASV posmā bija tīri labs, bet man pietrūka ātruma, lai paliktu tik augstā pozīcijā. Spēju apdzīt Kevinu Magnusenu, bet sajūta ir tāda, ka mums kopumā pietrūkst ātruma, līdz ar to arī riepas nolietojas straujāk nekā citām komandām."

Otrs "Alfa Romeo" pilots Antonio Džovinaci punktus nav izcīnījis jau desmit sacīkstes, taču šonedēļ tika pie jauna līguma uz nākamo sezonu, jo viņa sniegums, salīdzinot ar komandas biedru, tomēr ir uzlabojies.

"Mašīnai pietrūkst saķeres, līdz ar to ir grūti braukt," viņš sniedz savu vērtējumu. "Šajā reizē mums ar Kimi bija atšķirīgas stratēģijas, lai kaut ko mēģinātu panākt, bet bija grūti braukt gan ar vidējā, gan cietā sastāva riepām, ko izmantoju pēc pitstopa. Ar mīkstajām riepām sajūta bija labāka, bet tāpat bijām pārāk lēni, ja godīgi. Mums pietrūkst tempa sacīkšu režīmā. Darījām, ko spējām, bet ar to nepietika. Arī nākamreiz mēģināsim kaut ko izdarīt citādi, cerot, ka Brazīlijā klāsies labāk."

Šogad "Alfa Romeo" vienība guvusi 35 punktus un divus posmus pirms beigām ieņem astoto pozīciju Konstruktoru kausā, turklāt tikai septiņus punktus aizmugurē ir "Haas" vienība, kurai gan šosezon arī nesokas ar labu rezultātu parādīšanu. Jāpiemin, ka abas komandas ir "Ferrari" sadarbības partneres.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...

     [+] [-]

, 2019-11-06 13:51, pirms gada
Nav ātruma

  -3 [+] [-]

, 2019-11-06 13:59, pirms gada
Kam viņam to Alfa Romeo vispār vajadzēja ar kulšanos pa astesgalu.
Īsti nesaprotu veterāna un pie tam čempiona motivāciju un funktieri.

  +3 [+] [-]

, 2019-11-06 14:31, pirms gada
tekken rakstīja: Kam viņam to Alfa Romeo vispār vajadzēja ar kulšanos pa astesgalu.
Īsti nesaprotu veterāna un pie tam čempiona motivāciju un funktieri.
Cilveks mīl F1, vēljorprojām ir pietiekoši ātrs un gatavs braukt komandā, kura daļēji pieder pašam.

  +1 [+] [-]

, 2019-11-06 15:12, pirms gada
tekken rakstīja: Kam viņam to Alfa Romeo vispār vajadzēja ar kulšanos pa astesgalu.
Īsti nesaprotu veterāna un pie tam čempiona motivāciju un funktieri.
ja Tev patīk braukt, sacensties! un gribi to darīt kaut hobija līmenī, tad kur labāk? braukt F1 vai žiguļu kausā?

neviens rallijkross vai cits suds nestav blakus F1.. rallijkrosaa ka redzi var arii 70 gados maukt jebkura klase, arī rallijā visur! Bet F1 tā nav, kamēr iespēja un patīk - ir jāgāž, kā var to nesprast?