Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

NHL apstiprina 11 hokejistu saslimšanu ar Covid-19 pēc treniņbāžu atvēršanas

Rolands Eliņš

NHL apstiprina 11 hokejistu saslimšanu ar Covid-19 pēc treniņbāžu atvēršanas
Foto: AP/Scanpix

Nacionālā hokeja līga publiskā paziņojumā apstiprinājusi, ka pēc astotā jūnija, kad tika sniegta atļauja klubiem atvērt treniņbāzes, vairāk nekā 200 NHL hokejistiem veiktas koronavīrusa pārbaudes un 11 spēlētājiem tās bija pozitīvas.

NHL bija izstrādājusi protokolu, kā atsākt sezonu, un astotajā jūnijā sākās šī protokola otrā fāze – klubiem tika dota atļauja atvērt savas treniņbāzes un darīt tās pieejamas hokejistiem, kuri varēja atsākt brīvprātīgos treniņus.

„Kopš treniņbāžu atvēršanas spēlētājiem, kuri brīvprātīgi izvēlējās tajās aizvadīt treniņus, tika veiktas obligātās koronavīrusa pārbaudes,” vēstīts NHL paziņojumā. „Līdz šodienai atkārtoti testi veikti vairāk nekā 200 spēlētājiem. Kopumā 11 spēlētājiem bijušas pozitīvas Covid-19 analīzes. Visi spēlētāji, kuriem bija pozitīvas analīzes, atrodas pašizolācijā un ievēro ASV un Kanādā noteiktos koronavīrusa protokolus.”

NHL sola, ka informāciju par spēlētājiem veiktajiem testiem un to rezultātiem publicēs katru nedēļu, taču līga negrasās sniegt informāciju, kas varētu ļaut identificēt minētos spēlētājus vai viņu pārstāvētos klubus.

Vakar tika ziņots, ka vairāku saslimšanu dēļ savu treniņbāzi slēgusi Tampabejas „Lightning” komanda. Tampas klubs to apstiprinājis savā mājaslapā, norādot, ka ar Covid-19 inficējušies trīs hokejisti un neminēts skaits komandas tehniskā personāla. „Lightning” norāda, ka visi saslimušie ievēro pašizolāciju un ir bez simptomiem, neskaitot vieglu saaukstēšanos. Tampas kluba paziņojumā norādīts, ka kluba treniņbāze paliks slēgta līdz būs nodrošināti droši apstākļi.

Vakar Toronto „Suns” medijs ziņoja, ka starp hokejistiem, kas saslimuši ar Covid-19, ir arī „Maple Leafs” labākais vārtu guvējs Ostons Metjūzs, kurš šobrīd atrodas Arizonā un tur ievēro pašizolāciju. „Maple Leafs” vēlāk medijiem izplatīja paziņojumu, norādot, ka nekomentēs testu rezultātus par savas komandas spēlētājiem un personālu.
NHL sezonas atsākšanās datums vēl nav noteikts, un nākamā protokola fāze – klubu oficiālo treniņnometņu sākšanās – paredzēta desmitajā jūlijā.

Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/news/nhl-statem...
https://www.nhl.com/news/tampa-bay-...

  +3 [+] [-]

, 2020-06-20 11:44, pirms 3 nedēļām
Nu ko tagad, sāks vai nesāks nepabeigto sezonu galu galā? Personiski man domāt, lai tak liek mieru vasarā un ātrāk atsāk nākamo sezonu rudenī! No vienas puses, esmu riktīgi izsalcis pēc Hokeja, no otras, Pasaules Čempionāts Rīgā un Minskā tomēr ir prioriāte, gribētos tajā redzēt arī NHL kadrus

  +3 [+] [-]

, 2020-06-20 12:29, pirms 3 nedēļām
Tiešām liktos mierā!

  +2 [+] [-]

, 2020-06-20 12:43, pirms 3 nedēļām
asteus rakstīja: Nu ko tagad, sāks vai nesāks nepabeigto sezonu galu galā? Personiski man domāt, lai tak liek mieru vasarā un ātrāk atsāk nākamo sezonu rudenī! No vienas puses, esmu riktīgi izsalcis pēc Hokeja, no otras, Pasaules Čempionāts Rīgā un Minskā tomēr ir prioriāte, gribētos tajā redzēt arī NHL kadrus
Tā kā tu neesi kāds no NHL bosiem, klubu īpašniekiem, spelētājiem vai superkarstasinīgiem un galvenais naudu tērējošiem faniem - tici man tavas domas viņiem pilnīgi neinteresē un viņiem (tas ir NHL naudiņas bīdītājiem) PČ galīgi nav prioritāte.

  +2 [+] [-]

, 2020-06-20 14:02, pirms 3 nedēļām
piters_kvils_5491377 rakstīja: Tā kā tu neesi kāds no NHL bosiem, klubu īpašniekiem, spelētājiem vai superkarstasinīgiem un galvenais naudu tērējošiem faniem - tici man tavas domas viņiem pilnīgi neinteresē un viņiem (tas ir NHL naudiņas bīdītājiem) PČ galīgi nav prioritāte.
Te ir LETTIŅU sporta portāls, nevis NHL bosu! Tāpēc šeit ir aktuāls Lettiņu viedoklis par notiekošo, nevis kaut kāda lemšana vai nelemšana Mani personiski interesē, ko domā šeit esošie Lettiņi, kuram kādas ir tās prioritātes? Jautājums, ko tu, personiski TU, PATS gribētu, vai NHL tūlītēju atsākšanu vai arī pilnvērtīgu pasaules čempionātu ar NHL kadriem!?

  +1 [+] [-]

, 2020-06-20 16:59, pirms 3 nedēļām
Noteikti gribu lai atsakās play offi, visas prognozes kas bija pirms tam 0 vērtībā, katra spēle kā fināls, komandas būs izsalkušas, vasarā augstākā labuma hokejs, tikai plusi!
Pie tam visu ziemu gaidu kad sāksies play off un ja atceļ sezonu, tad atsāk jaunu rudenī, atkal jāgaida visu ziemu?
Tikai par play off vasarā!

  -1 [+] [-]

, 2020-06-20 19:41, pirms 3 nedēļām
piters_kvils_5491377 rakstīja: Tā kā tu neesi kāds no NHL bosiem, klubu īpašniekiem, spelētājiem vai superkarstasinīgiem un galvenais naudu tērējošiem faniem - tici man tavas domas viņiem pilnīgi neinteresē un viņiem (tas ir NHL naudiņas bīdītājiem) PČ galīgi nav prioritāte.
Tāpat kā tavi komentāri. LOL.

  +1 [+] [-]

, 2020-06-20 23:14, pirms 3 nedēļām
Alpaville rakstīja: Tiešām liktos mierā!
Neliksies, ta ir milzu nauda, kas ienaktos no TV un reklamam, tas nav KHL vai kads eiropas cempis kur komandas pamata iztiek no pasvaldibu budzetiem.
Ka eiropa palaida futeni ta tur palaidis hokeju un basi, jo tas ir biznesa projeks un diez vai valsts ko siem no sava budzeta atsviedis... un nevajadzetu ari.