Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase: 0

Krievu žurnālists: "Rīgai ir VHL līmeņa komanda, Tambijevs - ideāls kandidāts"

Andrejs Siliņš

Krievu žurnālists: "Rīgai ir VHL līmeņa komanda, Tambijevs - ideāls kandidāts"
Leonīds Tambijevs. Foto: VHL

"Tambijevs ir izsalcis, viņam ir sava sistēma, plus pats nāk no Latvijas. Ko tu daudz domāt?" krievu hokeja žurnālists Aleksejs Ševčenko no "Sport-Express", komentējot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" trenera meklējumus, norāda uz Leonīda Tambijeva lielisko piemērotību amatam.

"Nezinu, pēc kādiem kritērijiem Latvijā izvēlas treneri KHL klubam. Pat pēdējo divu gadu lēmumu analīze to neļauj saprast - ne sistēmas, ne loģikas. Bet tagad klubam ir laba iespēja visu sākt no jauna," citēts žurnālists. "Tambijevs ir ideāls kandidāts Rīgas "Dinamo". Lielos vilcienos rīdziniekiem ir VHL komanda, tikai ar leģionāriem. Vietējie spēlētāji nav pieprasīti KHL līmenī. Daži labākie jau beidz karjeras, klubam vairs nemēģina uzminēt ar eiropiešiem."

"Pat nevaru iedomāties [Tambijevam] konkurentus no Eiropas, varbūt ir kādi spēcīgi speciālisti, bet viņi visi būs svešie. Pēteris Skudra kaut ko slēpj, tas nevieš uzticību, un, šķiet, ka viņš gaida kādu lielu piedāvājumu, diezin vai sagaidīs. Tambijevs ir izsalcis, viņam ir sava sistēma, plus pats nāk no Latvijas. Ko tu daudz domāt?"

Tambijevs martā kļuva par Vladivostokas "Admiral" galveno treneri un gatavojās debijai KHL, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ Vladivostokas dome lēma drastiski samazināt finansējumu sportam, novirzot līdzekļus veselības aprūpei. Līdz ar to "Admiral" jaunajā sezonā KHL nestartēs, bet Tambijevs turpina darba meklējumus Krievijas atklātā čempionāta elitē.

Rīgas "Dinamo" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis jau paspējis izteikties, ka Tambijevs atkal ir kandidāts uz galvenā trenera amatu. 49 gadus vecais Tambijevs līdz šim sekmīgi strādājis Krievijas augstākajā līgā (VHL), 2018. gadā līdz čempiontitulam aizvedot Sanktpēterburgas "Dynamo, bet gadu vēlāk - Karagandas "Saryarka".

Izmantotie resursi:
https://www.sports.ru/

Slēpts komentārs: ANDZA84

  +6 [+] [-]

, 2020-04-05 19:26, pirms 2 mēnešiem
Tambiks taču grib trenēt KHL līmeņa komandu, un nevis VHL!?

  +4 [+] [-]

, 2020-04-05 20:01, pirms 2 mēnešiem
Izlidināt Savicki no Gazprom siles, RD mirst, un tad varam sākt skatīties ir Latvijai hokejisti vai nav, bet kamēr ir tā čekas siltumnīca, tikmēr daudziem hokeju spēlējošajiem pat nav attīstījusies sajēga par konkurenci uz vietu komandā.

  +2 [+] [-]

, 2020-04-05 20:05, pirms 2 mēnešiem
Būs Tambijevs, tikai Savickis viņam negrib daudz maksāt, tāpēc starp kandidātiem parādījies zviedrs, lai Tambijevs ātrāk piekristu Savicka žēlīgajiem nosacījumiem.

  -1 [+] [-]

, 2020-04-05 23:00, pirms 2 mēnešiem
Kāds Tambijevs, viņš tak uz Admirāli...

     [+] [-]

, 2020-04-05 23:06, pirms 2 mēnešiem
lacis67 rakstīja: Kāds Tambijevs, viņš tak uz Admirāli...
Jau paspēja Ļoņu apmētāt ar sūdiem Krievijā. Admiral aizgāja pa burbuli uz VHL.

     [+] [-]

, 2020-04-06 08:08, pirms 2 mēnešiem
Par Tambijeva spejam gruti spriest, bet Dinamo limenis pedejos gados tiesam vairs TOP 5 VHL limenis, KHL klubu tur tikai tamdel lai tas pilniba neparverstos par Krievijas premjerligu.

     [+] [-]

, 2020-04-06 09:12, pirms 2 mēnešiem
Ir jāsaprot,ka jebkurš treneris tikai savu reputāciju pasliktinās,strādājot Rīgas Dinamo,jo pieklājīgu (iekļūšanu plovos) sasniegt pie šīs vadības ir praktiski neiespējami.Domāju ,to dikti labi saprot gan Tambijevs,gan Skudra,bet mazāk to saprot ārzemju treneri.Toties tie par grašiem nestrādās.Vienīgi piedāvājumu trūkums var piespiest bāzt galvu cilpā Leonīdu vai Pēteri.Tiesa ir viens bet.Un tas ir kādas pārmaiņas nesīs šis draņķa vīruss? Par to,ka nesīs,nav nekādu šaubu.Ekanomikā milzīgi robi,rezultātā hokejam un citiem sporta veidiem naudiņas iesākumā būs maz.Tāpēc kaut ko prognozēt ir grūti.