Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Kļūst arvien karstāk

Kļūst arvien karstāk
Gints Meija un Dmitrijs Šuļeņins. Foto: Dinamo Rīga

Pašmāju klubam Rīgas "Dinamo" svilst pēdas, kas turpina iekļūšanu par play-off Kontinentālajā Hokeja Līgā un aktīvi turpina pakaļdzīsanos Sočiem un klubam no Podoļskas. Taču, mums vislabākā iespēja ir tomēr septītā vieta, jo pretīm izslēgšanas spēlēm nāks Sarkanā Mašīna "SKA".

Dinamo Rīga turpina kārtot uzvaras pēc uzvaras, lai iekļūtu un izspildītu savu sezonas misiju, tā ir iekļūšana "Play-off" zonā, taču katrs punkts mums ir svarīgs. Dinamo šobrīd dosies iespējams sezonas pēdējā izbraukuma spēlē, kur spēlēs pret Kuldas pārstāvēto Severstaļ un nu jau simts punktu sasniegto turnīra tabulā Maskavas "CSKA".

Kā zināms, Dinamieši vakardienas spēlē smagi sakāva mūsu ciemiņus no Bratislavas un nu vairākuma līderis Vidēls kļuvis par fenomenālu komandas galvu līdera pozīcijā, un turpina bombardēt no savas pozīcijas vairākumā. Arī vakār labi pārliecinoši dominējām vairākuma izspēlēs, kur realizējām četrus vairākumus, kas šosezon vel nav izdevies.

Arī Rīdzinieki pirmo reizi šajā sezonā guva piecus pārliecinošus vārtus, kas ļāva Slovan vārtsargam kapitulēt un savā kontā ieguva piecu spēļu diskvalifikāciju. Tomēr tā vārtsarga vietā stājās tikai 18. gadus jaunais Vojvoda, kurš arī vakardienas spēlē daudzreiz kapitulēja.

Tomēr, ja mūsējiem pretīm nāks Maskvas "CSKA", tad runājot par vājām vietām, tad komandai tādu ir maz vai nav vispār. Komanda pārliecinoši dominē laukumā, arī centra daļā un aizsardzība tai ir fantastiska. Dinamo lai uzvarētu "CSKA" klubu play-off, vajadzīga ļoti liela meistarība vairākuma izspildei un mazākuma neitralizācija.

Tikmēr Kuldas pārstāvētā Severstaļ komanda, pēdējās spēlēs sevi parāda labā līmeni, lai gan komanda izslēgšanas spēlē tikt iepsēju jau zaudējusi, bet spēj pakutināt nerviņus citām komandām, kas tai nāk pretī. Ja nu Dinamo spēlēs ar šādu pašu raksturu kā pret Bratislavu, tad Dinamo iespēja ir liela.

Runājot par statistiku, pēdējos mačos priecē tas, ka arī Dinamo vietējie Latviešu puikas un arī spēlētāji, kas mēnešiem ilgi nebija izcēlušies, to tagad ir sākuši darīt. Piemēram Oskars Batņa, pēdējās divās spēlēs ticis pie diviem vārtiem, arī Džeriņš izcēlās ar diviem vārtiem spēlē pret Slovan un guvis vairākas rezultatīvas piespēles.

Gana labi sevi pēdējās spēlēs pierāda Emīls Ģēģeris, kas ar katru sezonas pēdējo spēli kļūst rezultatīvāks, gūstot gan vārtus, gan atdod arī rezultatīvas piespēles.