Nākamā lapa

SynotTip handbola Virslīgas čempionāta spēlē Ogrē, Ludzas HK "Latgols" pārliecinoši revanšējās HK "Ogre/Miandum" par zaudējumu LHF kausa izcīņas finālspēlē, izcīnot uzvaru ar 33:26 (16:13). Izvirzījušies vadībā jau spēles sākumā ar 2:0, viesi vadību tā arī nezaudēja uzvarot puslaiku ar 16:13 un tikai 2. puslaika 12. minūtē ļāva mājiniekiem uz brīdi izlīdzināt rezultātu 20:20. Sekojošais HK " Latgols" piecu vārtu birums ielika pamatus pārliecinošai uzvarai ar +7.

2017.02.12 SynotTip handbola virslīga: HK Ogre/Miandum - SK Latgols spēles ieraksts

Latvijas Handbola federācijas kausa izcīņa vīriešiem: SK Latgols - Ogre/Miandum. Spēles ieraksts

Latvijas Handbola federācijas kausa izcīņa sievietēm: Stopiņu NHK - REIR Dobele. Spēles ieraksts

Latvijas Handbola federācijas kausa izcīņas finālspēlē Ludzas sporta hallē, "Ogre/Miandum" handbolisti uzvarēja "Latgolu" ar 27:26 (15:13). Spēles gaitā neliels pārsvars rezultātā gandrīz visu laiku saglabājās ogrēniešiem un vienu brīdi 2. puslaikā bija pat 4 vārtu pārsvars (21:17), tomēr mājinieki rezultātu izlīdzināja. Viesu kļūda piespēlē 6 sekundes līdz spēles beigām tomēr nepārvērtās vārtu guvumā un trešo reizi Latvijas handbola kausam jauns īpašnieks - "Ogre/Miandum".

Šajās brīvdienās Ludzas sporta hallē notika LHF kausa izcīņa handbolā, kas pirmoreiz risinājās sieviešu konkurencē. Par pirmajām LHF kausa ieguvējām kļuva “Stopiņu NHK” handbolistes, kuras pirmā puslaika otrajā pusē atradās iedzinējos (5:8), tomēr mača turpinājumā lauza cīņas gaitu sev par labu un finālā pārspēja “REIR Dobele” komandu ar rezultātu 25:22 (10:9 ; 15:13)

Vēl viens ļoti sportisks gads aiz muguras. Jautrs tas bijis arī mūsu nodrošinātajās tiešraidēs, veidotajos video sižetos, kā arī video intervijās. Ja parasti īsi pēc gadu mijas piedāvājam atskatu uz to, kas paliek aizkadrā, tad šoreiz ieskatīsimies 2016. gada neveiklākajos momentos.

Šodien Elektrum olimpiskajā centrā ar spēli starp Latvijas un Ēģiptes valstsvienībām noslēdzās 2016.gada Rīgas Domes kausa izcīņa handbolā. Trešajā mačā mūsu handbolisti piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 20:30 (6:16), tādējādi trešo reizi 19 turnīru laikā paliekot pēdējā vietā.

Rīgas Domes kauss handbolā: Latvija - Ēģipte. Spēles ieraksts

Rīgas Domes kauss handbolā: Baltkrievija - Krievija. Spēles ieraksts

Rīgas domes kausa izcīņas otrajā spēle Latvijas handbola valstvienība ar 19:27 (13:14) atzina Krievijas komandas pārākumu. Pēc visai līdzīgas spēles pirmajā puslaikā, turpinājumā neveiksmes uzbrukumā neļāva rezultātā turēties līdzi. Latvijas izlases debitants Uvis Strazdiņš (HK OGRE/MIANDUM) atzīmējās ar trīs vārtu guvumiem.

Rīgas Domes kauss handbolā: Latvija - Krievija. Spēles ieraksts

Rīgas Domes kauss handbolā: Baltkrievija - Ēģipte. Spēles ieraksts

19. Rīgas domes kausa izcīņu handbolā ar uzvaru sākusi Latvijas izlase ar 23:20 (13:9) pieveicot nākamā pasaules čempionāta dalībnieci Baltkrievijas komandu. Mājiniekiem spēlējot bez vairākiem līderiem vārtu guvumi sadalījās visai vienmērīgi (Pavlovičs 4, Trifanovs 4, Veršakovs 4, Borodovskis 3, Kiršteins 3, Lielais 2, Leja 2, Gūtmanis 1). Uzvarā vislielākais ieguldījums notiekti ir vārtsargam Edgaram Kukšam (VFL Fredenbeck, Vācija), kura pārliecinošā spēle neļāva viesiem no Baltkrievijas pietuvoties rezultātā, lai apdraudētu uzvaru.

Rīgas Domes kauss handbolā: Latvija - Baltkrievija. Spēles ieraksts

Rīgas Domes kauss handbolā: Krievija - Ēģipte. Spēles ieraksts

No 27. līdz 29. decembrim Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā tiks aizvadīts starptautiskais nacionālo izlašu turnīrs "Rīgas domes kauss", kas šogad notiks jau 19. reizi. Piedāvājam Anatolija Kreipāna sarunu diviem jaunajiem Latvijas handbolistiem Tomu Lielo un Nilu Kreicbergu.

Visas "Rīgas domes kausa" spēles tiešraidēs tiks demonstrētas Sportacentrs.com portālā, kā arī Sportacentrs.com TV kanālā.

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) viceprezidents Einars Fogelis ir viens no latvju sporta smagsvariem. Vēl vecajos sliktajos laikos bijis Siguldas bobsleja un kamaniņu trases direktors, nu jau vairākus gadus kūrē Latvijas Olimpiskās vienības darbu un mūsu sporta pārzina ļoti vispusīgi. Gan plusus, gan mīnusus. Un nebaidās par tiem arī runāt. Prioritātes? OK! Tad laižam kā Serbijā, kur basketbols un volejbols ir prioritāri jau no 1. klases skolā. Vai Latvijā ir profesionālais sports? Kāpēc sabiedrības atmiņa ir tik īsa? Kāpēc Kristapam Zvejniekam Latvijas kalnos ir tik daudz sekotāju? Arī sociālajos tīklos. Un ko nozīmē Latvijas vārda nešana pasaulē.

Portāls Sportacentrs.com ir kopā ar Einaru Fogeli viņa bēdās, tēvu mūžībā pavadot.

Sarunas garums: 63 minūtes

Latvijas hokeja virslīga: HS Rīga - HK Prizma. Spēles ieraksts10.12.2016.

SynotTip handbola virslīga: Jūrmalas Sports - HK Vaiņode. Spēles ieraksts