Nākamā lapa

"Ogre/Miandum" galvenais treneris Andris Molotanovs intervijā Sportacentrs.com stāsta par trenera un vārtsarga pozīciju apvienošanu, uzvaru LHF kausā un intriģējošo ceturtdaļfināla dueli pret "Jūrmalas Sportu".

Latvijas čempionu Dobeles "Tenax" un Latvijas izlases līnijas spēlētājs Egils Politers intervijā Sportacentrs.com stāsta par saviem pirmajiem soļiem handbolā, debiju Latvijas valstsvienībā un spēlēšanu čempionu sastāvā.

Šovakar kārtējo panākumu SynotTip handbola Virslīgā izcīnīja Latvijas čempioni "Tenax Dobele" , kas regulārā čempionāta noslēdzošajā spēlē izbraukumā ar 32:27 (17:15 ; 15:12) pārspēja "Celtnieks Rīga" komandu. Jūsu uzmanībai piedāvājam mača labāko momentu video apskatu.

SynotTip handbola virslīga: Celtnieks - Tenax. Spēles ieraksts

Intervijā Anatolijam Kreipānam Baltijas Handbola līgas (BHL) rezultatīvākais spēlētājs Artūrs Lazdiņš atklāj neērtāko pretinieku SynotTip handbola Virslīgā, Baltijas komandu līmeni BHL un par problēmām, kas liedz veidot savu fanu pulku.

Latvijas handbolista Daiņa Krištopāna pārstāvētais klubs Brestas "Meshkov" publiskojis video, kur spēlētāji iejūtas mūzikas pasaulē. Šajā pasākumā piedalās arī raženais latvietis.

Ludzas "Latgols" un Latvijas izlases spēlētājs Jānis Pavlovičs, kurš iepriekšējās septiņas sezonas nospēlēja ārzemēs, intervijā Sportacentrs.com stāsta par atgriešanos Latvijā, SynotTip handbola Virslīgas līmeni, Ludzas komandas mērķiem un personiskajām ambīcijām.

Krievijas čempionāta 2001. gadā dzimušo mačā Rostovas apgabala vienības handboliste Kristina Kotolupa apzināti iesita ar kāju pa galvu Maskavas komandas spēlētājai, kura tobrīd bija nokritusi. Pārkāpēja tagad diskvalificēta līdz sezonas beigām.

Guntars Opmanis ir vienīgais no Latvijas bijušo komandu priekšniekiem, kurš savā amatā nostrādājis "bez maiņām" tik ilgi - 20 gadus kopš komandas dibināšanas līdz tās izjukšanai. Kā tapa "Celtnieks", kā dzīvoja tā sauktie padomju amatieri, kā slēpa spēlētājus no armijas un gādāja tiem dzīvokļus, kā kārtoja lietas ar sporta, armijas un citiem priekšniekiem komandas vajadzību apmierināšanai, kā "zāģēja" tiesneši, kā komandas aizdeva un tad atveda spēles, kāpēc "Cetlnieks" tā arī neuzcēla savu handbola halli. Par visu to un ne tikai to sarunā ar Guntaru Opmani.

Latviešu handbola zvaigzne, Dainis Krištopāns, kurš sevi apliecinājis kā vienu no labākajiem ārējās līnijas spēlētājiem Eiropā ticis iekļauts EHF Čempionu līgas 13. kārtas labāko spēlētāju septītniekā. Pret savu nākamo klubu, Skopjes "Vardar" ar kuru noslēgts līgums uz nākamo sezonu, Krištopāns iemeta 8 vārtus un kļuva par rezultatīvāko spēlētāju savas komandas "Meshkov Brest" uzvarā ar 30:26.

SynotTip handbola Virslīgas čempionāta spēlē Ogrē, Ludzas HK "Latgols" pārliecinoši revanšējās HK "Ogre/Miandum" par zaudējumu LHF kausa izcīņas finālspēlē, izcīnot uzvaru ar 33:26 (16:13). Izvirzījušies vadībā jau spēles sākumā ar 2:0, viesi vadību tā arī nezaudēja uzvarot puslaiku ar 16:13 un tikai 2. puslaika 12. minūtē ļāva mājiniekiem uz brīdi izlīdzināt rezultātu 20:20. Sekojošais HK " Latgols" piecu vārtu birums ielika pamatus pārliecinošai uzvarai ar +7.

2017.02.12 SynotTip handbola virslīga: HK Ogre/Miandum - SK Latgols spēles ieraksts

Latvijas Handbola federācijas kausa izcīņa vīriešiem: SK Latgols - Ogre/Miandum. Spēles ieraksts

Latvijas Handbola federācijas kausa izcīņa sievietēm: Stopiņu NHK - REIR Dobele. Spēles ieraksts

Latvijas Handbola federācijas kausa izcīņas finālspēlē Ludzas sporta hallē, "Ogre/Miandum" handbolisti uzvarēja "Latgolu" ar 27:26 (15:13). Spēles gaitā neliels pārsvars rezultātā gandrīz visu laiku saglabājās ogrēniešiem un vienu brīdi 2. puslaikā bija pat 4 vārtu pārsvars (21:17), tomēr mājinieki rezultātu izlīdzināja. Viesu kļūda piespēlē 6 sekundes līdz spēles beigām tomēr nepārvērtās vārtu guvumā un trešo reizi Latvijas handbola kausam jauns īpašnieks - "Ogre/Miandum".

Šajās brīvdienās Ludzas sporta hallē notika LHF kausa izcīņa handbolā, kas pirmoreiz risinājās sieviešu konkurencē. Par pirmajām LHF kausa ieguvējām kļuva “Stopiņu NHK” handbolistes, kuras pirmā puslaika otrajā pusē atradās iedzinējos (5:8), tomēr mača turpinājumā lauza cīņas gaitu sev par labu un finālā pārspēja “REIR Dobele” komandu ar rezultātu 25:22 (10:9 ; 15:13)

Vēl viens ļoti sportisks gads aiz muguras. Jautrs tas bijis arī mūsu nodrošinātajās tiešraidēs, veidotajos video sižetos, kā arī video intervijās. Ja parasti īsi pēc gadu mijas piedāvājam atskatu uz to, kas paliek aizkadrā, tad šoreiz ieskatīsimies 2016. gada neveiklākajos momentos.

Šodien Elektrum olimpiskajā centrā ar spēli starp Latvijas un Ēģiptes valstsvienībām noslēdzās 2016.gada Rīgas Domes kausa izcīņa handbolā. Trešajā mačā mūsu handbolisti piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 20:30 (6:16), tādējādi trešo reizi 19 turnīru laikā paliekot pēdējā vietā.

Rīgas Domes kauss handbolā: Latvija - Ēģipte. Spēles ieraksts

Rīgas Domes kauss handbolā: Baltkrievija - Krievija. Spēles ieraksts