Nākamā lapa

Handbola federāciju turpinās vadīt Bičevskis (2) 29.03.2017 17:41

Šodien Latvijas Handbola federācijas (LHF) ikgadējā kopsapulcē līdzšinējais LHF prezidents Mārtiņš Bičevskis tika pārvēlēts amatā uz vēl četriem gadiem, informē Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Nedēļas nogalē play off uzsāks arī dāmas un 1. līga vīriešiem 29.03.2017 11:29

Šajā nedēļas nogalē tiks aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles gan 1. līgā vīriešiem, gan Latvijas čempionātā sievietēm.

LOK vēršas pie Saeimas un ministrijām ar priekšlikumiem (2) 28.03.2017 18:06

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā tika pieņemtas rezolūcijas Valdībai, Saeimai un ministrijām, kurās tiek aicināts saglabāt uzņēmējus motivējošu regulējumu sabiedriskā labuma organizāciju ziedotājiem, kā arī palielināt valsts budžeta finansējumu sportam un sniegt atbalstu infrastruktūras jautājumos.

Krištopāns iekļauts SEHA līgas sezonas simboliskajā izlasē 28.03.2017 15:11

Latvijas handbolists Dainis Krištopāns, kurš pārstāv "Meshkov Brest" komandu, iekļauts SEHA (Dienvidaustrumu handbola asociācijas) līgas sezonas simboliskajā izlasē, informē turnīra organizatori.

Handbola federācijas prezidenta amatam izvirzīti divi kandidāti 28.03.2017 14:16

Latvijas Handbola federācijas (LHF) prezidenta amatam izvirzīti divi kandidāti – pašreizējais prezidents Mārtiņš Bičevskis, kā arī Rolands Strazdiņš, informē Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Arvis Laganovskis saņem vienas spēles diskvalifikāciju (3) 27.03.2017 22:43

SynotTip handbola Virslīgas komandas "Ogre/Miandum" spēlētājs Arvis Laganovskis saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju, informē Latvijas Handbola federācijas sacensību komisija.

Pastarīšu cīņā "Salaspils" nodrošina sev 5. vietu 26.03.2017 17:23

Pēdējā priekšpēdējās kārtas spēlē Latvijas sieviešu Handbola virslīgā "Salaspils SS" mājās ar 34:29 pārspēja LSPA, tādējādi nodrošinot sev piekto vietu.

"Latgols" pirmajā spēlē iemet 43 vārtus ASK/LSPA 26.03.2017 16:44

Šodien Latvijas "SynotTip" Handbola virslīgas pirmo ceturtdaļfināla maču aizvadīja Ludzas SK "Latgols" un ASK/LSPA komandas. Viesos ar rezultātu 43:30 pārāki izrādījās "Latgols" handbolisti.

Freiberga un Purviņa divatā gūst 26 vārtus "REIR Dobele" uzvarā 25.03.2017 19:43

Šodien vienīgajā Latvijas sieviešu čempionāta spēlē pie panākuma tika "REIR Dobele" handbolistes, kas savā laukumā pārliecinoši tika galā ar Ludzas "Latgolu" – 37:26.

Ogre atspēlējas un nodrošina +3 pirmajā ceturtdaļfināla spēlē (1) 25.03.2017 17:35

Šovakar ar "Ogre/Miandum" handbolistu uzvaru 29:26 Spuņciemā pār "Jūrmalas Sportu" sākās SynotTip handbola Virslīgas ceturtdaļfināli.

Handbola Virslīgā sākas ceturtdaļfināli: Jūrmala pret Ogri, "Latgols" pret ASK/LSPA 25.03.2017 09:31

Šajā nedēļas nogalē SynotTip handbola Virslīgā tiks aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles - sestdien plkst. 15:30 Spuņciemā tiksies "Ogre/Miandum" un "Jūrmalas Sports", bet svētdien plkst. 15:00 Rīgā "ASK/LSPA" spēkosies ar "Latgolu".

Asarei 16, Stopiņietes arī pēdējā savstarpējā spēlē droši uzveic jēkabpilietes 24.03.2017 22:33

Šīvakara vienīgajā Latvijas sieviešu Handbola virslīgas spēlē "Stopiņu NHK" viesos pārliecinoši ar 38:29 pieveica "Jēkabpils SS" komandu, tādējādi uzvarot jēkabpilniecies visās līdzšinējās sezonas savstarpējās spēlēs.

LOK apstiprina 2017.gada budžetu 6,4 miljonu eiro apmērā (2) 24.03.2017 15:42

Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās Asamblejas sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2017.gadam, kur vairāk kā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīta Olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam.

LOK Ģenerālās asamblejas sesijā izteikta kritika iecerei apvienot Nacionālās sporta bāzes 24.03.2017 15:39

Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā tika aktualizēts Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pēkšņi plānotais projekts apvienot četras Nacionālās sporta bāzes – Bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, “Daugavas stadionu”, tenisa centru “Lielupe” un sporta centru “Mežaparks”, izveidojot valsts SIA “Nacionālais sporta centrs”. Šāda IZM iecere nav apspriesta ar sadarbības partneriem un iesaistītajām pusēm, un stiprā slepenība un straujā virzība raisa bažas par projekta mērķi un lietderību.

Jaunups: "Valdība ar nodokļu reformu apņēmusies iznīcināt sporta nozari" (61) 24.03.2017 14:15

Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālajā asamblejā (ĢA) basketbola kluba “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups akcentēja Finanšu ministrijas (FM) izstrādātās nodokļu politikas reformas katastrofāli negatīvo ietekmi uz sporta nozari. Atņemot nodokļu atlaides ziedotājiem, kā to paredz FM piedāvājums, sports vairs nesaņems atbalstu ar visām no tā izrietošām negatīvajām sekām. Faktiski tas nozīmē sporta nozares likvidāciju.

Kiršteins: "Ja būs nepieciešama mana palīdzība, noteikti došos palīgā izlasei" 23.03.2017 19:32

Viens no ārzemēs spēlējošajiem Latvijas handbolistiem ir līnijas spēlētājs Einārs Kiršteins, kurš spēlē Norvēģijas pēc spēka trešās līgas līdervienībā "Herulf Moss", ko pārstāv arī brāļi Aleksejs un Andrejs Kuzmini. Intervijā Latvijas Handbola federācija - Handball.lv Einārs sīkāk pastāsta par savām gaitām Norvēģijā.

Lielajam un Lilienfeldam pa diviem vārtiem Vācijā, Krištopānam - Baltkrievijā 23.03.2017 10:06

Trešdienas vakarā tika aizvadītas vairākas Vācijas Bundeslīgas un Vācijas 2. Bundeslīgas, kā arī Baltkrievijas čempionāta spēles, kurās piedalījās arī Latvijas handbolisti.

"Tenax" ar uzvaru pret "Celtnieku" noslēdz regulāro čempionātu 22.03.2017 21:57

Šovakar kārtējo panākumu SynotTip handbola Virslīgā izcīnīja Latvijas čempioni "Tenax Dobele" , kas regulārā čempionāta noslēdzošajā spēlē izbraukumā ar 32:27 pārspēja "Celtnieks Rīga".

Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz (3) 22.03.2017 14:59

Vairums Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju ikdienā kustas par maz un lielākoties neizpilda Pasaules Veselības organizācijas (PVO) noteikto dienas fizisko aktivitāšu minimumu – secināts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Tomēr eksperimenta laikā noskaidrots, ka modernās tehnoloģijas jauno paaudzi var pamudināt pievērsties kustīgākam dzīvesveidam un ikdienas rādītājus krietni uzlabot.

"Celtnieks" un "Tenax" Sportacentrs.com TV tiešraidē noslēgs regulāro čempionātu 22.03.2017 11:10

Šovakar plkst. 20:15 ar "Celtnieks Rīga" un "Tenax Dobele" komandu dueli Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā noslēgsies SynotTip handbola Virslīgas regulārais čempionāts. Tiešraide Sportacentrs.com TV.

SynotTip handbola Virslīgas ceturtdaļfināli jau šajā nedēļas nogalē 20.03.2017 18:42

Šo sestdien un svētdien ar spēlēm Spuņciemā un Rīgā startēs SynotTip handbola Virslīgas ceturtdaļfināli.

Bauze par agresiju pret tiesnesi saņem pusgada diskvalifikāciju (17) 20.03.2017 16:21

Latvijas Handbola federācijas sacensību komisija par agresiju pret vienu no tiesnesēm ONSC/HK Ogre 1. līgas spēlē pret "Skrīveri/Aizkraukle" komandu diskvalificējusi ogrēniešu spēlētāju Jāni Bauzi.

"Jūrmalas Sports" un ASK/LSPA nodrošina vietas ceturtdaļfinālā 19.03.2017 19:34

Šovakar izšķirošajās Latvijas "SynotTip" Handbola virslīgas 5. - 8. vietu grupas spēlēs uzvaru svinēja "Jūrmalas Sports", kas viesos ar 29:27 pieveica "Vaiņodi", kā arī MSĢ/LAT-98, kas viesos ar 38:37 pieveica ASK/LSPA handbolistus.

U-19 handbolistēm vēl viena sakāve Eiropas čempionāta kvalifikācijā 18.03.2017 21:12

Šovakar ar pārliecinošu zaudējumu pret Polijas vienaudzēm Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas turnīru noslēdza Latvijas jaunās handbolistes.

Dobele uzvar "Latgolu", vietu sadalījums noskaidrojies 18.03.2017 19:36

Šodien vienīgajā Latvijas "SynotTip" Handbola virslīgas spēlē Dobeles "Tenax" mājās ar 33:25 pieveica Ludzas SK "Latgols", noskaidrojot vietu sadalījumu 1. - 4. vietas grupā.

Latvijas U-19 handbolistēm bezierunu kapitulācija pret Vāciju (1) 17.03.2017 22:10

Šovakar ar graujošu neveiksmi Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru iesāka Vitas Brikmanes un Lindas Karlovičas vadītā Latvijas U-19 sieviešu izlase, kas ar 17:48 piekāpās mājiniecei Vācijai.

Tuminskim 15, "Latgols" saglabā cerības uz otro vietu (1) 17.03.2017 21:24

Šīvakara vienīgajā Latvijas "SynotTip" Handbola virslīgas mačā Ludzas SK "Latgols" viesos ar rezultātu 35:28 apspēlēja Rīgas "Celtnieks", saglabājot izredzes uz otro vietu turnīra tabulā.

"Latgols" viesosies Rīgā un Dobelē, otrajam četriniekam cīņa par ceturtdaļfinālu 17.03.2017 13:14

Šovakar plkst. 20:00 SynotTip handbola Virslīgā "Celtnieks Rīga" savā laukumā uzņems Ludzas "Latgolu", bet vēl trīs spēles norisināsies rīt un parīt.

U-19 handbolistes pret Vāciju uzsāks Eiropas čempionāta kvalifikāciju 17.03.2017 12:02

Šovakar plkst. 20:30 ar spēli pret mājinieci Vāciju Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru uzsāks Vitas Brikmanes un Lindas Karlovičas vadītā Latvijas U-19 sieviešu izlase.

Bresta un Krištopāns - SEHA līgas Final4 16.03.2017 20:53

Daiņa Krištopāna pārstāvētais Baltkrievijas čempions handbolā Brestas HC "Meshkov" uzvarēja SEHA līgas regulārā čempionāta pēdējā spēlē Zagrebā vietējo PPD komandu ar 31:25 un iekļuva finālčetrinieka turnīrā, kas risināsies no 12. līdz 14. maijam.

Balcera divi vārti galotnē nodrošina "Celtniekam" grūtu uzvaru Ogrē 15.03.2017 20:38

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas otrā posma pirmā četrinieka spēlē pie panākuma ne bez grūtībām tika "Celtnieks Rīga", kas izbraukumā tikai galotnē prata tikt galā ar "Ogre/Miandum" – 33:32.

"Celtnieks" Ogrē mēģinās spert soli tuvāk otrās vietas nodrošināšanai 15.03.2017 11:12

Šovakar plkst. 19:00 SynotTip handbola Virslīgas spēlē "Ogre/Miandum" savā laukumā uzņems "Celtnieks Rīga" komandu.

Latvijas U-19 handbolistes gatavojas Eiropas čempionāta kvalifikācijai 14.03.2017 16:49

Šajā nedēļas nogalē, no 17. līdz 19. martam, Latvijas U-19 sieviešu izlase, Vācijas pilsētā Rēgensburgā aizvadīs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru.

Lielais: "Par 110% būšu gatavs palīdzēt Latvijas izlasei, man tā ir goda lieta" (1) 14.03.2017 14:15

"Ja gribi sasniegt profesionālu līmeni, pirmā lieta būtu mācīšanās Murjāņu Sporta ģimnāzijā, tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur vari ļoti labi trenēties un progresēt," atzīst viens no Latvijas jaunās paaudzes labākajiem handbolistiem, kurš aizvada pirmo sezonu ārzemēs un nesen parakstīja līgumu ar Vācijas 2. Bundeslīgas klubu "Eisenach", kura sastāvā savulaik spēlējuši arī Aivis Jurdžs, Ģirts Liliendfelds, Evars Klešniks un Edgars Švanks.

Bundeslīgā - bez zaudējumiem, Krištopānam un Brestai - neveiksme Ķelcē pirms play off 13.03.2017 08:49

Aizvadītās nedēļas nogalē neviena no Latvijas handbolistu pārstāvētajām komandām Vācijas 1. bundeslīgā nezaudēja, savukārt EHF Čempionu līgas grupu turnīra pēdējā mačā Daiņa Krištopāna pārstāvētais Brestas HC "Meshkov" viesos piekāpās pašreizējam trofejas īpašniekam.

BHL: Dobelniekiem sagrāve ar -15, sezona Baltijas līgā beigusies 12.03.2017 16:34

Šodien Baltijas Handbola līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē "Tenax Dobele" piedzīvoja smagu sakāvi 24:39 pret Minskas SKA, izstājoties no BHL turnīra.

"Jūrmalas Sports" un MSĢ/LAT-98 svin svarīgas uzvaras cīņā par 5. vietu 12.03.2017 14:56

Šodien divās svarīgās Latvijas "SynotTip" Handbola virslīgas spēlēs uzvaras svinēja "Jūrmalas Sports", kas ar 31:24 pieveica ASK/LSPA, kā arī MSĢ/LAT-98, kas ar 37:31 pieveica HK "Vaiņode".

BHL: Dobelniekiem smags zaudējums pirmajā spēlē pret SKA 11.03.2017 19:19

Pirmajā Baltijas Handbola līgas ceturtdaļfināla cīņā Latvijas čempione "Dobele/Tenax" ar 25:34 piekāpās Minskas SKA. Atbildes spēle rīt.

"Latgols" svarīga uzvara, ogrēniešu likstas 2. posmā turpinās 11.03.2017 17:11

Šodien vienīgajā Latvijas "SynotTip" Handbola virslīgas spēlē Ludzas SK "Latgols" mājās ar 28:22 pieveica 2. posmā nesekmīgi spēlējošo HK "Ogre/Miandum".

Līderu cīņā pārākas stopiņietes, uzvara arī "Latgols" 11.03.2017 15:34

Latvijas sieviešu Handbola virslīgā līderu cīņā uzvaru svinēja "Stopiņu NHK", kam uzvara 27:22 pār "REIR Dobele". Panākums arī Ludzas SK "Latgols" - 32:23 pret pastarīti LSPA.