Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 0

10. Avotu kausu izcīna Jānis Matisons un Linda Lapa

10. Avotu kausu izcīna Jānis Matisons un Linda Lapa

Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē golfa laukumā “Avoti” pie Valmieras norisinājās 10. Avotu kauss golfā, kas tika organizēts sadarbībā ar banku “Citadele", kur uzvaras laurus plūca Jānis Matisons jr. un Linda Lapa no Valmieras.

Uz 10. Avotu kausu bija pulcējušies 24 golferi, kas izspēlēja 18 bedrītes un uzvarētājus noskaidroja pēc HCP Neto formāta kungu un dāmu konkurencē. Turnīra uzvarētājiem bija lieliska iespēja izcīnīt bankas “Citadele” dāvāto X kartes cepuri ar Kristapa Porziņģa autogrāfu un atpūtas kompleksa “Avoti” dāvāto sezonas karti golfa spēlei 2018.gadā kā arī citas atbalstītāju balvas no atpūtas kompleksa “Avoti” un bankas “Citadele”.

Lieliskā atmosfērā un golfam labvēlīgos laikapstākļos 10. Avotu kausu kungu konkurencē pārliecinoši izcīnīja Jānis Matisons jr. (61 punkts), otrajā vietā ierindojās Einārs Līsmanis (67 punkti), bet trešajā vietā Ingars Andževs (67 punkti) no Gulbenes. Dāmām trešo gadu pēc kārtas uzvaru izcīnīja Linda Lapa (72 punkti), otrajā vietā – Iveta Lopatko (75 punkti), bet trešajā vietā Vizma Pūce (77 punkti).

Pasākumu atbalstīja banka “Citadele” un atpūtas komplekss “Avoti”.

“Avotu” golfa laukums atrodas Valmiermuižā, Burtnieku novadā vien trīs kilometru attālumā no Valmieras centra. Laukums nodrošina kā sacensību organizēšanas, tā treniņu iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Sacensību rezultāti - GolfBox Tournament

Informāciju sagatavoja
Ingars Matisons

Tev jābūt autorizētam,