Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 0

9. Avotu kausu golfā izcīna Uģis Audriņš un Linda Lapa

9. Avotu kausu golfā izcīna Uģis Audriņš un Linda Lapa

Foto: Raivo Sarelainens

Aizvadītajā nedēļas nogalē golfa laukumā “Avoti” pie Valmieras notika 9.Avotu kauss golfā, kur par uzvarētājiem kļuva valmierieši - Uģis Audriņš un Linda Lapa.

Sestdien, 1.oktobrī golfa laukumā “Avoti” devīto gadu pēc kārtas tika izspēlets Avotu kauss golfā, kur uzvarētāji tika noskaidroti kungu un dāmu ieskaitē pēc Stableford formāta. Lai gan ārā iestājies rudens, aktīvākajiem golferiem tas nebija šķērslis, lai baudītu golfa spēli, uz turnīru pulcējot 15 dalībniekus, kas uzvarētājus noskaidroja 18 bedrīšu izspēlē.

Kungiem Avotu kausu izcīnīja Uģis Audriņš (43 punkti), otrajā vietā ierindojās Dzintars Šnepsts (38 punkti), bet trešo vietu ar 36 punktiem ieguva Ģirts Ciguzis. Dāmām Avotu kausu otro gadu pēc kārtas ieguva Linda Lapa. Otro vietu izcīnīja Diāna Stupele, bet trešajā vietā – Daiga Matisone.

“Avotu” golfa laukums atrodas Valmiermuižā, Burtnieku novadā vien trīs kilometru attālumā no Valmieras centra. Laukums nodrošina kā sacensību organizēšanas, tā treniņu iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Informāciju sagatavoja
Kristaps Matisons
Biedrība “Golfa un tenisa klubs AVOTI”

Tev jābūt autorizētam,