Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Blogs: „Irlava/Tukums” noslēdz sezonu, taču beidzot tiek pie talantīgas vārtsardzes

Blogs: „Irlava/Tukums” noslēdz sezonu, taču beidzot tiek pie talantīgas vārtsardzes

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Kā zināms „Irlava/Tukums” šosezon neiekļuva sieviešu virslīgas izslēgšanas spēlēs un komanda gaida nākamo sezonu. Taču viss nav nemaz tik bēdīgi kā varbūt dažiem florbola līdzjutējiem liekas.

Tie, kas aktīvi sekoja līdzi irlavnieču gaitām regulārajā čempionātā noteikti pamanīja, ka kluba rindās parādījusies jauna vārtsardze Agnese Ance Smiltiņa. Lai arī nav stāvējusi piecus gadus un aizvadījusi tikai četras spēles, viņa par sevi likusi manīt un sniegums mani ļoti iepriecināja. Es personīgi varu izcelt to, ka viņa ļoti labi ķer bumbiņas. Taču ko par Agnesi domā komandas biedrenes un treneris? Vārds viņiem.

Elīna Zālmane( „Irlava/Tukums” kapteine )

„Ja cilvēks pēc tik ilgas pauzes var būt formā, tad jādomā, ka turpmāk būs labāk. Pretiniecēm nāksies iespringt, lai pārspētu viņu. Komanda ir apmierināta ar Agneses parādīšanos sastāvā. Viņa spēj lasīt spēli un ļoti veiksmīgi sadarboties ar aizsardzēm, kas ir svarīgi. Protams ir nianses pie kā jāpiestrādā, jo pēc četrām spēlēm nevar prasīt ideālu rezultātu. Tāpēc ceru, ka sadarbība turpināsies un kļūs vēl labāk.”

Linda Austruma( „Irlava/Tukums” uzbrucēja )

„Manas domas par Agnesi viennozīmīgi ir tikai labas, jo viņa taču ir mana komandas biedrene. Domāju, ja viņa turpinās savu karjeru kādā komandā (būtu labi, ka mūsu) tad viņai tas izdosies. Viņai ir talants un to var redzēt, pēc šīm dažām spēlēm.”

Anita Fišere( „Irlava/Tukums” uzbrucēja )

„Man grūti komentēt Agneses darbu. Uzskatu, ka Līga Lūre ir mūsu komandas labākā vārtsardze.”

Artis Zālmanis( „Irlava/Tukums” galvenais treneris )

„Es nezinu vai bez Agneses ir kāda otra vārtsardze sieviešu līgās, kas tver taisni visas lidojošās bumbiņas. Viņa nemet plinti krūmos. Viņai būs interesanti un uz nākamo sezonu var kļūt par ļoti labu vārtsardzi.”

Zane Saleniece( „Irlava/Tukums” uzbrucēja )

„Par Agneses pievienošanos komandai, tikai priecājos. Lai arī viņa uz ilgu laiku bija pārtraukusi stāvēšanu vārtos, tagad parāda ļoti labu sniegumu. Viņa darbojas precīzi, ir ātra, labi un veiksmīgi tiek galā ar neparedzētām situācijām uz laukuma. Arī komandu tas tikai un vienīgi pozitīvi ietekmē. Mēs varam paļauties, ka Agnese ļoti labi nostāvēs vārtos.”

Agnese Ance Smiltiņa šosezon četrās spēlēs atvairījusi 79.31% metienu un ielaidusi 30 bumbiņas, kopumā uz laukuma pavadot 225 minūtes.

Arī es no savas puses novēlu Agnesei neapstāties pie sasniegtā un vēl vairāk uzlabot savu sniegumu, savukārt „Irlava/Tukums” komandai - veiksmi nākamajā sezonā.

Informāciju sagatavoja
Kaspars Šmits

Tev jābūt autorizētam,