Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase: 0

Vasaras Florbola līga: "Vēsie vīri" nosargā uzvaru un tiek pusfinālā

Jānis Pārums

Aizvadīti pirmie divi ceturtdaļfinālu mači „Vasaras Florbola līgas” turnīrā „Unihoc” grupā. Spraigā cīņā vietu pusfinālā nodrošināja „Vēsie vīri”, bet „Rēzekne/Varska” uzvaru izcīnīja pārliecinošāk.

Izslēgšanas turnīrs sākās ar spēli starp „Vēsiem vīriem”, kas izcīnīja trešo vietu A apakšgrupā un „Unihoc Summer Team”, kas pēc cerīgā turnīra sākuma beigās ar grūtībām nosargāja sesto vietu B grupā. Ceturtdaļfinālā abas komandas bija teju labākajos sastāvos, jo vēsajiem vīriem trūka Valters Streļuks, kamēr vasarnieku komanda spēlēja bez Reiņa Bērzkalna. Mača sākumu ļoti sekmīgi aizvadīja „Vēsie vīri”. Jau pirmajā minūtē Māris Ronis atņēma bumbiņu aiz pretinieku vārtiem un iespēlēja Raimondam Ūdrim. Lai gan Andris Malkavs drīz vien rezultātu izlīdzināja, līdz desmitajai minūtei „Vēsie vīri” bija iekrājuši solīdu 5:1 pārsvaru. Tad divi sekmīgi metieni arī „Unihoc Summer Team”, bet pēdējos vārtus puslaikā guva Ūdris, noslēdzot izgājienu vienatnē pret vārtsargu – 6:3 un Ūdrim ceturtie vārti spēlē. Pēc pārtraukuma tika atjaunots arī četru vārtu pārsvars, bet tad „Unihoc Summer Team” soli pa solim tuvojās rezultātā. Pēc diviem Jāņa Purvēna metieniem no vārtu priekšas jau 6:8, bet Malkava individuālā meistarība ļāva pietuvoties viena precīza metiena attālumā. Vēl bija jāspēlē deviņas minūtes, taču rezultāts ilgu laiku nemainījās. Spiediens uz „Vēso vīru” vārtiem pieauga, zaudētāji ņēma nost vārtsargu, taču Jānis Klestrovs iemeta tukšos vārtos. Pēc 11 sekundēm Malkavs atkal bija precīzs, bet Klestrovs vēlreiz dabūja bumbiņu pāri tukšo vārtu līnijai, līdz ar beigu signālu uzstādot beigu rezultātu – 10:8.

Drīz pēc tam laukumā izgāja „Rēzekne/Varska” un grupu turnīra lielāko pārsteigumu autori „Špinātpundurs Ponijs”. Jau 24.sekundē Andrejs Cvetkovs guva vārtus, apstiprinot bažas, ka ponijiem šajā spēlē klāsies grūti. Taču jau pēc 12 sekundēm Raivis Gelsbergs rezultātu izlīdzināja. Uz Cvetkova otrajiem vārtiem atbildi deva Krišjānis Zumbergs, bet turpinājumā rēzekniešu ceļarullis uzņēma ātrumu un to bija grūti apturēt. Jau līdz pārtraukumam latgalieši bija panākuši 6:2 vadību, bet pēc pārtraukuma turpināja graut pretiniekus, beigās izcīnot uzvaru ar 15:4. Pusfinālā rēzeknieši sacentīsies ar „Vēsiem vīriem”, ar kuriem cīņa varētu būt daudz spraigāka.

Atlikušās ceturtdaļfināla spēles ieplānotas trešdien. Vispirms „Domā?” spēlēs ar „Talsi/Vika wood”, bet pēc tam FK „Rīga” mērosies spēkiem ar „Babīti”.