Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:283, Did:0, useCase: 0

Vēl 10 dienas iespējams pieteikties Cēsu novada čempionāta florblā 4. sezonai

Vēl 10 dienas iespējams pieteikties Cēsu novada čempionāta florblā 4. sezonai
CNČ 3. sezonas uzvarētāji - "Einšteins"
Foto: CNČ publicitātes foto

Strauji tuvojas Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā ceturtā sezona. Vēl tikai desmit dienas iespējams pieteikt savu komandu, lai cīnītos par čempionāta galveno trofeju, ko pērn izcīnīja komanda "Einšteins"!

Katra no pirmajām trim sezonām nāca ar jaunām vēsmām, kas pilnveidoja turnīru, un skaidrs ir viens - arī šogad turnīrs solās būt jaudīgs! Pirmajās divās sezonās uzvarētāju laurus plūca valmierieši "Farm Dumperi.lv Club", bet pērn čempionu tronī iekārtojās cēsnieki "Einšteins". Vai arī einšeteiniešiem izdosies atkārtot šo panākumu, kādas jaunas komandas un pretendentes uz kausu parādīsies pie CNČ horizonta un kura no komandām sagādās lielāko pārsteigumu 4. sezonā?

Šobrīd jaunajai sezonai oficiāli pieteikušās pirmās četras komandas. Lai pieteiktos, dodies uz turnīra mājaslapu cnc.lekrings.lv, kur iepazīsties ar nolikumu, aizpildi pieteikumu un tiekamies pārstāvju sapulcē!

Lai pieteiktu komandu CNČ 4. sezonai, lejpulādē komandas PIETEIKUMU, aizpildi to un nosūti sacensību galvenajam tiesnesim Jurim Markovam uz juris.markovs@cesis.lv līdz 28. septembrim (ieskaitot). Plānots, ka pārstāvju sanāksme notiks 2. vai 4. oktobrī, bet čempionāta pirmais posms varētu norisināties 12. oktobrī

Vairāk:
cnc.lekrings.lv