„Kurši 2” kapitulē arī pēdējā spēlē pret reģiona līdervienību

„Kurši 2” kapitulē arī pēdējā spēlē pret reģiona līdervienību

Foto: www.fkkursi.lv

Aizvadītajā piektdienā 2.līgas Kurzemes reģiona ietvaros ceturto zaudējumu pēc kārtas cieta „Kurši 2”, kas savā laukumā ar rezultātu 5:13 kapitulēja komandas „Ogijs (Talsi)” florbolistiem, tādējādi atzīstot reģiona līderes pārākumu arī ceturtajā tikšanās reizē.

Lai arī pēc Arņa Lasmaņa finta pirmie pie panākuma tiek mājinieki un vēlāk ar Ulda Petrovica precīzo raidījumu pārsvars tiek dubultots, līdz trešdaļas beigām viss sagriežas kājām gaisā. Proti, talsinieki ne vien izlīdzina rezultātu, bet panāk to pašu divu vārtu starpību, bet šoreiz savā labā. Atpūtā dodoties, 2:4 viesu labā.

Otrajā trešdaļā uz katriem diviem talsinieku goliem mājinieki spēj atbildēt tikai ar vienu, trešdaļu noslēdzot pie rezultāta 5:10. Kuršiem vēlreiz precīzs ir Uldis Petrovics un divreiz Jānis Lagzdiņš.

Lai arī spēles rezultāts pa lielam tika izšķirts jau otrajā periodā, pēdējās 20 minūtēs viesi vēl trīs reizes pārspēj liepājnieku Dāvidu Jansonu, spēli beidzot ar rezultātu 5:13. Savus ceturtos un piektos vārtus spēlē gūst Mārtiņš Klints, bet otros Māris Kalnozols.

Rezultatīvākais spēlētājs mājiniekiem bija Arnis Lasmanis (1+3), bet talsiniekiem Mārtiņš Klints (5+1).

Latvijas čempionāts florbolā vīriešiem 2.līgas Kurzemes reģionā

Kurši 2 – Ogijs (Talsi) 5:13 (2:4, 3:6, 0:3)

Metieni: 34:43
Soda minūtes: 4:6

FK Kurši

Tev jābūt autorizētam,