Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Ganons uzveic Vaitu un kļūst par četrkārtējo čempionu

Juris Miņins
Juris Miņins

Ganons uzveic Vaitu un kļūst par četrkārtējo čempionu
Pjērs-Luks Ganons
Foto: AP/Scanpix

Vakardien par četrkārtējo "X games" čempionu skeitborda rampas sacensībās kļuva kanādietis no Kvebekas provinces Pjērs-Luks Ganons, kurš kļuva arī par pirmo "raideri" ekstrēmo spēļu vēsturē, kas šajā disciplīnā izcīnīja trīs titulus pēc kārtas.

Neskatoties uz to, ka vakardien vislielākā uzmanība no visiem X spēļu atlētiem tika pievērsta Olimpiskajam čempionam snovbordā, Šonam Vaitam, kurš arī piedalījās skeitborda sacīkstēs, Pjērs-Luks Ganons ne tikai prata tikt galā ar apkārtējo spiedienu, bet arī izcīnīt savu ceturto skeitborda rampas disciplīnas čempiona titulu kopumā un trešo pēc kārtas.

Šons Vaits aizvadīja lieliskus mēģinājumus, labākajos no tiem gūstot, attiecīgi, 44 un 41 punktu, kas nozīmēja, ka Ganona, lai tiktu pie uzvaras būs jārāda savs maksimāli labākais sniegums un, lieki teikt, ka viņš to arī izdarīja, savācot 47 un 46 punktus.
Trešajā vietā palika Endijs Makdonalds, bet vēl finālā piedalījās Bakijs Laseks, kuram bija labākais rezultāts priekšsacīkstēs, un Sandro Diazs, attiecīgi ieņēmot divas pēdējās vietas finālā – ceturto un piekto.

Jāpiebilst, ka šīs pat disciplīnas sieviešu konkurencē pie uzvaras tika Gabija Ponsī, apsteidzot Linu-z Adamsu Havkinsu un Karenu Džonzu.
Savukārt labākā sacīkstēs, kurās atlēti uz rampas centās parādīt labāko triku pie uzvaras tika jau pieminētais Ganons, aiz sevis atstājot Kolinu Makeju un Bobu Burnkvistu.

Tāpat vakardien notika arī BMX sacīkstes rampas disciplīnā, kurā, parādot labāko sniegumu gan priekšsacīkstēs, gan finālā, par četrkārtējo čempionu kļuva Džeimijs Bestviks. Otrajā vietā ierindojās Stīvs Makans, bet pie bronzas medaļas tika Simons Teborns.

Visbeidzot, medaļas tika dalītas arī trijās motokrosa disciplīnās – labākais triks, augstākais lēciens un labākā motocikla sagriešana gaisā.
Visaugstāk leca Mets Bujtens, kurš pārvarēja 10.24 metrus augstu noliktu latiņu. 9.94 metrus augstu leca Ronijs Reners, kurš ieņēma otro vietu, bet trijnieku noslēdza Tods Poters, kurš uzleca 9.33 metrus augstu. Labāko triku, dubulto "bekflipu", izpildīja austrālietis Kems Sinklers, aiz sevis atstājot Robiju Medisonu un Taku Higašino. Savukārt vislabākais motocikla grieziens gaisā izdevās Todam Poteram – 54% balsu. Otrajā vietā ierindojās Džarids Maknīls, bet trešais palika Džeremijs Štenbergs.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader In Sports

     [+] [-]

, 2010-07-31 19:45, pirms 9 gadiem
Sinklērs drosmīgs čalis ja ņem vērā, ka vienreiz iepriekš jau ir mēģinajis dubulto bakflipu un diemžēl nesekmīgi pēc kura nogulēja 7 dienas komā