Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

4. maijā "Monsterparkā" norisināsies „Spring Kickoff 2013”

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Sestdien, 4.maijā lielākajā Baltijas iekštelpu skeitparkā „Monsterparkā” jau ceturto gadu notiks tradicionālās vasaras sezonas sagaidīšanas sacensības „Spring Kickoff 2013”.

„Spring Kickoff” katru gadu pavasarī vieno vairāk kā 150 jauniešus no visas Latvijas, kuri skeitparkā sacenšās piecos sporta veidos. Sacensības notiks „PARBMX ”BMX frīstailā, „S-Pot” MTB frīstailā, „BOARDS.LV” skeitbordā, „LVscooters” skūteros un „Taktika.lv” ekstrēmajā skrituļslidošanā.

„Monsterparka” vadītājs un sacensību organizators Jānis Kundziņš: „Trīs gadi kopšs skeitparka ir pagājuši, un gribētu uzaicināt visus braucējus kopā patiešām pavasarīgā noskaņojumā ievizināt kopā vai vienkārši labi pavadīt laiku ar jauniem un veciem draugiem”

Sacensībās aicināti piedalīities jaunieši no visas Latvijas iesācēju, amatieru un meistaru grupās. Sacensību nolikums Lapas - Monsterparks - SPRING KICKOFF 2013 -...

„Spring Kickoff” savus spēkus izmēģinās arī jaunizveidotās skeitparku sporta veidu skoliņas „Straume” audzēkņi, kurus visas ziemas garumā trenēja viens no pasaules labākajiem skrituļslidotājiem Nils Jansons, veikala „Parbmx” vadītājs un BMX frīstaila braucējs Aivars Šneiders, kā arī pieredzes bagātais skeitborda treneris Egons Avots un citi. „Straume” joprojām turpina uzņemt audzēkņus un šajā vasarā tiks organizēta nometne „Ghetto Games festivāls Ventspilī” ietvaros, kur jaunie braucēji varēs mācīties arī no profesionāliem ārvalstu braucējiem un vērot krāšno festivālu, kurā 20 sporta veidos plānots pulcēt vairāk kā 1500 dalībniekus no 20 valstīm.

„Spring Kickoff” sacensību sākums – 12:00
Skatītājiem ieeja bez maksas!
Sacensību dalības maksa – Ls 2

Izmantotie resursi:
Lapas - Monsterparks - SĀKUMS - draugiem.lv