Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 0

Priekules Kauss 2010 šautriņu mešanā - šogad divas dienas

Sadarbojoties šautriņu mešanas klubam „Priekule", Priekules novada domei un Latvijas Darts organizācijai, 11. un 12. septembrī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē norisināsies gada vērienīgākais šautriņu mešanas turnīrs Priekulē - „Priekules Kauss 2010", kurš Latvijas mazpilsētā notiks jau astoto gadu pēc kārtas.

Arī šogad turnīrs būs Latvijas un Baltijas reitinga posms, kas sola Priekulē sapulcēt pašus labākos šī sporta veida pārstāvjus no Latvijas un Lietuvas.

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šogad turnīru ir skārušas ievērojamas pārmaiņas, jo jau ierastajām individuālajām cīņām un pērn aizsāktajai tautas klasei, šogad kā jaunums būs turnīrs jauniešiem un pāru sacensības.

Turnīra organizatori jau tagad aicina visus spēlēt gribētājus pieteikties gan individuālām, gan pāru sacensībām aizpildot pieteikuma anketu vai nosūtot savu vārdu, uzvārdu un pilsētu, kuru pārstāv uz e - pastu info@smkpriekule.lv.

Laipni aicināts ikviens šautriņu mešanas interesents!

Sīkāka informācija Latvijas Darts Organizācijas mājas lapā kā arī ŠMK Priekule mājas lapā.